Jump to content

Amator 2b

Użytkownicy
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1941 Audioholik^2

2 Followers

About Amator 2b

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poczuli by się jak w domu gdyby kapo w takim obozie składało się z Łotyszy lub Ukrów. Prawie jak w domu.
 2. Nie nasłali a wypi...... W sposób jaki to zrobili wskazuje, że miała miejsce deportacja. Przynajmniej tak oceniają to znawcy niemieckich procedur urzędniczych stosowanych w tych przypadkach. Brak bagażu i odprawy celnej.
 3. Od Jurasa mogli pożyczyć. Na jakiś procent.
 4. Prof Simon też już trochę w tym biznesie siedzi. Tylko on u Fajcerów.
 5. Nie wiem o czym mogą myśleć wyborcy PiSu, gdyż zazwyczaj niewiele myślą a Polska bliżej Berlina czy Paryża jest bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Straszenie pierwszego cadyka z Czerskiej i całego obozu zdrady i zaprzaństwa o tym jak to niby PiS + wielbiciele jest anty unijny jest zwyczajnym nieporozumieniem. Napisz mi proszę jak to też jest u jewroentuzjastów, że pół rury na dnie Bałtyku jest kosher a drugie pół już nie?
 6. Działania przeciwko Polsce w wykonaniu Berlinkary jakoś dziwnie nie śmieszą. Pisz dalej.
 7. Jest kontrolowany przez Putina. Dobrze, że ją zablokowali. Bardzo nieładnie z nim postąpili. Pozwolili żyć.
 8. Nie muszą pokazywać. Każdy kto się na swoje nieszczęście zetknął z polskojęzyczną Temidą żadnych filmów oglądać nie musi.
 9. Czy Fundacja Billa i Melindy Gates jest zagrożeniem o globalnym znaczeniu? Pozytywnie na to pytanie odpowiada Józef Białek autor wydanej przez wydawnictwo Wektory książki „Czas sodomy. Czyli zamach na cywilizację”. Zdaniem Józefa Białka Fundacja Billa i Melindy Gates realizuje jako ”słup” politykę Fundacji Rockefellera. Sam Bill Gates, oficjalnie twórcy Microsoft firmy będącej monopolistą systemów operacyjnych w komputerach osobistych, jest zwolennikiem depopulacji, czyli drastycznego ograniczenia liczby ludzi na planecie Ziemia (więc trudno uwierzyć, że ma dobre intencje, promując nieprz
 10. No to już wszystko układa się w jakąś tam całość. Nawet głąby wierzące w picdemie może w końcu zaskaczą o co tu biega. Wielu polskich przedsiębiorców otrzymało w ostatnim czasie mail od agencji nieruchomości w sprawie wykupu hoteli i przedsiębiorstw. Trudną sytuację na polskim rynku chcą wykorzystać zagraniczni inwestorzy. Sytuacja sporej grupy polskich przedsiębiorców, szczególnie z branży gastronomicznej i hotelarskiej, jest nie do pozazdroszczenia. Branża ma kłopoty finansowe. Wiele firm zbankrutowało lub jest na progu bankructwa. Pomoc od rządu, który zakazał im, nielegalnie
 11. Jaka tam znowu walka. W Polsce jest w zasadzie system dwupartyjny przyklepany w Magdalence, którego głównym zadaniem jest tworzenie antagonizmów wśród wyznawców.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.