Jump to content

MSki

Użytkownicy
 • Content Count

  265
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

595 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Głos Polonii amerykańskiej - [Hidden Content]
 2. Czołgi s tektury, czyli "teoretyczne", a nie taktyczne, dlatego potrzebne som namioty, aby nie rozmienkły.
 3. hehe, w swoich poszukiwaniach dobrego dźwięku odkryjesz na nowo wzmacniacze zbudowane na KD502/503, lub na germanowych ;) ale jak sadzę, do tego nie dojdzie bo Ty masz zapotrzebowanie na moc.
 4. Jakieś nowe pojęcie w technice lampowej ?
 5. na pomaganie zwierzętom kasa zawsze musi się znaleść +
 6. Cieszę się że podzielacie mój pogląd dotyczący dobrego grania, bo już myślałem, że ze mnie jakiś odmieniec co to byleco się podoba ;) Poets of the Fall to fińska grupa którą wyłowiłem z czeluści netu, co wcale nie oznacza że była na jej samym dnie. Wręcz przeciwnie, kapela nie tylko dobrze kojarzy się miłośnikom gry Max Payne 2: The Fall of Max Payne, ale i odbiorcom audio, bo ma już całkiem spory dorobek siedmiu ciekawie brzmiących płyt, licznych teledysków i zapisu z koncertu moskiewskiego. [Hidden Content]
 7. Nie wiem dlaczego Ich lubię (?) [Hidden Content]
 8. MSki

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Zmusiłem się i obejrzałem. Serial długi, jak podróż przez Saharę bez kropli wody i choć oglądałem go z odcinka na kolejny, aby zobaczyć "co dalej", to tej upragnionej kropli wody nie dostałem. Im dalej w "nurcie opowieści", tym coraz gorzej, a na pewno gorzej z pomysłami scenarzysty, który nie wiedzieć czemu brnie w coraz większą niedorzeczność. Nie wiem z jakiego powodu serial jest tak wysoko oceniany (7,7/10) i chyba się tego nie dowiem, ale na pewno nie polecę "Lost - Zagubieni" najgorszemu wrogowi, bo jeszcze bardziej mnie znienawidzi.
 9. Podążasz w "dobrym kierunku", ogranicza Cię jedynie fantazja ;)
 10. MSki

  Czy Bóg istnieje?

  Zamieszczając wpis, piszesz do wszystkich czytających. Zapobiegawczo ...informacjami o kupie również nie jestem zainteresowany.
 11. MSki

  Czy Bóg istnieje?

  Piszę za siebie ...Twoje problemy gastryczne mnie nie interesują.
 12. MSki

  Czy Bóg istnieje?

  W zupełnie innym tonie wypowiadał się Francis Crick, który pomimo swoich ateistycznych przekonań, był jednym z uczonych negujących możliwość samoistnego powstania życia z materii (za Wiki). "Francis Crick odpowiedział w podobnym tonie, kiedy zapytano go o możliwość powstania życia w wyniku przypadkowej serii wydarzeń: "uczciwy człowiek, uzbrojony we wszelką obecnie dostępną mu wiedzę, może stwierdzić jedynie, że w pewnym sensie powstanie życia wydaje się być w tej chwili niemal cudem, tak wiele jest bowiem warunków, które musiałyby zostać spełnione, żeby życie mogło zaistnieć" - cytat pochodzi z książki "Kod Boga" - G. Braden'a. Należy w tym miejscu tematu przywrócić należne miejsce Darwinowi, który się nie mylił twierdząc; "W pracy ,,O pochodzeniu gatunków" już sam Darwin zauważył, jak nieprawdopodobne jest przypuszczenie, że selekcja naturalna była jedynym czynnikiem odpowiedzialnym za stopień specjalizacji obserwowany w narządach i tkankach. Wyróżniwszy jako przykład złożoność oka, stwierdził: "Przypuszczenie, że oko, przy swoich niezrównanych zdolnościach dostosowywania ostrości do różnych odległości ( ... ) mogło powstać w wyniku naturalnej selekcji, wydaje się, co chętnie przyznaję, w najwyższym stopniu absurdalne" - cytat z powyższej książki.
 13. MSki

  Czy Bóg istnieje?

  A ja akurat nie stronię od tekstów naukowych, do których wklejam linki. Bo pod uwagę biorę wszystkie ewentualności. „Jeśli weźmie się skupisko przypadkowych atomów i będzie się je dostatecznie długo napromieniać, prędzej czy później powstanie roślina” – mówi England." - [Hidden Content] I nie ważne jest to, czy w warunkach laboratoryjnych wyhodowano taką roślinę, czy nie, ważniejszym jest pytanie, czy ona ewoluowała do postaci rozumnej ? Sądzę, że nawet nie mogła ta roślina powstać, gdyż nie zdefiniowano dotychczas składu tych przypadkowych atomów ;-) I jak zawsze, więcej w takim sposobie pojmowania życia jest filozofii i bajkopisarstwa niż nauki ...najważniejsze, że kasa się zgadza.
 14. MSki

  Nosowska "Basta"

  Jedyny kawałek jaki mogę odsłuchać i bardziej jest to zasługą muzyki niż tekstu. Mam wiecznie wrażenie takie, że p. Nosowska nawet jak się śmieje, to płacze.
 15. MSki

  Czy Bóg istnieje?

  Nie bezmyślnie, bo wklejając ten artykuł chciałem jedynie wykazać, jakie bzdury są wymyślane przez nukofców.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.