Jump to content

Matys

Użytkownicy
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

212 profile views
 1. Witam po przerwie:-) Co może być przyczyną że po zmianie Volumio na moode nie mam dźwięku. Oczywiście kartę wybrałem taką jak mam :HiFiBerry DAC+pro,radio niby gra,Spotify też tylko cisza. Próbowałem też wybierać inne karty efekt ten sam. Jakieś pomysły?pewnie coś w konfiguracji.Tylko co?
 2. Witam Po zainstalowaniu wtyczki bubleupnp na Volumio w konfiguracji ma takie komunikaty dotyczące sieci: HTTP: ERROR: Cannot connect. Check that the public host name is valid and that port 58050 is opened on your router HTTPS: ERROR: Cannot connect. Check that the public host name is valid and that port 58051 is opened on your router Czy to tak powinno wyglądać? Apka na telefonie z androidem (bubleupnp pełna wersja)powinna jakoś wykrywać serwer buble? Teraz widzę tam Volumio,kino domowe ,telewizor.
 3. Działa.Bardzo dziękuje. Robiłem następujący błąd: na hub komendy wpisane są jedna pod drugą i ja tak je wklejałem traktując jako jedną a powinienem jak podałeś POKOLEI 🙂
 4. Poczytałem próbowałem...Proszę wrzuć na priv komendy których użyłeś.Jest tam kilka razy poprawiane,pogubiłem się które dobre... ps.Volumio 2.55 jest mniej dopracowane niż starsze.Radia nie zapisują się w ulubionych,logitech media serwer nie można skonfigurować... Na plus pojawił się Tidal i działa nawet w darmowej wersji(pewnie tylko czasowo na zachętę)
 5. zainstalowałem Volumio 2.55(pobrany ze strony) na czystą sformatowana kartę i mam wiele wtyczek w tym connect 0.7.4.Potem prze putty po zalogowaniu wkleiłem te komendy,enter,poszło do końca,reset maliny i ...bez zmian. Coś źle robię?
 6. Właśnie postawiłem system na nowo resztę zrobiłem jak githuba a zakładka spotifi connect dalej ma nr 0.7.4.Nie instalowałem je bo ta na starym systemie nie działała.Nowej nie ma.Co zrobiłem nie tak?
 7. zastosowałem się i niestety teraz wcale nie mam Connect. Nie mam pojęcia co się porobiło ale nie mam już do tego cierpliwości. Odświeżyłem wszystkie korespondencje z Rucia1 próbowałem zainstalować Raspotify które kiedyś działało i też dupa. Jak prawidłowo odinstalować spotify connect2.Czytałem na tłumaczonej stronie że usunąć plik. Gdzie go szukać bo w otoczeniu sieciowym nie mogę edytować Volumio.
 8. Matys

  Yamaha WXC-50

  Witam Przeczytałem wątek i mam pytanie do użytkowników WXC 50. Poprawiono coś z Tidalem? Ostatnio z Volumio problemy z Spotify Connect a jak na Yamaszce? Rozważam zakup Wxc 50 bo Malina i jej problemy mnie zmęczyły.
 9. Ktoś potwierdzi że problemy z Spotify Connect dobrze rozwiązuje pomysł w którymś z wcześniejszych postów?.Chciałbym uniknąć sytuacji że całkiem padnie.
 10. Witam Nie aktualne.Nie idą tylko pliki większe niż 2gb a pod muzę wystarczy.Robiłem próby na plikach filmowych stąd zamieszanie. Pozdrawiam
 11. No tak dla mnie to już schody... Może tak łopatologocznie na priw:-)
 12. Dysk nie jest z NAS tylko przenośny 2.5.Jest miejce a format nfts. To coś zmienia?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.