Jump to content

Music_FAN

Użytkownicy
 • Content Count

  278
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Neutralny

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1172 profile views
 1. Cześć Porównywał ktoś może H390 do Rotel Michi X3?
 2. Tylko ciekawe jak się do Was dodzwonić, w Warszawie jest jakiś czynny salon? Od trzech miesięcy nikt nie odbiera a próbowałem już kilka razy
 3. L-505uX II lub 507 Dokładnie 🙂 , to jest to 🙂
 4. Ze źródłem Lumin dac w Heglu pewnie będzie zbędny, różnice w dakach będą minimalne, ja bym posłuchał Luxmana w cenie H390 i pewnie będzie lepiej.
 5. Cześć Marcin M6500i / M6si500 to super wzmaki, czy Nu-Vista zostawia je słyszalnie w tyle? Ze swojego doświadczenia wiem że nie ma aż takich dużych różnic między wzmacniaczami, powyżej pewnego poziomu, powiedzmy 10tyś +, nie patrząc na moc, co innego kolumny 🙂 Cena Nu-Visty powala, tak jak dwa trafa po 1,2kV 🙂 I to wszystko do M-4 🙂 Porównywałeś może Musicala z Luxmanem?
 6. Cześć Aqs miałeś chyba La Voce S2, słuchałeś może S3 przed zmianą na Reimyo? Cena Aqua to już jest kosmos a co dopiero Remyo, faktycznie jest taka różnica względem świetnego już La Voce, lub innym z podobnego przedziału cenowego? To w końcu tylko dac :)
 7. Tutaj zgadzam się z paul klacska, dla mnie to ten sam poziom a kwestia wyboru zależy od preferencji słuchacza i systemu. Miałem Dragona i Qutesta, został Qutest. W porównaniu z Master 7 również został Qutest. Master 7 nie jest zły ale na pewno nie jest to klasa wyżej. Aha i u mnie szło po USB do Singxer SU-1, po modach i zasilanego liniowo, potem do Mastera po SPDiF.
 8. I wszystko w temacie 🙂 Dla mnie to śmiech na sali, trzech recenzentów, pomijam ich twórcze pseudonimy artystyczne 🙂 i u każdego oczywiście jedyne słuszne i co najważniejsze grające 🙂 kolumny 16Hz i DCS. Bez tego wiadomo że nie zagra. I to ma być obiektywny i niezależny recenzent? Ps. czy ta boazeria na podłodze nie powinna być czasem na ścianie? 🙂 Stolików audio to chyba nie robi się z płyty cmentarnej, na pewno są solidne i stabilne, kwestia gustu. Jak to sam pisał samozwańczy król, jaki jest koń każdy widzi.
 9. Taa, a w sprawie dobrych kolumn do Studio16hz :)
 10. Tak, na pewno. Widać że się znasz. W 80% wzmacniaczy nie ma x2, wnioski każdy wyciągnie sam.
 11. Sory ale pomyliłeś mnie z kimś, nie jestem Twój koleś. Tak mam taki czy inny sprzęt i zmieniał w jakimś stopniu swoje brzmienie ale to był sprzęt nowy a nie kilkuletni... Najmocniej Pana przepraszam, już się poprawiam. Przepraszam Pana ale piszę Pan bzdury. Jak dla mnie to brzmi to jak bajka dla naiwnych rozpuszczana przez handlarzy aby ludzie tracili 14 dniowy okres możliwości zwrotu. Czyli potwierdza Pan że brzmienie po czasie się zmienia, względem nowego i można na początku się zniechęcić i odnieść mylne wrażenie że "sprzęt nie gra" Piszę Pan
 12. Więc jest to możliwe. Hehe, a ja gdzieś napisałem że mam Lumina, czy wymieniłem go jako przykład? Nie wiem skąd te domysły o zakupie, nie pisnę słóweczka już o Luminie, może być Auralic, też go nie mam jakby co. Pewnie spacja Ci się niechcący wcisnęła, pozakupowy się piszę tak 🙂 Boli Cię ten Lumin, czy co? 🙂 Ten jego transport komputerowy to dedykowany PC z kartą Jcat USB, Isolatorem i zasilaczem HDPlex a to zmienia postać rzeczy. Jeśli jesteś "techniczny" to może napisz po co mu te bezużyteczne i kosztowne, dodatkowe karty i urządzenia? Do "bit-per
 13. Czy Ty w ogóle masz jakieś audio sls? I nie mam na myśli Logitecha :) Sprzęt wyjęty prosto z pudła potrafi diametralnie zmienić granie w miarę upływu czasu, zarówno wzmacniacz, dac, o kolumnach nie wspominając. Doświadczyłem tego za każdym razem kiedy kupowałem audio ze sklepu, najbardziej się zdziwiłem jak przetwornik może zmienić granie i to po miesiącu a nie tylko po 14 dniach. Sory koleś ale piszesz bzdury. No ale muzyki to chyba nie słucha się "tylko" siedząc na kanapie? :)
 14. No tak ale we wcześniejszych postach napisano że transport nie ma znaczenia, wg mnie oczywiście ma, stąd mój zaczepny post względem m4tech :) Nie ma opcji że dźwięk z kompa, będący bit-perfect, zagra tak samo jak np z Lumina, również bit-perfect. Jeśli by tak było to zamiast kupować drogie transporty plikowe, wystarczy stary Pentium z Kernel Streaming :) Pzdr.
 15. Odnośnie bit-perfect, czyli rozumiem że dźwięk puszczony z kompa, przy wtyczce kernel streaming, będący bit-perfect zagra tak samo jak puszczony np z Lumina?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.