Jump to content

protagoras

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

419 profile views
 1. Altium ma darmowa wersje Circuit Maker, warto rozważyć :). Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 2. protagoras

  Accuklon P-7100

  Moim zdaniem jest sens, i myślę, że każdego kto spróbował 🙂 1. Oryginały można z Japonii kupić. 2. Jak najbardziej są OK. 3. Ja zamawiałem ostatnio takie: TS1500 VA PRI:230V SEC: Sec I: 2x55V (2x600VA) Sec II: 2x63V (2x30VA) Sec III: 2x63V (2x30VA) Sec IV: 2x24V (2x20VA)
 3. protagoras

  Accuklon P-7100

  WD40 i pochodne bardzo fajnie radzą sobie z gwintowaniem alu.
 4. protagoras

  Accuklon P-7100

  Są dostępne np. w mouserze. Widocznie coś w nich jest, jedne elementy "grają" lepiej, inne gorzej. W nocie można porównać dane z innymi mostkami i wyłuskać znaczące parametry. Wartość prądu otrzymanego do wartości oczekiwanej może mieć tu znaczenie. Taka moja dywagacja.
 5. protagoras

  Accuklon P-7100

  Przetwornica jest ciekawym rozwiązaniem i nie uważam by była to profanacja, jednak taka, które będzie działała jak należy cenowo przewyższy Trafo i elektrolity. Fakt działania powyżej częstotliwości akustycznej daje dużo do myślenia :) Proste porównanie można stwierdzić na podstawie spawarek, inwerterowe wcale gorzej nie spawana niż transformatorowe. Kwestia jest tu sporna ponieważ producenci sprzętu high end nie decydują się na zasilacze impulsowe. Każde rozwiazanie ma swoje wady i zalety. Jak najbardziej jestem ciekawy efektów :) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.