Jump to content

przemak

Użytkownicy
 • Content Count

  9422
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

przemak last won the day on August 18 2019

przemak had the most liked content!

Community Reputation

4601 Audioholik^n-1

Metody kontaktu

 • Adres URL
  nagrywamy.com

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

6509 profile views
 1. Czyli nadal upierasz się, że wszystko, co na winylu poniżej 50Hz to kwestia "widzimisię jakiś gości i szczęścia", opierając się na doświadczeniach swojego kumpla? Żeby była jasność - ja nie oczekuję bicia się w piersi ani hołdów, zwykłe "Ojtam, dobra, mniej więcej" wystarczy. Ale wybierasz upieranie się przy bzdurze, a to słabe jest. Tylko ja nie napisałem, że na winylu nie ma nic poniżej 40Hz, taka różnica.
 2. Nie jesteś idiotą, piszesz sensownie, powiedz mi co mam zrobić w takiej sytuacji jak ta. Napisałeś nieprawdę, stosując ogólny kwantyfikator - "bas z wynyla to max 50hz". To jest nieprawda i łatwo to udowodnić. Jako argument przytaczasz doświadczenia "kupla co płytę wydaje", które nawet jeżeli są prawdziwe (czego nie można wykluczyć, często wytwórnie zabezpieczają się przed domorosłymi producentami z małymi paczkami odsłuchowymi) to dotyczą jakiegoś konkretnego przypadku, a nie są ogólnymi wytycznymi ani tym bardziej nie są wyrazem ograniczeń formatu. Płyta winylowa generalnie z dołem nie ma ża
 3. Jak nie, patolodzy ciągle robią czyjeś autopsje, swojej chyba się nie da 😉
 4. Jakie sprzeczki z innych wątków? Bzdury piszesz to prostuję.
 5. Musisz sam sprawdzić wymiary, bo szerokość jeszcze, ale głębokość też jest spora, zwłaszcza tannoya...
 6. Zależy, jak małe, ale tradycyjnie: [Hidden Content] lub większy model [Hidden Content] lub większy model
 7. Rozumiem, że oprócz pisania bzdur walczysz dzielnie ze swoimi wyobrażeniami na temat tego, co ktoś wie i myśli. Spoko, był czas przywyknąć, świata nie zbawię.
 8. No to załóżmy, że kolega ma maturę i wyjaśnij, w jaki sposób powiązałeś napięcie zasilania (stałe) z napięciem zmiennym na uzwojeniu wtórnym transformatora o nieznanej przekładni. No to wytłumacz. Jak widać, odwagę masz. Na razie w wątku przodował kolega, który na mierniku na zakresie 1,5V potrafił odczytać 1,56V. Rozumiem też, że decybele to w świecie audio terra incognita i nie należy poruszać tego tematu. Wygrałeś jednym wpisem. Bardzo sensowny artykuł.
 9. Nie, w pasmie akustycznym impedancja wejściowa to te 22k szeregowo z 1k mniej więcej.
 10. Dopłać trochę: [Hidden Content] To nie gra dobrze. To gra bardzo dobrze. Jeden troszkę pognieciony, ale chyba da radę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.