Jump to content

Pawes

Użytkownicy
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Metody kontaktu

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
 2. Zdecydowałem się i mam azura już w domu,jutro zmieniam przekaźniki.
 3. Śliczne dzięki za szybką odpowiedź ale chodzi mi czy wzmacniacz jest wart tej ceny,chcę kupić go córce do pokoju ,ja swoje stereo już mam.
 4. Witam serdecznie czy opłaca się kupić azur 550a w cenie 400zł,ale ma do wymiany przekazniki na sto % jest to usterka którą już naprawiałem w azur 640a v2,zanikające kanały,koszt naprawy około 14zł+moja robocizna .Wzmacniacz by grał z mission m31i w pokoju 15m.Z góry dziękuję za ewentualne porady .Pozdrawiam
 5. Pawes

  Klub Mission.

  Trzymając się wartości fabrycznych kondensatorów nic się nie zmieni a rezystorem można zwiększyć lub zmniejszyć głośność głośnika.W sieci jest kalkulator łączenia kondensatorów szeregowo i równolegle więc można kondensatory dobrać odpowiednio do wartości fabrycznych.
 6. Pawes

  Klub Mission.

  A teraz napisze co wymieniłem.W torze wysokotonowym zamiast trzech kondensatorów o następujących pojemnościach 6.8 mikro 2.2mikro i 0.5 wstawiłem mundorfa m cap evo aluminium 4.7mikrofarada i obok audyn cap mkp qs też 4.7mikrofarada i dalej zamiast trzech elektrolitów 32 32 i 20 mikro i 0.68 żółtego foliowca wstawiłem czarnego miflexa z nowej serii 80 mikrofarada i mundorfa evo aluminium 4.7 mikrofarada.Dodam że miflexa dałem na osobnej płytce bo się nie mieścił.Wymieniłem jeszcze dwa rezystory 1R mills ale już różnicy takiej nie było.W torze nisko-średnio torowym zmieniłem jeszcze żółty 0.5mikrofarada na mundorfa 0.47,on idzie szeregowo więc można było.Pozatym wymieniłem resztę elektrolitów na tanie audyn cap qs.Komora balastowa zasypana po 5 kg.
 7. Pawes

  Klub Mission.

  W moich m34i różnicę są głównie w średnicy i w wysokich tonach.Jest super szeroką scena ,są dźwięki które na niektórych utworach słyszę zaraz przy uchu a wysokie tony nabrały blasku nie są już tak szeleszczące ,teraz nie mogę się oderwać od muzyki .Koszt jaki wydałem to około 350 zł i nie żałuję warto było.
 8. Pawes

  Klub Mission.

  Kondensatory odpowiedzialne za wysokie tony: 8.2mikro,684J te przy wylutowanym rezystorze i dalej 56mikro i 8.2 mikro te przy przezroczystej izolacji kabla oraz odpowiedzialny za średnicę żółty 504J te bym wymienił. Resztę mają bardzo duże pojemności to cenowo się nie opłaca,mój adres [email protected]
 9. Pawes

  Klub Mission.

  Proszę mi podać pojemności kondensatorów tych niebieskich elektrolitów koło wylutowanego rezystora i pojemności niebieskich kondensatorów koło kabli z przezroczystą izolacją one są odpowiedzialne za sekcję wysokotonową,te elektrolity bym wymienił
 10. Pawes

  Klub Mission.

  Zapraszam na priv.
 11. Pawes

  Klub Mission.

  Witam ja w m 34i wymieniłem wszystkie kondensatory na mundorf Evo aluminium i wszystkie rezystory w torze wysokotonowym na Mills .Jeżeli chodzi o m35 to proszę o fotki zwrotnicy. Dodam jeszcze że w torze wysokotonowym zamiast 7 kondensatorów mam teraz 4 nie zmieniając znacząco oryginalnych pojemności,jak narysuje schemat to dodam.
 12. Pawes

  Klub Mission.

  WWitam serdecznie,pomogę stuningować mission m 32i 33i m 34i wbrew niektórym opiniom że to słabe kolumny naprawdę warto ,mam m 34i . Porównywałem m 34i z mission m74 i tannoy Mercury i m 34i grają o klasę lepiej
 13. Witam serdecznie,trzeba wziąć pod uwagę że kolumny lepiej jak stoją na dłuższej ścianie ,gdzieś jest opis w internecie o akustyce .Pozdrawiam Witam serdecznie,trzeba wziąć pod uwagę że kolumny lepiej jak stoją na dłuższej ścianie ,gdzieś jest opis w internecie o akustyce .Pozdrawiam
 14. Mission m33i oraz m73 to kolumny tej samej klasy w danym budżecie ,jeśli chodzi o brzmienie to są zwolennicy jednych i drugich.Miałem m73 , grały bardzo przyjemnie.
 15. Witam miałem sl pg 390 ,590 oraz sl pg 5.Proponuje sl pg 5, trochę musisz dopłacić ale byłem z niego zadowolony.390i 590 to starsze modele mogą być kłopoty z laserem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.