Jump to content

T-9

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

0 Neutralny

Audiostereo

0

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

371 profile views
 1. Dzień Dobry. Ojciec powoli składa sobie 5.1 Klipscha na wzmacniaczu marrantz sr-5011 (kiedyś już epopeję o tym na forum pisałem, ale nvm...), pierwotnie miał tylko stereo na duże fronty, modelu niezbyt pamiętam, chyba RF-cośtam, dokupił centralny (ten mniejszy), teraz wyrwał 10 calowy subwoofer (jeszcze to nie jest spięte, aktualnie poza domem), a teraz szuka "tyłów", te jednak za duże nie mogą być bo miejsca nie za wiele, raczej by wisiały na ścianach... no i wynalazł te trapezowe do atmosa, przykład: [Hidden Content] I tu pytanie czy one mogą być zastosowane jako ty
 2. Dobra, kupił ten za 50 zł, coś tam mówi że ma w tylnich dźwięk tylko, powiedziałem by posprawdzał kable od kolumn, pogrzebał w opcjach tv/kina... ale czy to już samemu ogarnie to nie wiem ?
 3. Te Fiio to chyba i Ja mam, swego czasu kupowałem do... czegośtam ? Ale czy może być taki linkowany przez kuzyna "noname": [Hidden Content] On jest z gatunku "ma grać" i w zasadzie to tyle, chociaż linknął mi tańszy...: [Hidden Content] Ciekawe co tam w środku jest ?
 4. Dzień Dobry. Kuzyn chce puścić z TV LG LED 55UM7610 UHD/4K dźwięk przez starsze kino domowe Panasonic SA-HT520, tylko jak to najprościej ogarnąć? Niestety ja nie jestem aktualnie na miejscu, więc nie jestem w stanie fizycznie na to rzucić okiem, pozostaje jedynie "pomoc" zdalna z mej strony... Wrzucam zdjęcia złączy, do tv jest podpięty jakiś dekoder tv (orange jak dobrze kojarzę) + ewentualnie odtwarzane w tv netflix czy cokolwiek innego z źródeł podobnych czy też dysk/usb/etc... EDIT: Aha, te eurozłącze z dvd rozbija się na 3x chich od strony tv, tyle wiem. Podziękował.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.