Jump to content

Amator 2b

Użytkownicy
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

307 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

546 profile views
 1. Smutne. Niech mu tam po tej drugiej stronie tęczy się wiedzie. Moja ruda przybłęda,której to już 13 wiosna idzie trzyma się dzielnie, chociaż było kiepsko i podejrzenie chłoniaka ale wszystko dobrze się skończyło o ile do tego "dobra" można zaliczyć IBD (nieswoiste zapalenie jelit (ang. inflammatory bowel disease, IBD) I nadczynność tarczycy to mogę powiedzieć, że jest dobrze. Oprócz tego, że potrzebuje okresowych badań, monitorowania poziomu hormonów i aplikowania leków, dwóch posiłków w trakcie nocy to kocina jest w zasadzie bezobsługowa 😼 A kolega marsz do schroniska!
 2. Zgadzam się. Jej Ekscelencja Żorżeta kiepsko wygląda.
 3. Coś tam już wcześniej książę małżonek musiał wiedzieć bo z niejednego pieca chlebek przecież jadł i mnie to zupełnie nie przeszkadza. Moim zdaniem do sprzątania szumowin predystynowane są głównie ..inne szumowiny, zwłaszcza podwieszone na fortepianowych strunach. Wszystko co powinniśmy uczynić to wychylić kieliszek za pomyślność. Ale to już tak off topic.
 4. Po co od razu najuszanowniejszych kongresmenów angażować. Wystarczy, że Pani ambasador o aparycji burdelmamy raz tupnie i porządek w papierach będzie. Murwa Kać.
 5. Skończ temat. Tym czcigodnym, moralnym i empatycznym łajdakom wcale nie chodzi o dobro dzieci i trzeba być naiwnym idiotą, żeby w to wierzyć. Gdyby istotnie byli nim zatroskani, zajęli by się w pierwszym rzędzie środowiskami, gdzie pedofilia NAPRAWDĘ jest powszechna: szkoły, przedszkola, kluby sportowe, środowiska "duchownych" żydowskich czy muzułmańskich, Bruksela itd.itp. Tym łajdakom chodzi o dowalenie Kościołowi i o wyciągnięcie od Kościoła pieniędzy na zasadzie uznanej ad hoc odpowiedzialności zbiorowej. Dojdzie wkrótce do tego, że Kościół będzie płacił miliony za każde przestępstwo dokonane przez ochrzczonego człowieka. Po prostu ma być, jak w USA. Nie płaci ten, co zawinił, tylko ten, z którego można ściągnąć pieniądze. Nieważne, jaki był jego związek ze sprawą.
 6. Oprócz obsikania coś napiszesz?
 7. A czym się one różnią jakbyś mógł trochę napisać?
 8. Czyli wszystko co tam działało. I jak teraz Ukraina odbije Krym?
 9. A to nie jest takie pewne czy Stronnictwo Pruskie nie wróci. Jeśli delegatura żydowsko - amerykańska nie zrobi jakiegoś głupstwa to nie będzie takiej potrzeby. Na razie rozkoszujmy się nowym przetasowaniem zaprzańcow.
 10. Specjaliści od Rosji, dupy Maryni, pedofilii w kościele i rozwoju duchowego. Z kim ty w ogóle dyskutujesz Jurij?! Znając mentalność moich rodaków wiem, że odpowiednio "zmotywowani" przez zachodnich sojuszników jak wiele razy wcześniej w historii położą się Rejtanem na ołtarzu interesów tylko szkoda, że nie swoich. Pod przywództwem legendarnego wojownika Macierewicza czy innego megalomana z procami w rękach będą tworzyć historię i znowu niestety tragiczną. [Hidden Content]
 11. Suworow to ciekawy przypadek. Jak się miało brytyjskich agentów i niemieckich w rządzie ( m.in. Beck ) to i tak wyszło. Teraz można się domyślać a wtedy (38r) wystarczyło tylko poprzeć Czechosłowację a Polacy zrobili? Odrzucili możliwość współpracy z Czechosłowacją i wspólnej obrony przed Niemcami, co mogłoby zmienić historię świata. A tak szkop przejął Czechosłowację z jej nowoczesnym kompleksem zbrojeniowym, fabrykami itd., a bez tego wzmocnienia własnego potencjału militarnego III Rzesza nie byłaby w stanie rozpocząć wojny z Polską już 1 września 1939 roku. Tego jednakże nie pojmowano rok wcześniej ani w Londynie, ani w Paryżu, ani w Warszawie. I co osiągnęli Polacy przez swą niechęć do Czechów? Tyle samo, co przez Powstanie Kościuszkowskie, Listopadowe, Styczniowe, Warszawskie- czyli potworne straty własne i zero korzyści.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.