Jump to content

mik_

Użytkownicy
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  informatyka, muzyka
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1303 profile views
 1. Yoshi_80, podłączam np: malinę z nakładką digione signature coaxem do jednej z kolumn. W jaki sposób sygnał idzie do drugiej, kolumny są połączone coaxem? Gdyby te świetne monitory miały jeszcze bt można byłoby je tylko do prądu podłączyć 🙂
 2. tego nie znam, ale przed awarią bardzo dobrze grał gentooplayer Dla mnie najlepszy player jakiego miałem. Sporo w nim pozmieniałem włącznie z kernelem na którym wg mnie grał o wiele lepiej niż moode.
 3. roon na laptopie i roon bridge na moode. Działa świetnie. Będzie ciężko wrócić do linn kazoo nawet jeśli zrobią losless.
 4. Miałem tak 2 dni temu z linn kazoo i gentooplayer. Przeszedłem testowo na roon i roonbridge moode póki tego nie naprawią.
 5. Możliwe, ale nie mam, detalu mu nie brakuje i przywalicić basem potrafi.
 6. Mogę Ci pożyczyć, musiałbyś tylko opłacić przesyłki. Ogólnie cena dla osób z xiagnami 110zł, gdyby był sprzedawany w sklepie trzeba byłoby jeszcze zero dodać.
 7. Gdyby ktoś potrzebował mogę sprzedać coaxial 1m 75ohm BNC x2 miedź OCC silver. Łączę nim xiagn 05b przez BNC z digione signature BNC. W porównaniu z furutech-em coaxial na drogich wtykach rca tworzy głębszą scenę 3d, wysokie tony mega detaliczne. Mam też odcinki 1m bez wtyków, wszystko nowe. MPS M-880 99.9997% OCC + 6N OCC silver
 8. Moode nie ma natywnego tidal-a, pilotem musi być osobny program np: linn kazoo.
 9. Kable głośnikowe 2x3m miedziane ofc wtyk miedziany hollow banana. Używane ale z wyglądu jak nowe. Wpięty raz, grał około 2 lat, godzinkę - dwie na dzień. https://www.olx.pl/oferta/kable-glosnikowe-2x3m-miedziane-ofc-wtyk-miedziany-hollow-banana-CID99-IDDSWLt.html
 10. kabel zasilający i cyfrowy coaxial MPS [Hidden Content] [Hidden Content]
 11. Zdjęcie mojego z jednym trafem i standardową lampą. Gdybyś potrzebował więcej zdjęć, podaj maila na pw.
 12. Allo digione player z zasilaczem [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.