Jump to content

Stream

Użytkownicy
 • Content Count

  428
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

165 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

564 profile views
 1. Stream

  EPITAFIUM

  Ain't no sunshine when he's gone....
 2. Stream

  EPITAFIUM

  01.02.2020 - Andy Gill z Gang of Four.
 3. Kup Creeka Evolution 100A. Można dostać nówkę w atrakcyjnej cenie😀
 4. Nie podejmuj pochopnych decyzji! Kup bezpiecznik!😀
 5. Straszny frajer ze mnie. Chcąc osiągnąć taką poprawę kupiłem lepszy wzmacniacz i poprawiłem akustykę pomieszczenia. A wystarczyło kupić bezpiecznik...
 6. Podejrzewam, że jest tak jak w końcówce 100P a więc 10 kondensatorów o pojemności 22000 uF i 6 o pojemności 3300 uF.
 7. Co do fotela z Ikei, całkowicie się zgadzam. Może nie "audiofilski", ale zadziwiająco wygodny 🙂
 8. Nie rozumiem, co miałoby tę burze wywołać. Zwykłe pomiary, wyłapane "mierzalne" parametry, wyciągnięte wnioski. Żadnych czarów i audio voodoo. Myślę, że więcej zamieszania na forum wywołałoby opublikowanie pomiarów dotyczących zmian parametrów prądu przepływającego przez listwę (kondycjoner) umieszczoną na podstawce/platformie firmy Asura.
 9. No cóż, w niektórych dziedzinach branży audio można dobrze się poruszać i nieźle zarobić będąc lepszym psychologiem niż konstruktorem...
 10. Nie wszystko, co dotyczy szeroko pojętej inżynierii (np. budowy mostów) sprawdzi się będzie miało sens w dziedzinie audio...
 11. Mógłbym zostać branżą np. w dziedzinie grających półek, ale nie mam takiego talentu jak Hans Christian Andersen czy bracia Grimm.
 12. To wiele wyjaśnia, jeśli półkę traktuje się na równi ze skrzypcami, kontrabasem czy wiolonczelą...
 13. Zrobiłem sobie kabel sieciowy. Ma sporo ukrytych (także na poziomie molekularnym!) rozwiązań nad którymi się napracowałem odprawiając opracowany przeze mnie obrzęd przy pełni księżyca, płonących pochodniach, słuchając wycia wilków. Treść wypowiadanych zaklęć pozwolę zachować dla siebie. W każdym razie spełnia swoje zadanie i ze zwykłego hi-fi robi porządnego haj-enda.
 14. "Najlepszy jest ten który dla mnie brzmi najlepiej" Święte słowa🙂 .Dlatego nie lubię "audiofilskich" przepychanek i lansowania na siłę swoich racji. Przemo, z jakimi kolumnami gra Twój 50A?
 15. Właśnie przed chwilą posłuchałem trochę muzy i zauważyłem, że buczenie trafa w 100A wyraźnie zmniejsza się po kilku/kilkunastu minutach od włączenia i jest na tym samym poziomie co w moim 50A czyli słyszane tylko po przyłożeniu ucha do obudowy. Szukałem w sieci informacji o problemach z trafem w Creeku, ale nic nigdzie nie znalazłem ,za to było o buczącym trafie w Atollu czy Naimie. Może to jakieś jednostkowe przypadki. Przemo, u mnie 100A wprowadził tak wyraźne zmiany, że sam byłem zaskoczony. Pewnie to kwestia całego systemu i może zdolności wzmacniacza do napędzenia i wydobycia pełnego potencjału kolumn.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.