Jump to content

Amator 2b

Użytkownicy
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2015 Audioholik^2

2 Followers

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A co? Hitlerynka wypuści nową wunderwaffe?
 2. Jak podaje portal turysci.pl kultowy hotel „Orle Gniazdo” został sprzedany w ręce międzynarodowego koncernu Accor. Jak już wcześniej informowaliśmy po majątek polskich przedsiębiorców już ustawiają się długie kolejki chętnych. Jeden z n ajpopularniejszych polskich hoteli Orle Gniazdo w Szczyrku, już niedługo będzie funkcjonować jako Mercure Szczyrk Resort. To efekt sprzedaży hotelu w ręce międzynarodowej grupy hotelowej Accor. Po planowanej rozbudowie hotelu ma on przyjąć pierwszych gości już na przełomie 2023 i 2024 roku. Oddanych do użytku ma być w sumie 453 pokoje, w których będą
 3. Gorzej jakby nie było komunizmu. O czym by te wszystkie sieroty po Spinellim by pisały.
 4. Na tak ale pozory zawsze muszą być.
 5. Gdyby ktoś rok temu powiedział, że Polacy zostaną zredukowani do bezwolnej, ogłupiałej masy, że będą dobrowolnie nosić szmaty na pysku, poddawać się absurdalnym zakazom i nakazom, pozwalać na odwoływanie największych świąt, na zamykanie cmentarzy, nie móc pożegnać się z umierającymi bliskimi..że bydło w policyjnych mundurach będzie pałować ludzi.. że rząd będzie łamał wszelkie prawa włącznie z konstytucji.. że ludzie będą donosili na siebie -- czy ktoś by w to uwierzył? Boże.
 6. I prawidłowo. Rodzinne strony trzeba odwiedzać.
 7. Pół rury jest koszer a drugie pół już nie. Nawalny też nic w temacie zrobić nie może. Ech.
 8. Jaka pandemia? Ta w TV czy w odpowiednio słusznych statystykach? Niedawno w TV słyszałem o epidemii Eboli w Gwinei bo zmarło TROJE pacjentów.
 9. A co to ma właściwie do rzeczy? Uważasz, że reakcja była adekwatna do niby zagrożenia? To się w głowie nie mieści w kraju, w którym ponoć wolność i demokracja jest odmieniana przez wszystkie przypadki w ryjach polityków i dziennikarzy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.