Jump to content

Pawes

Użytkownicy
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Metody kontaktu

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1033 profile views
 1. Witam serdecznie ,też mam mission m 33i.Aby rozjaśnić brzmienie proponuje wymienić rezystory z oryginalnych 1.5ohm są dwa od głośnika wysokotonowego po prawej stronie zwrotnicy na 1.2ohm,można wstawić metalizowane.A do sekcji średniotonowej proponuje wymienić kondensator 0.68 mikrofarada który na zwrotnicy jest zaraz przy dużej cewce na mundorfa Mcap EVO Aluminium który doda więcej przestrzennosci i polepszy scenę,wszystko można kupić w Power Audio koszt około 50zł .
 2. Witam serdecznie ,kupiłem w/w wzmacniacz z usterkę dc error ,wymieniłem przekazniki przy trafo i tranzystor na płycie przedzmacniacza i wzmacniacz działa poprawnie ,ale przy przełączaniu na direct słychać w kolumnach pyknięcie ale tylko wtedy gdy jest potencjometr bas pokręcony na plus i głośność jest powyżej połowy.Druga sprawa dotyczy włączania wzmacniacza gdy jest wyłączony całkiem z zasilania,a więc tak wzmacniacz wyłączony na tylnej płycie,włączam wzmacniacz przez naciśnięciu źródła np input 1 tam gdzie jest coś podłączone jakieś źródło i kręcę szybko gałką volume na max i słyszę w kolum
 3. Witam serdecznie ,mam taki sam wzmacniacz,on nie lubi grać powyżej 12 na gałce głośności i musi być dobra wentylacja poza tym kiedyś często mi się wyłączał regulacja prądu spoczynkowego pomogła .Czy jak zrobisz bardzo głośno to wzmacniacz się sam ścisza?
 4. Trochę źle podpowiedziałem niby bas idzie w mono ale lepiej dwa kanały wykorzystać. Poza tym obie wersje podłączenia są prawidłowe czy to z wyjść głośnikowych czy z pre-out subwofer będzie działał prawidłowo .
 5. Są gotowe kable do subwofera typu Y nie trzeba lutować i można tylko z jednego kanału polecieć bo bass i tak idzie w mono.Albo ze wzmacniacza pre-out do suba line input i drugim kablem z subwofera line out wrócić do wzmacniacza.
 6. Subwofer aktywny podłącza się pod wyjście preout
 7. Do 20m to polecam mission m73 ,miałem te kolumny i żałuję że sprzedałem .
 8. Wolę kolumny np mission wyprodukowane w Chinach za 2 tyś,niż takie same made in England za 3tyś.
 9. Witam serdecznie,mi się wydaje że nie ma się co czepiać że wyprodukowano w Chinach,to nawet lepiej bo taniej dla nas tam jest tania siła robocza a jakość wykonania kontroluje firma np.europejska np mam kolumny mission made in England I made in China I niczym się nie różnią ,Chińskie podróbki tylko są gorszej jakości
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.