Jump to content

Amator 2b

Użytkownicy
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

449 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

648 profile views
 1. Bo komuchom pierd...ym na śmieciowkach się robić nie chce za grosze. "Pincet" nie grał i nie gra tu żadnej roli.
 2. Moravitzky mówi wprost o masowej imigracji. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów pochwaliła się w mediach społecznościowych faktem przyjęcia już ponad miliona imigrantów, mających zasilać przedsiębiorstwa działające na terenie Polski. Premier Mateusz Morawiecki mówił o tym również w czasie swojej wizyty w Japonii, podając dodatkowo informację o rzekomym powrocie do kraju Polaków pracujących w Europie Zachodniej. Na koncie Twitter’owym Kancelarii Prezesa Rady Ministrów pojawiła się grafika nawiązująca do danych Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) z 2017 roku. To właśnie z tych statystyk wynika, że Polska jest krajem przyjmującym u siebie najwięcej tymczasowych imigrantów zarobkowych na całym świecie. Ich liczba była wówczas szacowana na prawie 1,1 miliona osób. Szef rządu pochwalił się wspomnianymi danymi także odwiedzając Japonię, choć w Polsce partia rządząca i przychylne jej media starają się przemilczeć ten niewygodny temat. Morawiecki powiedział w Tokio, że Polska przyjmuje najwięcej imigrantów spośród wszystkich państw OECD, a ponadto rzekomo do naszego kraju wracają też osoby emigrujące wcześniej na Zachód w poszukiwaniu lepszych warunków życia 😂. Dane dotyczące liczby imigrantów przebywających w Polsce znacząco się od siebie różnią. Nie zmienia to jednak faktu, że według OECD w Polsce przyjęto w ostatnich latach więcej obcokrajowców niż w Stanach Zjednoczonych czy w Niemczech. Na podstawie: wp.pl, twitter.com. [Hidden Content]
 3. Unia Europejska uczyniła z powiedzenia "Pewne, jak w banku" brutalną kpinę. A w związku z planowaną likwidacją gotówki nie będziesz mógł,. lemingu, nawet trzymać oszczędności w sienniku.[Hidden Content]
 4. Po prostu sprawdzeni przyjaciele. Ot i cała tajemnica.
 5. Nie będziemy. Niemcy i Amerykanie będą bronić polskiej polityki historycznej jak lwy. Na TWEETERZE.
 6. Oby z tego " mocnego wchodzenia" nie zmieniło nam mapy...granic.
 7. Bo o kasę chyba w tej hucpie chodzi najbardziej.
 8. [Hidden Content],rc_f:,rc_ludocids:9653390142613618316,rc_q:Pomnik%20Bohater%C3%B3w%20Armii%20Czerwonej%20w%20Wiedniu,ru_q:Pomnik%20Bohater%C3%B3w%20Armii%20Czerwonej%20w%20Wiedniu
 9. To okolice Krakowa. Czyli manipulacja pana Pałysa? A to?[Hidden Content]
 10. To ( rezolucja) przelało już tylko czarę goryczy. W interesie Polski jest mieć dobre stosunki z Rosją i unikać z nią konfliktów, zwłaszcza w OBCYM INTERESIE co świetnie ukazuje kryzys ukraiński i generalnie cała polityka wschodnia PiS czy wcześniej PO; Polska nie mając żadnego potencjału do takich działań uzależnia się całkowicie od polityki zagranicznej USA co zawsze będzie się kończyło na tarciach z Rosją. Ta cała sytuacja nikomu nie pomoże a my tylko możemy stracić bo polityka historyczna a historia to są dwie różne rzeczy.
 11. Dokładnie. Wystarczy zobaczyć jaka grupa etniczna była nadreprezentatywna w pierwszym bolszewickim rządzie Związku Sowieckiego i trzonie NKWD.
 12. Dokładnie. Wystarczy zobaczyć jaka grupa etniczna była nadreprezentatywna w pierwszym bolszewickim rządzie Związku Sowieckiego i trzonie NKWD.
 13. Ja jako komuch zawsze żałowałem. Zacznij od Ziem Odzyskanych a skończ na łojcach założycielach UE.
 14. Polactfo chciało się kopać z koniem to koń w końcu kopnął. I tak Putler cierpliwie znosił to szarpanie za nogawki przez polskojęzycznych kundli a teraz jak już na Ukrainie się wszystko wyciszyło, ma Krym a Donbas dostanie autonomię to zajmie się polskojęzycznymi kundlami. Jaki będzie finał to nietrudno zgadnąć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.