Jump to content

Sardyn

Użytkownicy
 • Content Count

  216
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

90 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3087 profile views
 1. Sam gram na CEC CD 3N i jestem więcej niż zadowoly. Jeśli miałbym jeszcze coś zaproponować tak aby połączyć ogień z wodą i w zbliżonym budżecie to oprócz wymienionego wyżej Lectora wziął bym pod rozwagę Electrocompanieta EMC-1 MK lV
 2. Czy ktoś z Szanownych Kolegów miał już okazję posłuchać V70 Class A? Ciekaw jestem bardzo różnic w brzmieniu V70 SE a wersją pracującą w klasie A...
 3. No właśnie! Może ten Szymon wcale nie istnieje a tak po prawdzie na jego postać składa się kilku "audiofilskich łobuzów"? Coś jak Gruppenführer Wolf w Kapitanie Klossie:-)
 4. W moim przypadku najlepiej sprawdził się CEC model 3N i do tej pory mnie cieszy
 5. Piotr, to co mi się bardziej spodobało w tych lampach - oczywiście w mojej ocenie i z moimi Spendorami to kwestia lepszego różnicowania basu - zwłaszcza w wyższym zakresie i poprawienia jego konturu. Sovteki wydawały mi się ten aspekt uśredniać i to bardziej w stronę pogrubienia. Różnice oczywiście jak to w lampach mocy bardzo subtelne ale w tym przypadku dla mnie zauważalne. Dlatego zostały. Nie nazwał bym ich ciemniejszymi patrząc na całość przekazu. Spotkałem się też z opiniami, że to bardziej stabilne lampy jeśli chodzi o cały okres ich eksploatacji, ale tu nie chce się wypowiadać, u mnie
 6. Ja ostatecznie gram na 6550 TungSol. Też musiały pograć ponad 100 h. Sovteki są w zapasie. Myślę też o zakupie kwadry EL34 ale zawsze jak przychodzi do zakupu to wolę wydać na płyty... Ps. Odtwarzacz dalej Oppo? Czy coś się zmieniło?
 7. Kolejny komplet 6550 Sovteka tak jak w fabrycznym zestawieniu? Nie kusiło Cię wstawić coś innego? Były jakieś objawy, że stare lampy się kończą?
 8. Dzięki za konkretną odpowiedź pozdrawiam
 9. Bardzo zgrabna recka A tak przy okazji. Czy możesz potwierdzić na przykładzie recenzowanego wzmacniacza, że jakość produktów marki Ayon jest godna polecenia - bo z powyższego tekstu którego jesteś jak się wydaje autorem, tak wnioskować można? Pytam bo pamiętam nie tak dawne posty Kolegi - bardzo delikatnie mówiąc - nieprzychylne tej marce a nawet złośliwe (bo jak inaczej nazwać celowe przekręcanie nazwy...) Wierzę, że w jakości wzmacniaczy Ayona sporo się ostatnio zmieniło na +, skoro teraz tak dobrze piszesz o jednym z nich?
 10. No proszę, gratuluję nowego projektu i zazdroszczę czekającej zabawy z dostrajaniem - chociaż taka zabawa zapewne może być czasem bardziej frustrująca😀 Możecie coś więcej napisać o przetwornikach użytych aktualnie w Nikitach?
 11. Bardzo, bardzo przykra wiadomość:( Coś się skończyło...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.