Jump to content

Stream

Użytkownicy
 • Content Count

  409
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

151 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

412 profile views
 1. Błogosławieni, którzy nie wierzyli a usłyszeli....
 2. Pamiętam, że w "złotej erze" Radmora słyszałem w radiu opinię, że jest to najlepiej grający polski sprzęt i jeśli chce się lepiej, to trzeba zrobić zakupy w Pewexie. Może autor tej opinii miał na myśli zakup Technicsa🙂
 3. Oferta nieaktualna. Sprzedany.
 4. Naciśnij na pilocie przycisk AMP a potem przyciskiem SEL zmieniasz wejścia.
 5. Wyboru źródła można dokonać pilotem, włączyć i wyłączyć można tylko przyciskiem na froncie. Wzmacniacz nie ma funkcji stand-by. Może pozostawać cały czas włączony, w spoczynku używa bardzo niewiele prądu.
 6. BLACK FRIDAY! Obniżam cenę: 1000 PLN!
 7. BLACK FRIDAY! Obniżam cenę: 1300 PLN ze standami, 1100 PLN bez standów!
 8. Stream

  Klub DALI

  Sprzedam Dali Zensor 3 czarne ze standami Paradigm S 22, stan idealny 🙂
 9. Sprzedam Marantz PM 6005 czarny w idealnym stanie 🙂
 10. Kolumny Dali Zensor 3 czarne w idealnym stanie + porządne podstawki Paradigm S 22. Oczywiście jest możliwość zakupu kolumn bez podstawek. Mam również do sprzedania wzmacniacz Marantz PM 6005, który bardzo dobrze gra z Zensor 3. Przy kontakcie telefonicznym proszę o sms. Oddzwonię.
 11. Wzmacniacz Marantz PM 6005 czarny w idealnym stanie, pilot, oryginalny karton. Mam również do sprzedania kolumny Dali Zensor3 z podstawkami Paradigm S 22. Kolumny świetnie "zgrywają się" z PM 6005. Przy kontakcie telefonicznym proszę o sms. Oddzwonię.
 12. Właśnie dlatego o gustach się nie dyskutuje, bo jak zwolennik jazzu ma przeforsować swój punkt widzenia zwolennikowi Zenka. I czy w ogóle ma to sens?
 13. Na forum nie dyskutuje się o gustach, tylko próbuje przeforsować swój punkt widzenia. Gust jest sprawą tak subiektywną, że ewentualna dyskusja mogłaby przebiegać co najwyżej tak: - Organek jest super! - Chyba cię poje....ło! Najlepszy i bezkonkurencyjny jest Zenek Martyniuk! 😀
 14. Top sprzedaży: Zeppelini, Floydzi, Beatelsi, Stonesi....Fajne te bułki z Biedronki😀
 15. Czy Creek prezentował swoją nową serię Voyage?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.