Jump to content

przemak

Użytkownicy
 • Content Count

  10940
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

przemak last won the day on August 18 2019

przemak had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

5800 Pięciotysięcznik

Audiostereo

4793

Bocznica

1007

1 Follower

Karta premium

Metody kontaktu

 • Adres URL
  nagrywamy.com

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

9073 profile views
 1. Jeżeli przekroczę quotę, to jest to jedyna opcja. To nie wklejaj 😉
 2. A ja to tak nazywam. Można ograniczyć wielkość zdjęcia do rozsądnej wartości, ale ograniczanie maksymalnej pojemności dla użytkownika to jest głupota. Przeważająca ilość materiału, jaki zamieściłem, jest merytoryczna, memów to pięć na krzyż. Wyrzucenie części z nich spowoduje, że wątki będą nieczytelne i bezwartościowe. Tego chce właściciel? Najwyraźniej, bo z drugiej strony jest rozwiązanie, żebym to JA zapłacił za większą pojemność. Sory, ja mam za to płacić właścicielowi forum? Jak mi się skończy miejsce na załączniki, to się z forum pożegnam i już.
 3. Ograniczona pojemność załączników dla użytkownika to jest taka głupota, że aż nie wiadomo, jak ją skomentować. Na początku z tego powodu zamieszczałem zdjęcia na zewnętrznych serwerach, ale one są efemeryczne i sporo poznikało (np. dropbox). Jedynym sensownym rozwiązaniem jest trzymanie ich na serwerze forum, wtedy wątki się nie zdezaktualizują ani nie zdekompletują. Jak widać, właściciele stwierdzili, że to jest złe rozwiązanie. Super.
 4. Jest podłączona. No to problem... Zwłaszcza że to diy, więc te klasy to pewne jest jedynie że najwyższa 😉
 5. Jeżeli wzmacniacz nie jest połączony z obudową, to ona jest anteną a nie ekranem... Podłączenie masy do obudowy to jedno, a podłączenie całości do czegoś o zdecydowanie stałym potencjale to drugie. Nie wiem, za mało danych.
 6. Tak myślałem, wszystko wisi w powietrzu. Trzeba by coś uziemić, tylko tak oficjalnie to nie wiadomo gdzie i jak. Chyba najsensowniej masę wzmacniacza, ale co do legalności musiałby się wypowiedzieć ktoś z uprawnieniami.
 7. Z tym będzie kłopot niestety. Sensowne "dołożenie subwoofera", jednego czy kilku, powinno wiązać się z tym, czego nie planujesz, czyli z odfiltrowaniem "satelit". W przeciwnym wypadku będziesz miał pokrywające się zakresy i grać to może jedynie przypadkiem - nawet, jeżeli postawisz posiadane zestawy na subach i stworzysz zestawy trójdrożne. Po drugie nadal ograniczeniem będzie głośność satelit, które nieodfiltrowane mogą być za ciche.
 8. To fakt. Nie to, co Little Walter, ale blisko.
 9. To jest straszliwy bełkot, co piszesz. Akord taki czy inny czy jego brak nie ma dźwigać ambicji artystycznej, zwłaszcza słuchacza. Co do bluesa to spoko, nie krępuj się, nie takie rzeczy tu na forum czytałem 😉 Breadfan się nie liczy, dwa akordy w tym jeden bez znaczenia 😉
 10. Co to jest akord bez znaczenia? 😉 BTW właśnie skreśliłeś całego bluesa...
 11. [Hidden Content] Balanced Outputs: 1 stereo pair on 2x 3-pin male XLR connectors (pin 2 = hot, pin 3 = cold). These outputs are electronically balanced and floating, the signal balance ratio at 1kHz is better than 40dB. Output impedance is 3Ω, maximum load is 600Ω (a 10kΩ load is recommended). IMO niepotrzebnie mało, utrudnia to uzyskanie równych impedancji, co jest kluczowe.
 12. Diody typu 1N400x mają długie i {kiedyś) grube wprowadzenia nie dla urody. Jak się je przycina, to potem tak jest 😉
 13. Sporo współczesnych tanich monitorów aktywnych powstaje z wykorzystaniem "cyfrowej" końcówki 2x40W od razu z zasilaczem i dsp. Nie pamiętam, co to dokładnie, ale chyba da się wyguglać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.