Jump to content

przemak

Użytkownicy
 • Content Count

  10334
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

przemak last won the day on August 18 2019

przemak had the most liked content!

Community Reputation

5378 Pięciotysięcznik

Metody kontaktu

 • Adres URL
  nagrywamy.com

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

7984 profile views
 1. Sprzężenie pomaga, bez sprzężenia to w ogóle kicha. Pytanie na ile pomaga i jakie są realne wartości.
 2. Zrób pomiar na rzeczywistym obciążeniu (współczesny zestaw głośnikowy) albo zmierz w przybliżeniu impedancję wyjściową. Pentody wredne są pod tym względem, coś za coś.
 3. Wymyślasz. Góry nie trzeba monofonizować. Ilość góry na winylu może być różna i nie ma związku z panoramą.
 4. Co to ma wspólnego z monofonizacją? To dlaczego piszesz, że jest?
 5. Bardzo ciekawy wątek, dużo się dowiedziałem 😉
 6. Czyli 3800 i różnica w VAT, czyli 4000. Plus wysyłka. Zresztą nie chodzi o dwie stówy.
 7. Będzie trudno, bo nowy w okolicy 4k niestety. A będzie drożej, bo gramy na osłabienie złotego...
 8. Możliwe. Mi jednak chodzi nie o studyjną funkcjonalność ani nawet o inne rozłożenie akcentów, tylko o pewne ficzery, które w sprzęcie audio są dostępne, a płaci się za nie grube pliki tatusiów - choćby wejścia i wyjścia symetryczne, które i tak często są oszukane. Porządne złącza, porządne poziomy (to już w ogóle kuriozum, bo dopasowanie poziomów nie wymaga żadnych wydatków)... Jak urządzenie pro wchodzi na rynek audiofilski, to zwykle są dwie zasadnicze zmiany (oprócz wyglądu) - cena dwa razy w górę i cinche zamiast xlr 😉
 9. No właśnie moje doświadczenia wskazują, że audiofila wali się w rogi na każdym kroku, a za podstawową funkcjonalność kasuje x5. Ciągle się dziwię...
 10. Hehe, ale że co, że @pmcomp jest sponsorowanym czy marketingowcem? 😉 Raczysz żartować. Sprzęty typu RME, Mytek, Weiss czy inne wchodzące z rynku pro powoli się pojawiają, bo rynek home jest dużo większy niż pro i wejście tu jest wiele warte, coś jak do Chin 😉 Tylko, że to są zwykle bardzo dobre urządzenia, i jeżeli spojrzy się bez uprzedzeń, to są albo dużo lepsze albo dużo tańsze od ich uznanych audiofilskich "odpowiedników".
 11. Na oko to jest taki sam wyświetlacz jak stacjonarny, jasność i kontrast takie same. Dotykowy, więc chyba trochę ciemniejszy, ale zasadniczo ok. Jest on zaskakująco duży, chyba większy wyświetlacz niż niektóre stacjonarne. Elektronicznie to chyba to samo, co w stacjonarnych, oszczędność na enkoderach. Zmiana zakresu - słychać cykanie przekaźników, więc to w miarę porządnie jest zrobione. Ten wie co mówi:
 12. Przepraszam, sondy działają 😉 Całkiem zgrabne urządzenie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.