Jump to content

1Ender

Użytkownicy
 • Content Count

  415
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1137 profile views
 1. Jaki jest koszt: A) samych płytek? B) płytek + części? C) polutowanych gotowych Przyznam Ci się że 5 kanałów nie potrzebuję 🙂 2 kanały mi wystarczą stereo i wejście źródeł 3 max 4. 1 wyjście na końcówkę. Do wykorzystania mam 3 źródła Dac, gramofon, odtwarzacz CD. Ewentualnie 1 w zapasie możne być, ale jeszcze 2? Czy Twój zestaw można wykorzystać na 4 źródła, a jeden przekaźnik nie montować?
 2. Podłączę się do tematu. Będę potrzebować selektor na 3 maks 4 źródła. Brać coś z gotowców, czy rzeźbić samemu? Coś co będzie neutralne w dźwięku.
 3. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  To potencjometr logarytmiczny. Skoro jest okej, to do tematu powrócę około 10 marca. bardzo dziękuję wszystkim za pomoc!
 4. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Tak jest dobrze? @jar1 @Krzych 2 @artw
 5. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Kondensator ma dwa druty, nie wiem czy ważna jest biegunowość. Czy wejście wyjście sygnału ma znaczenie do której nóżki kondensatora lutuje się przewody? Kondensator Jantzen superior z-cap 4,7 uf 800 vdc
 6. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  6. Potek będzie obok przewodu prądowego 230V...
 7. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  1.Czy kondensator mogę zrobić na wsuwki, konektorki? 2. Czy sygnałowe przewody mają być jak najkrótsze? Ile cm? Obecnie sygnałowy ma około 16 cm. 3. Czy skracać nóżki kondensatora? 4. Jakieś uwagi przy podłączaniu? 5. Czy ma znaczenie z której strony wejdę od pcb do kondensatora a z której wyjdę przewodem sygnałowym? @jar1 @artw @Krzych 2
 8. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  To 2 kondensatory przed potkiem i za potkiem? Mam jeszcze nichicony..
 9. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  @jar1 Jarku narysuj mi to proszę. Zaoszczędzimy pisania. RCA, potek, kondensator, pcb. Dobrze rozumiem? @artw narysował, RCA, kondensator, potek, pcb...
 10. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  @artw dziękuję! Dziękuję wszystkim za pomoc! Resztę jutro. Dobranoc wszystkim!!! 🙋
 11. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Super, w końcu rozjaśniłeś!!! Tak to logarytmiczny. @artw Coś już kumam. Czy jest to obojętne z której strony połączę konda? No to będzie arabski wzmacniacz, jak odwrotnie podłączę!!,🤣😂😁
 12. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  @jar1 @artw @Krzych 2 1. CO SIĘ STANIE JAK ZAMIENIĘ WEJŚCIE Z WYJŚCIEM POTKA? 2. GDZIE KONDENSATOR MA WEJŚCIE, A GDZIE WYJŚCIE JAK TO SPRAWDZIĆ? Co znaczy wejście do ugody? Wejście od strony RCA, czy od strony PCB? AAAAAAAAAAA JUŻ JASNE!!! 😅 Czyli sygnałowy z płytki pcb na środkowy pin. Wyjście od potka na konda obojętnie lewy zewnętrzny, prawy zewnętrzny? I masa też obojętne z której strony? Bo dla mnie środkowy powinien iść na RCA. Jest OUT. Czego nie rozumiem?
 13. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Środkowy pod PCB?? Jesteś pewien? A wyjście obojętne? Bo na opisie jest, że środkowy na kondensator wyjście... @jar1 @artw @Krzych 2 Jak sprawdzić kondensator, gdzie wejście, gdzie wyjście?
 14. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Jarek, jak będzie szumiał kupię inny. Panowie pomierzyłem. Środkowy pin sygnał i jak mase na lewym lub prawym zewnętrznym to się zmienia. Czyli wychodzi obojętne z której strony dam masę. Ważne by było na zewnątrz. czyli masa pin 1 lub 3. Oba kanały góra i dół sprawdziłem.
 15. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Nie chciałem węglowego. Jak będzie zły to się wymieni. 🤣 😄
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.