Jump to content

CartmanEric

Użytkownicy
 • Content Count

  255
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

262 Dobry

Audiostereo

262

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2681 profile views
 1. @rafal735r Audiostereo to dobre miejsce do zadawania tego typu pytań, o czym świadczy szereg powyższych odpowiedzi na temat. Ale oczywiście, zamiast cokolwiek do tego tematu wnieść, lepiej próbować robić gównoburze jak ty, zgrywać mędrca i biadolić, że ktoś zadaje pytania na publicznym forum, które do zadawania pytań służy, no nie? Poza tym - jakbym takiego maila od OLX dostał/odczytał, tematu by nie było.
 2. Jako, że pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją proszę o radę: 1. wystawiłem wczoraj na olx wzmaka za kilka tysięcy (w dobrym stanie, żaden hajend, ale piec solidny), napisałem, że interesuję mnie odbiór osobisty. 2. dziś dostałem na whats appa wiadomość o mniej więcej takiej treści: jestem z daleka, nie mogę odebrac osobiście, proponuję wysyłkę kurierską na olx, pieniądze znajdą się na koncie natychmiast, po odebraniu będzie 3 dni na przekazanie towaru kurierowi, po opłacie wyślę link, trzeba będzie zalogować się do bankowości i odebrać środki, po czym dostaniemy powiadomienie
 3. Raczej taka mocno średnia. Nówka sztuka za 7,9 tys. zł (+ negocjacje), a egzemplarz z ogłoszenia nie ma na dodatek pilota.
 4. Gauder Akustik ARCONA 100, cena niezła (nowe w tym wykończeniu to ok. 30 tys. zł) [Hidden Content]
 5. Z cyklu: w Jeleniej Górze szukam jelenia.
 6. A u mnie sobie właśnie leci najlepszy (subiektywnie) kawałek Coroner z najlepszej (i świetnie wyprodukowanej płyty):
 7. Sonus Faber Concerto Domus, cena d..y nie urywa, ale podobno idealny stan: [Hidden Content]=
 8. Też słucham metalu, zgadzam się z @szymon1977. że nie ma szans na znalezienie sprzętu hifi, który zagra taką muzykę dobrze niezależnie od wykonawcy/albumu. Inaczej brzmi Pantera, a inaczej Dark Angel. Bazując na własnych doświadczeniach - poszukałbym na Twoim miejscu (metodą prób i błędów - odsłuchy absolutnie konieczne) jakiś kolumn vintage. Nowy sprzęt hifi jest strojony tak, aby brzmieć jak najbardziej neutralnie (co do zasady), a więc kiepskie produkcje zagrają kiepsko. A w przypadku Hate Eternal potrzeba trochę "mięcha", dociążenia. U mnie (sprzęt składany pod kątem starego metalu i
 9. Dokładasz niecałe 3 tys. i masz egzemplarz z salonu. [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.