Jump to content

Pawes

Użytkownicy
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Metody kontaktu

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

714 profile views
 1. Witam serdecznie ,mam taki sam wzmacniacz,on nie lubi grać powyżej 12 na gałce głośności i musi być dobra wentylacja poza tym kiedyś często mi się wyłączał regulacja prądu spoczynkowego pomogła .Czy jak zrobisz bardzo głośno to wzmacniacz się sam ścisza?
 2. Trochę źle podpowiedziałem niby bas idzie w mono ale lepiej dwa kanały wykorzystać. Poza tym obie wersje podłączenia są prawidłowe czy to z wyjść głośnikowych czy z pre-out subwofer będzie działał prawidłowo .
 3. Są gotowe kable do subwofera typu Y nie trzeba lutować i można tylko z jednego kanału polecieć bo bass i tak idzie w mono.Albo ze wzmacniacza pre-out do suba line input i drugim kablem z subwofera line out wrócić do wzmacniacza.
 4. Subwofer aktywny podłącza się pod wyjście preout
 5. Do 20m to polecam mission m73 ,miałem te kolumny i żałuję że sprzedałem .
 6. Wolę kolumny np mission wyprodukowane w Chinach za 2 tyś,niż takie same made in England za 3tyś.
 7. Witam serdecznie,mi się wydaje że nie ma się co czepiać że wyprodukowano w Chinach,to nawet lepiej bo taniej dla nas tam jest tania siła robocza a jakość wykonania kontroluje firma np.europejska np mam kolumny mission made in England I made in China I niczym się nie różnią ,Chińskie podróbki tylko są gorszej jakości
 8. Dzięki za łapkę,ciekawe czy w innych wzmacniaczach można tak zrobić.
 9. Witam serdecznie,może ktoś z posiadaczy azur 740 840 851a chce sobie do cichego słuchania zrobić mini loudness,wystarczy zmostkować wejście tapete monitor i na tym wejściu ustawić barwę dźwięku według upodobań i pilotem wł lub wył tape monitor.Można to zrobić dzięki osobnym ustawieniem do każdego wejścia direct lub bez.Pozdrawiam
 10. Zdecydowałem się i mam azura już w domu,jutro zmieniam przekaźniki.
 11. Śliczne dzięki za szybką odpowiedź ale chodzi mi czy wzmacniacz jest wart tej ceny,chcę kupić go córce do pokoju ,ja swoje stereo już mam.
 12. Witam serdecznie czy opłaca się kupić azur 550a w cenie 400zł,ale ma do wymiany przekazniki na sto % jest to usterka którą już naprawiałem w azur 640a v2,zanikające kanały,koszt naprawy około 14zł+moja robocizna .Wzmacniacz by grał z mission m31i w pokoju 15m.Z góry dziękuję za ewentualne porady .Pozdrawiam
 13. Trzymając się wartości fabrycznych kondensatorów nic się nie zmieni a rezystorem można zwiększyć lub zmniejszyć głośność głośnika.W sieci jest kalkulator łączenia kondensatorów szeregowo i równolegle więc można kondensatory dobrać odpowiednio do wartości fabrycznych.
 14. A teraz napisze co wymieniłem.W torze wysokotonowym zamiast trzech kondensatorów o następujących pojemnościach 6.8 mikro 2.2mikro i 0.5 wstawiłem mundorfa m cap evo aluminium 4.7mikrofarada i obok audyn cap mkp qs też 4.7mikrofarada i dalej zamiast trzech elektrolitów 32 32 i 20 mikro i 0.68 żółtego foliowca wstawiłem czarnego miflexa z nowej serii 80 mikrofarada i mundorfa evo aluminium 4.7 mikrofarada.Dodam że miflexa dałem na osobnej płytce bo się nie mieścił.Wymieniłem jeszcze dwa rezystory 1R mills ale już różnicy takiej nie było.W torze nisko-średnio torowym zmieniłem jeszcze żółty 0.5mikrofarada na mundorfa 0.47,on idzie szeregowo więc można było.Pozatym wymieniłem resztę elektrolitów na tanie audyn cap qs.Komora balastowa zasypana po 5 kg.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.