Jump to content

Sardyn

Użytkownicy
 • Content Count

  212
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2853 profile views
 1. W moim przypadku najlepiej sprawdził się CEC model 3N i do tej pory mnie cieszy
 2. Piotr, to co mi się bardziej spodobało w tych lampach - oczywiście w mojej ocenie i z moimi Spendorami to kwestia lepszego różnicowania basu - zwłaszcza w wyższym zakresie i poprawienia jego konturu. Sovteki wydawały mi się ten aspekt uśredniać i to bardziej w stronę pogrubienia. Różnice oczywiście jak to w lampach mocy bardzo subtelne ale w tym przypadku dla mnie zauważalne. Dlatego zostały. Nie nazwał bym ich ciemniejszymi patrząc na całość przekazu. Spotkałem się też z opiniami, że to bardziej stabilne lampy jeśli chodzi o cały okres ich eksploatacji, ale tu nie chce się wypowiadać, u mnie są dopiero od 1,5 roku
 3. Ja ostatecznie gram na 6550 TungSol. Też musiały pograć ponad 100 h. Sovteki są w zapasie. Myślę też o zakupie kwadry EL34 ale zawsze jak przychodzi do zakupu to wolę wydać na płyty... Ps. Odtwarzacz dalej Oppo? Czy coś się zmieniło?
 4. Kolejny komplet 6550 Sovteka tak jak w fabrycznym zestawieniu? Nie kusiło Cię wstawić coś innego? Były jakieś objawy, że stare lampy się kończą?
 5. Dzięki za konkretną odpowiedź pozdrawiam
 6. Bardzo zgrabna recka A tak przy okazji. Czy możesz potwierdzić na przykładzie recenzowanego wzmacniacza, że jakość produktów marki Ayon jest godna polecenia - bo z powyższego tekstu którego jesteś jak się wydaje autorem, tak wnioskować można? Pytam bo pamiętam nie tak dawne posty Kolegi - bardzo delikatnie mówiąc - nieprzychylne tej marce a nawet złośliwe (bo jak inaczej nazwać celowe przekręcanie nazwy...) Wierzę, że w jakości wzmacniaczy Ayona sporo się ostatnio zmieniło na +, skoro teraz tak dobrze piszesz o jednym z nich?
 7. No proszę, gratuluję nowego projektu i zazdroszczę czekającej zabawy z dostrajaniem - chociaż taka zabawa zapewne może być czasem bardziej frustrująca😀 Możecie coś więcej napisać o przetwornikach użytych aktualnie w Nikitach?
 8. Bardzo, bardzo przykra wiadomość:( Coś się skończyło...
 9. Dokładnie. I o ile sobie przypominam z dyskusji w Klubie Cayin sprawdzają się doskonale w Twoim modelu wzmacniacza. Sam gram na 6550 T-s ale w innym wzmacniaczu - dobre lampy za rozsądną cenę
 10. Witaj, w V40 SE w przedwzmacniaczu masz dwie różne lampy: ECC83 (12 AX 7 ) 6922 (ECC88, E88CC ) a co za tym idzie ich budowa jest odmienna i nie koniecznie w identyczny dla oka sposób te lampy się żarzą - to całkiem normalne i nie powinno Cię niepokoić. Lampy są ekranowane w tym wzmacniaczu, widać tylko ich czubki - generalnie powinieneś widzieć po zmroku po 2 żarzące się włókna (punkciki) w każdej z nich - intensywność świecenia może być różna.
 11. To zdaje się model Cello. Wyceniony na niecałe 28k Jeśli będziecie mogli coś napisać chętnie poczytam...
 12. No to miłego słuchania i wybierz to co się Tobie podoba
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.