Jump to content

hanneman

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

170 profile views
 1. Super, zrobię to dziś wieczorem i dam znać jak poszło.
 2. Panowie, zrobiłem to. Pułapki zamontowane. Nie wiem czy to autosugestia ale czuje jakby dźwięk zrobił się cieplejszy i scena wyszła nieco do przodu. Pokój ma 18m2. Możecie ocenić jak to wygląda na zdjęciach. Niestety nie mam możliwości już zrobienia przemeblowania bo ta kanapa to tak naprawdę duży narożnik i to jedyne sensowne miejsce do jego umiejscowienia. Kolumny docelowo będą na standach, ale jeszcze ich nie mam. Chętnie wykonam pomiary, ale prosiłbym o instrukcje jak to zrobić. Mam mikrofon pojemnościowy i Focusrite-a. Dziękuję za wszystkie sugestie.
 3. Szanowni, dziś przychodzę do was z prośbą o weryfikacje umiejscowienia pułapek basowych w pokoju odsłuchowym. Zamieszczam rysunek. Pułapki oznaczyłem na zielono. Niebieski to biurko i duża sofa. Żółty szafki, a czerwony to kolumny na szafce. Na biało drzwi i okno balkonowe. Czy potrzebne są jeszcze jakieś dodatkowe informacje?
 4. Słuchawki i wzmacniacz, ceny do dogadania. [Hidden Content] [Hidden Content]
 5. A czy w NAD C338 z racji wbudowanego Chromecasta będzie to działać lepiej z aplikacją Google Home?
 6. Będę korzystał z iPhona. Coś więcej powiecie na temat AirPlay? Jak jest z jakością?
 7. Dokładnie tak, chodzi mi o tą konkretną funkcjonalność czyli TIDALa. Jestem ciekawy jak to działa w Onkyo.
 8. Straszna jest, zacina się, wyszukiwarka nie zawsze działa, trzeba czekać po 10 sekund na załadowanie się zawartości, od kliknięcia w play do usłyszenia dźwięku mija też sporo czasu. Jak na dzisiejsze standardy to trochę lipa jednak.
 9. Szanowni, stoję przed wyborem zakupu Yamahy R-N803D lub Onkyo TX-8390. Testowałem Yamahę i podoba mi się jej brzmienie, ale z racji tego że moim źródłem jest głównie TIDAL to ważne są dla mnie funkcje sieciowe. Aplikacja MusicCast jest koszmarna do obsługi i ciężko jest sensownie nią zarządzać. Moje pytanie brzmi czy Onkyo rozwiązało tą kwestię lepiej i da się normalnie streamować muzykę ze smartfona? Oraz czy jest możliwość w obu amplitunerach odtwarzania przez aplikację TIDALa, a nie przez aplikację dedykowaną jaką jest MusicCast w przypadku Yamahy i MusicControl w przypadku Onkyo. Dodam że kolumny z którymi będzie grał apli to Heco Aurora 700 lub 1000. Zdecyduje po testach w własnym pomieszczeniu.
 10. Cześć, czy jakaś firma produkuje jeszcze w dzisiejszych czasach nowe magnetofony szpulowe które nie są jakimis seriami limitowanymi lub nie kosztują fortuny? Znalazłem Thorensa i Ballfingera ale to dla mnie za wysoka półka.
 11. Szanowni Forumowicze, czy ktoś z Was słuchał takiego połączenia? Mam HD600 i zastanawiam się na zakupem Vincenta. Na odsłuchy idę niebawem, warto sobie nim głowę zaprzątać? Pozdrawiam ;)
 12. Świetny pomysł, nie wpadłem na niego wcześniej! Dzięki za radę, postaram się skontaktować z Panem Feliksem w tej sprawie, możne akurat się uda ;)
 13. Czołem, chciałem się dowiedzieć jak wypada połączenie słuchawek Sennheiser HD600 z wzmacniaczem lampowym Feliks Audio Elise? Może ktoś wie czy to połączenie ma sens? Chciałbym go posłuchać tylko nie wiem czy jest sens w ogóle zaczynać się rozglądać za tym wzmakiem. Czy słuchawki zagrają odpowiednio głośno?
 14. hanneman

  hd600

  Czołem, przymierzam się do zakupu słuchawek Sennheiser HD600, ale chciałbym mieć jakieś porównanie. Możecie polecić inne słuchawki które mają podobną charakterystykę brzmieniową i muszle tak wygodne jak owe senki? Kwota w jakiej chciałbym się zamknąć to max 1400. Gram z SMSL M8 + SMSL sAp-8, głównie chcę je mieć do muzyki poważnej, jazzu i bluesa. Pozdrawiam ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.