Jump to content

Jahu007

Użytkownicy
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

318 profile views
 1. Witam, mam Destiny 2 kupiony z Creek & Epos a UK z gwarancja odnowiony w Creek, jak przekazał pracownik (a pracuje tam Polak) byl to egzemplarz demonstracyjny odnowiony (wymienione na nowe kondensatory i wszystkie elementy na ktore czas ma wpływ) . Jaka jest ich cena obecnie? Najprawdopodobniej będę musiał sprzedać łącznie z Epos M22i
 2. Witam, Panowie znacie naki model xavian jak XN 230 jak one wypadaj w porównaniu za xn 250
 3. Witam, potrzebuje informacji na temat gold 100, gx100 gs100, jak one zagraja z jazzem? czy ktoś ma i slucha takiego połączenia?
 4. Nie wiem czy pomogę, ale może chociaż troszeczkę rozjaśnię. Ja mam Destiny 2 z eposami M22i i uważam, że to bardzo dobre połączenie, sluchałem tego połączenia z Destiny 1, ale właśnie wydało mi się mniej dynamicznie, bas był mnie wyczuwalny trochę płaski.
 5. Niestety u nie nie ma jeszcze, ale będą - NX 250 Evo
 6. witam, jestem nowy w klubie xaviana, dlatego pragnę z wszystkim się przywitać
 7. Witam, Muszę niestety zmodyfikować mój system, ponieważ moje kolumny epos m22i nie zmieszczą się, dlatego proszę o radę Co zagra dobrze z Destyny 2 w pomieszczeniu ok 20 m interesują mnie kolumny podstawkowe lub standy, a muzyka to głownie jazz, classic jazz itd. Budżet to max 6 tys lub z drugiej ręki. W ostateczności myślałem od starych poczciwych ES 11 lub 16, może ktoś sluchał ATC 7 czy 11, może Xavian 250, moze Monitor Audio GX 100? w przypadku mało basy myślałem o REL T5 - co o tym sądzicie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.