Jump to content

Amator 2b

Użytkownicy
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

90 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

440 profile views
 1. Starożytni Egipcjanie zajmowali się leczeniem falami akustycznymi w specjalnych pomieszczeniach. Ciekawe w jakim stroju były generowane dźwięki i kiedy dźwięk może leczyć a kiedy działać destrukcyjnie? Czy idziemy w dobrym kierunku?
 2. Nie ma złotego środka. Chemia tylko pogarsza sprawę i z czasem gromadzi się syf, który wnika w strukturę elementu. Pozostaje zaopatrzyć się w coś takiego https://dlabiura24.pl/miotelka-do-kurzu-pronto włączyć muzyczkę i polubić tą czynność kilka razy dziennie.
 3. Każdy audiofil powinien zaopatrzyć się we własny transformator .Audiofilska lodówka w pokoju odsłuchowym też mile widziana.
 4. Ale dobry wybrałem? Kupiłem przez eBay bo po sklepach nie mam czasu teraz biegać. Majątku nie wydałem. Jak dojdzie to będę próbował. Obecnie gram na Marantz pm 7200 I tu góra jest ok w porównaniu do nad. Wiem,że to nie ta klasa sprzętu ale może to coś da. Jeśli nie to dam sobie spokój. Pytam o radę oficera jako szeregowiec w świecie audio.
 5. Kupiłem już 2 m qed silver anniversary xt. Chyba nie dałem ciała?
 6. Tak się nad srebrem też zastanawiałem. Dzięki za sugestię kolego muda.
 7. Głośnikowe van damme blue 2,5 mm RCA Tara Labs prism 200a
 8. Castle Chester. Ktoś ma jakieś doświadczenia? Czy warto je kupić i za jakie pieniądze?
 9. Amator 2b

  Dobry horror

  https://www.filmweb.pl/film/Oni-2006-327449 Film oparty na autentycznych wydarzeniach. Staroc. Nie każdemu też podejdzie konwencja filmu ale dla mnie o niebo lepsza od masowych produkcji o chodzących lalkach czy innych pierdolach. Oglądać w nocy.
 10. Chyba to nie wina kolumn. AE aegis Evo 1.
 11. Dzięki. To chyba będę musiał zakupić taki wzmak w ciemno.
 12. Ale jaki? Posiadam CD 502, tuner 402 i ładnie to się komponuje. Chciałbym aby wzmak był w podobnej stylistyce. Co kolega mógłby polecić?
 13. Niestety nie udało mi się ich kupić ale śledzę 2 oferty na eBay. Ludziska w necie piszą, że te paczki są skąpe na basie ale myślę, że to zależy głównie od ustawienia i wielkości pomieszczenia. Chyba optymalnie zagrają na 12-15 m I przy dobrym ustawieniu. Osobiście tak bardzo by mi to nie przeszkadza gdyż preferuję raczej lekkie brzmienia. Dzięki za wszelkie info.
 14. Witam wszystkich. Co można zrobić we wzmaku nad 302 aby wydobyć z niego trochę wyższych tonów bo cieniutko z nimi. Czy modyfikacja uratuje sytuację czy rozglądać się za innym nad? Ponoć nad 304 ma ich więcej ale z dostępnością trudniej. Za wszelkie sugestie z góry dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.