Jump to content

HipertrofiaAbsolutu

Użytkownicy
 • Content Count

  218
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1217 profile views
 1. Onkyo 6170 - nic lepszego w tej cenie nie ma
 2. Z mojej strony polecam posłuchać - Miuosh - dom, z zespołem ludowym Śląsk.
 3. Właśnie no 2500ne z MA Gold grają dokładnie tak 😉
 4. Dobra dobra... Długo zastanawiałem się czy założyć ten temat, ponieważ istnieje wysokie prawdopodobieństwo wywołania gównoburzy. Słucham różnej muzyki od bluesa poprzez rock, rnb aż po hip hop. Ostatnio właśnie sporo słucham tego ostatniego, pomimo bardzo złej opinii uważam że ta muzyka potrafi wciągnąć i zadziwić... Dlatego zapytuję czy znacie jakieś dobre realizacje? Bo przyznam, że ciężko znaleźć...
 5. 100% sprawny, w bdb stanie wizualnym. Szczerze polecam na początek przygody z hi fi
 6. No to mamy diagnozę. Dziś zadzwonił do mnie bardzo miły Pan z serwisu z informacją, że ogólnie to pierwsza usterka tego modelu na serwisie ( nie licząc spalonych egzemplarzy z winy klienta) i, że powodem usterki był źle zamontowany kabel potencjometru, (nawet nie wysunięty) co mnie trochę zdziwiło, bo jak opisywałem wcześniej przy wył. Source direct problem znikał. No ale suma summarum wzmak jutro wyjeżdża do mnie i w piątek zacznę go testować.
 7. Ja w tej chwili mam 800ae i wstydu nie ma Ci powiem... Miałem Yamaha cds700 i uważam że 800ae gra bardziej plastycznie, mniej "ostro"
 8. Spokojnie 😉 Ja tam jestem wyrozumiały. No czytałem chociażby komentarze z profilu FB Horn oraz z forum audio. Komentarze są z dużym rozstrzałem dat więc niekoniecznie akurat teraz musi być źle. Człowiek po prostu wydał kupę kasy (dla niego) na najwyższy model producenta - made in Japan, który zepsuł się w niespełna miesiąc. Rozumiesz frustrację?
 9. 501-645-511
 10. No właśnie nie, dzwoniłem do serwisu to stwierdzili, że mają długą kolejkę w serwisie, poprosiłem #s4home o interwencję, bo zgodnie z warunkami gwarancji: Sprzedawca jest odpowiedzialny za wypełnienie warunków gwarancji, a także stanowi dla klienta punkt kontaktowy w przypadku naprawy gwarancyjnej. Ale narazie echo 😞 czytałem o serwisie Denon i mam obawy..
 11. Pan Kornel Mikołajec z Katowic. Szczerze polecam jegomościa!!
 12. Chłopaki mam pytanko. Czy wiecie coś więcej o takim urządzeniu jak Denon dnp 2500ne? Widziałem parę artykułów z 2016 roku, ale w sprzedaży brak. Czy macie jakieś przecieki o wypuszczeniu czegoś lepszego niż obecnie produkowany dnp 800ne?
 13. Jeśli chodzi Ci o Wyjście z PRE na końcówkę, to akurat takowe jest...
 14. No i po rozmowie z serwisem jutro piec jedzie do nich 😞
 15. Rafał... Ale to nie tylko Denon czy Yamaha AVM -A1 - young vintage - jebnął zasilacz odseparowany w osobnej obudowie! Cayin cs120 - 3 razy naprawa w ciągu 2 miesięcy. I żeby nie było... Dbam o sprzęt bardziej niż o auto czy dom. 😉 slucham w pokoju tylko do audio... Zero petów... Zwierząt... A mam na sprzedaż 35 letniego Mitsubishi da-u11... I nikt go nie chce... A ja się zastanawiam czy go nie zostawić bo gra fajnie... awarii zero przez dłuższy czas.. A co do gęstego grania... z monitor audio gold 100 (które są szczegółowe dzięki AMT) jest dużo mniej gęsto
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.