Jump to content

1Ender

Użytkownicy
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

673 profile views
 1. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  @Krzych 2 jakie przewody kupić do RCA i na gniazda głośnikowe ugody? Minimalny przekrój kabla na gniazda głośnikowe? Linka czy drut?
 2. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  @artw Po co piszesz, skoro nie pomagasz?? Kabelki potrafię rozróżnić. Ugodę kupiłem złożoną, uruchomioną i wyregulowaną, jak byś czytał to byś wiedział! Koledzy ktoś pomoże ? Nie jestem elektronikiem, jak ktoś nie chce pisać tu to proszę info w PW. NA płycie jest oznaczenie SP - speaker, jak sądzę. Plus na rdzeń, minus na obudowę wtyku. IN to wejściowy na RCA. Jak wyprowadzić masy? Obudowa z mdfu... Wystarczy dać blaszki aluminiowe na boczki i podłączyć masę? Pozdrawiam
 3. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  @artw co znaczy po kolei? Muszę tylko kabelki wymienić bo te i tak będą za krótkie. Ugoda uruchomiona, prądy wyregulowane, tylko podłączyć. Co ma brumić? Jakieś propozycje? BTW, Twoja wypowiedź zupełnie nie w temacie. Proszę o merytoryczne wypowiedzi. Dziękuję i pozdrawiam Edycja. Pytałem o przewody, urwany na gniazdo RCA? A 2 splecione za kondami, czarny i czerwony na gniazda głośnikowe? Jakie przewody na połączenia, skoro te są zbyt egzotyczne?
 4. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Czyli na gniazdo RCA do połączenia pre? A te dwa grube splecione, czarny i czerwony, na gniazda głośnikowe? Co na głośnikowe wewnątrz Ugody? 1.Dnm reson, wystarczy mi 0,5 m przewód 4 żyły 60 zł za 0,5 mb. [Hidden Content] 2. Neotech NEMOS-5080, wystarczy 0,5 m cena za 0,5 mb 48 zł [Hidden Content] A może jeszcze coś innego?
 5. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  @Krzych 2 chyba mnie nie zrozumiałeś, myślę o połączeniach wewnątrz Ugody, wykorzystując drut. Na gniazdo głośnikowe i RCA. Interkonekty i głośnikowe mam inne.
 6. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  @Krzych 2 dzięki. Czy można dać cienki drut solid core UP OCC na głośnikowe i RCA np. Taki? [Hidden Content]
 7. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Ugoda w domu. Mam problem z kablami, jeszcze nie miałem czasu wgryźć się w schemat... Jeden z kabelków jest urwany..
 8. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Jutro przyjdzie paczka, wkleję zdjęcia ugody i obudowy. Podobno softstart jest. Zobaczymy jak to wyjdzie. @jar1 kupiłeś gotowy?
 9. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  A może zamontować 2 gniazda zasilania na środku tylnej obudowy? Do tego po wyłączniku. Ma to sens? Gniazda są na tyle małe że spokojnie się zmieszczą. Wtedy problem mas odchodzi.
 10. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  @jar1 wysłałem. Dzięki
 11. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Potrzebuję wymiary płytek pcb, a najlepiej obudów monobloków lub 1 obudowy na 2 monobloki. Wejdą mi dwie płytki + trafa, na podstawę 435x340 mm ?
 12. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Ktoś ma schemat ugody? Mógłby podesłać np. PW ?
 13. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Z braku możliwości edycji, zapomniałem dodać, że mam jeden wyłącznik z gniazdem i bezpiecznikiem.
 14. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Dwa monobloki są na osobnych płytach aluminiowych, Trafa osobno, obudowa wspólna z płyty MDF laminowanej (podstawa + boczki), tylna ścianka ze sklejki 4mm (docelowo blacha stal lub alu 2-3 mm), Front będzie z blachy aluminium lub stalowej (3-5mm), pokrywa górna stal lub alu około 1-2mm z wyciętymi otworami wentylacyjnymi. Nóżki to jeszcze pomyślę co dać. Całość malowana na czarny mat, oprócz boczków i podstawy. Podstawa i tak będzie zasłonięta od frontu blachą. Przynajmniej takie jest założenie. Stąd moje pytanie jak połączyć.
 15. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Ja mam monobloki, 2 trafa, chcę podłączyć pod jedno gniazdo zasilające umieszczone na środku tylnej ścianki. Po bokach gniazda L i P , chcę dać gniazda RCA. Można tak?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.