Jump to content

Matt_M

Użytkownicy
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

162 profile views
 1. Niestety miszkam kawałek od londynu. Braintree - 20 min samochodem od Stansted Airport Na dodatek jeżdżę rowerem a nie samochodem :) Czasami odwiedzam rodzinę na Golders Green
 2. Zbliża się Headroom 2018 w Londynie http://head-room.co.uk
 3. W drodze LT3042. Zobaczymy jak się ma do LT1963.
 4. Z tego co widzę to masz zasilanie na LT1063. Sprobuj zasilania na LT1963 Ja kupiłem to: https://www.ebay.co.uk/itm/LT1963A-3-Way-Independent-Linear-Regulator-Power-Supply-For-Amanero-XMOS-DAC/263153424917?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=562151619474&_trksid=p2057872.m2749.l2649 Wersja na 3.3V i podpiąłem prosto do pinów 3.3V. W ten sposób omijasz stabilzator 3.3V na malinie. Duża poprawa dzwięku.
 5. Nic szczegolnie specjalnego specjalnego. Uzywam Raspberry Pi Zero - ponieważ u mnie gra zauważalnie lepiej. Zainstalowałem Moode playera bo grał lepiej od innych. Teraz kombinuje z zasilaniem. Na zwykłym powerbanku gra fantastycznie - przestrzeń niesamowita i detale. Poszukuje zasilacza który da mi taką samą jakość. Ostatnio kupiłem chińską płytkę z LT1963. Podpinam 3.3V aby ominąć słaby stabilizator na malinie. Po dwóch dniach zaczęło to grać bardzo dobrze. Muszę porównać z powerbankiem ale powiem że LT1963 na razie gra najlepiej ze wszystkich stabilizatorów testowanych. Gram przez DIGI One i kabel optyczny.
 6. To ja też się wpiszę, żeby zrobić jakiś ruch powietrza i podnieść kurz z podłogi. Braintree okolice Stansted Airport, Chelmsford i Colchester - Soekris Dac with FET output - Creek Evolution 50 - Lamm 2.1 preamplifier clone - Acoustic Energy Reference One - Black Rhodium Symphony Interconnect - Tellurium Q Black Speaker cable Znęcam się nad maliną aktualnie i wyciskam z niej co się tylko da, a można niezle to podkręcić. Maciej
 7. Matt_M

  Audio over IP

  Trzeba się skontaktować za pośrednictwem emaila. Podadzą cenę z kosztami przesyłki. Ktoś chyba kiedyś sprawdzał i od 5 osób jest zniżka 25% Był bym też chętny gdyby zebrało się parę osób. Zawsze by to pokryło cło. Sent from my Xperia using Tapatalk
 8. Ile potrzeba osób do zniżki i jaka to zniżka? Sent from my Xperia using Tapatalk
 9. Matt_M

  Audio over IP

  Czyli zostaje opcja z dodatkowym komputerem podpiętym do routera, który jest podpięty do DANTE kablem, a laptopem mogę sterować playera na tym komputerze.
 10. Matt_M

  Audio over IP

  Czyli opcja taka, że siedzę z laptopem podłączonym do WIFI, w którym mam skonfigurowaną kartę wirtualną, a DANTE mam podpięty do routera i wzmacniacza czy DACa odpada. Czyli muszę mieć dodatkowy komputer z dwoma kartami sieciowymi. Jedna karta podpięta do routera, a druga do Dante, który jest podpięty do wzmacniacza czy DACa? Dla mnie to nie ma sensu. Myślałem, że dzięki DANTE można wykorzystać istniejącą sieć do przesyłania dzwięku.
 11. Matt_M

  Audio over IP

  Własnie szukam w internecie schematów. Mam DAC na soekrisie, który ma tylko wejscie USB i optyczne. Chyba nie powinno być problemu żeby podłączyć inny interfejs. Niestety nic nie wiem o AES.
 12. Matt_M

  Audio over IP

  Jest jakiś sposób aby dorobić wejscie AES3 do DACa. Albo inny sensowny sposób podłączenia interfejsu DANTE do Daca? Tak pytam bo cena Audinate jest bardziej przyjazna niż micromedia.
 13. Matt_M

  Komputerki do audio

  Problem w tym, że myślałem o tym interfejsie USB Audinate, że 2 wejscia i 2 wyjscia oznaczają dwukierunkowość czyli podłączając go do Ethernet wyjdę wyjsciem USB do DACa, a najprawdopodobniej tak nie jest. Interfejs współpracuje z Os X, Windows, I Os i Android.
 14. Matt_M

  Komputerki do audio

  No własnie tam jest opisane to niezrozumiale... "komputer musi mieć zainstalowaną kartę dante" Tak, ale w postaci programu "Dante Virtual Sound Card" który wysyła wszystko przez kartę wbudowaną w komputerze. Cytuję ze strony Dante: "...Dante Virtual Soundcard uses the Ethernet port you already have—no snakes, no converters, no special cables and connectors*, no external devices—none of that..." No i teraz doczytałem, czyli karta łączy laptop z siecią Dante. Co w takim razie znaczy 2 wejscia i dwa wyjscia Czy wyjscie oznacza wyjscie przez USB ktore mozna podlaczyc do DAC A jesli nie, to oznacza, że dante nie ma interfejsu który odczyta sygnał dante i zamieni go na coś co dac zrozumie? Jutro zadzwonię do dystrybutora i się downiem szczegółów.
 15. Matt_M

  Komputerki do audio

  Z tego co ja zrozumiałem to komputer Przez swoją kartę sieciowa wysyła sygnał poprzez sieć do karty Dante a ta ma dwa wejścia i dwa wejścia. Więc podłączona do DACa poda mu sygnał poprzez USB. Sent from my Xperia using Tapatalk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.