Jump to content

MSki

Użytkownicy
 • Content Count

  265
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

594 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. hehe, w swoich poszukiwaniach dobrego dźwięku odkryjesz na nowo wzmacniacze zbudowane na KD502/503, lub na germanowych ;) ale jak sadzę, do tego nie dojdzie bo Ty masz zapotrzebowanie na moc.
 2. Jakieś nowe pojęcie w technice lampowej ?
 3. Cieszę się że podzielacie mój pogląd dotyczący dobrego grania, bo już myślałem, że ze mnie jakiś odmieniec co to byleco się podoba ;) Poets of the Fall to fińska grupa którą wyłowiłem z czeluści netu, co wcale nie oznacza że była na jej samym dnie. Wręcz przeciwnie, kapela nie tylko dobrze kojarzy się miłośnikom gry Max Payne 2: The Fall of Max Payne, ale i odbiorcom audio, bo ma już całkiem spory dorobek siedmiu ciekawie brzmiących płyt, licznych teledysków i zapisu z koncertu moskiewskiego. https://www.youtube.com/watch?v=MKk1u5RMTn4
 4. Nie wiem dlaczego Ich lubię (?) https://www.youtube.com/watch?v=385vQDpCcnw
 5. MSki

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Zmusiłem się i obejrzałem. Serial długi, jak podróż przez Saharę bez kropli wody i choć oglądałem go z odcinka na kolejny, aby zobaczyć "co dalej", to tej upragnionej kropli wody nie dostałem. Im dalej w "nurcie opowieści", tym coraz gorzej, a na pewno gorzej z pomysłami scenarzysty, który nie wiedzieć czemu brnie w coraz większą niedorzeczność. Nie wiem z jakiego powodu serial jest tak wysoko oceniany (7,7/10) i chyba się tego nie dowiem, ale na pewno nie polecę "Lost - Zagubieni" najgorszemu wrogowi, bo jeszcze bardziej mnie znienawidzi.
 6. Podążasz w "dobrym kierunku", ogranicza Cię jedynie fantazja ;)
 7. MSki

  Nosowska "Basta"

  Jedyny kawałek jaki mogę odsłuchać i bardziej jest to zasługą muzyki niż tekstu. Mam wiecznie wrażenie takie, że p. Nosowska nawet jak się śmieje, to płacze.
 8. Moje ostatnie odkrycie. Muszę "pokopać głębiej" bo to co się dzieje na tej płycie zasługuje na to, aby poznać resztę Ich twórczości. IAH - IAH
 9. MSki

  BUphonoAMP MC/MM

  Koledzy już Cię informowali...chcesz dyskutować, robić poprawki w swoim projekcie, to wklej schemat urządzenia. Jeśli jesteś zainteresowany jedynie jego sprzedażą, to jest od tego właściwe miejsce na Forum.
 10. MSki

  BUphonoAMP MC/MM

  Podałem Ci link (powyżej) do zakładki w której sprzedawane jest wszystko to, co związane jest z audio, a więc od elementów, po gotowe i działające urządzenia w obudowie. Jak ktoś będzie zainteresowany Twoim, to na pewno poprosi o kontakt.
 11. Tu nie chodzi tylko o rezystor katodowy, ale i o pozostałe. To podstawa dalszej "obróbki" układu, wówczas można mieć pewność, że nawet przy rozjeżdżających się lampach ten element układanki będzie zawsze stały. Poza tym, przy dobranych rezystorach masz większy wgląd w działający już układ, bo mierzysz prądy w jego gałęziach i dobierasz elementy czynne jakimi są lampy...od wejściowej, do końcowej.
 12. MSki

  BUphonoAMP MC/MM

  Bardziej to ogłoszenie, bo jest to niewątpliwie ogłoszenie o sprzedaży, powinno się znaleźć w zakładce - http://www.audiostereo.pl/rozne-kostki-do-wziecia-obowiazek-podawania-cen-odsprzedazy_12090.html/page__st__23100 Ja przeczytałem kilka stron linkowanych do tego urządzenia i jeśli piszesz w tamtym temacie, że nie jest potrzebne parowanie jFetów wejściowych, a parowanie mosfetów przerasta Twoje możliwości, to o jakości urządzenia jakie proponujesz można tylko gdybać. Nie wiem, bo go nie słyszałem, ale skoro każdy z użytkowników testujących go musiał coś grzebnąć pod posiadane wkładki, to też powinno zastanawiać przyszłych kupujących.
 13. Twoim, jako nowicjusza, błędem było wstawienie w układ rezystorów "jak leci". Tych rezystorów w układzie 2A3 nie ma zbyt wiele i dobranie ich w pary (dla stereo) nie powinno zbytnio nadszarpnąć budżetu. Miałbyś przynajmniej orientacje, co powoduje głośniejsze granie jednego ze stereo kanałów. Tłumik na wejściu to półśrodek i strata czasu, bo przyczyny należy szukać gdzie indziej. Na przykład, co nie znaczy że na pewno, mogą to być trafa głośnikowe...miałem taki przypadek.
 14. LemON - Nie pytaj o Polskę (Obywatel G.C cover)...z przesłaniem, do którego się również dołączam...
 15. Nuda, a i "panny" mało urodziwe ;) "Odgryzę się" ;) Na dobry humor z rana...aby nie wysłuchiwać blablabla zacznijcie oglądać o 1:45 https://www.youtube.com/watch?v=xV1mZ1BjKa8
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.