Jump to content

przemak

Użytkownicy
 • Content Count

  5717
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2532 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2413 profile views
 1. No właśnie nie, idiotyczny audiofilski standard 2x a nie 4x poziomu na wyjściu symetrycznym powoduje, że przy desymetryzacji mamy (w 99% przypadków czyli praktycznie zawsze) dokładnie to samo co na wyjściu cinch i nic nie trzeba zmieniać.
 2. Nic nie trzeba wyrównywać, chyba, że się umie wsadzić cinch do xlr 😉
 3. http://download.oppodigital.com/UDP20X/UDP-205_User_Manual_English_V1.0.0.pdf Output Level: (RCA) 2.1±0.2Vrms. (XLR) 4.2±0.4Vrms Urządzenie to nie mieści się w żadnych normalnych standardach, czyli jest w standardzie audiofilskim 😉 Na wyjściu XLR mamy 6dB wyższy poziom, a więc przy desymetryzacji dokładnie to samo, co to i inne urządzenia na wyjściu cinch i nic nie trzeba wyrównywać, bo to jest źle zrobione. Przy połączeniach symetrycznych też nic nie powinno się wyrównywać jeżeli wzmacniacze mają porządnie zrobione wejścia. Niestety, często jest inaczej i zdarza się, że czułość wzmacniacza na wejściach cinch i xlr jest taka sama, co jest absurdem. Oczywiście, "audiofilska symetria" tak ma, ja wiem, ale to nie znaczy, że to jest dobrze ani że ma jakikolwiek sens.
 4. No tak, ale ile wytrzymasz na wdechu? 😉
 5. Masz dzisiaj słabszy dzień i czepiasz się zwykłych uwag technicznych, w dodatku ewidentnie bez sensu. Ale spoko.
 6. Nie chodzi o średnicę - jak pisałeś, doświadczenie praktyczne trzeba mieć a nie z internetu 😉
 7. Był czas przywyknąć 😉 Powietrze w sprayu do WiFi też masz? 😉
 8. W przedwzmacniaczu też? 😉 Widocznie się nie spotkałeś, mimo niewatpliwegovdoswiadczenia.
 9. Układ niesymetryczny dokładnie tak samo. W dodatku każdy elektroniczny układ ma odniesienie do masy, więc przepływ sygnału w układach różnicowych zależy od masy i przepływu prądu przez masę. Wyjąć to jest łatwo, pod warunkiem, że się da włożyć, a to z tym jest w chińskich i ruskich gniazdach męskich problem 😉
 10. OK, generalnie miałem na myśli domowe audio, jak widać: Jeżeli takie bezsensowne rozwiązania się sprzedają za grubą kasę, to nobel dlaarketingowcow po prostu.
 11. To jest wręcz ogromny wynalazek, bo bardzo mało (praktycznie to w ogóle poza przypadkami, gdy jest to konieczne że względów konstrukcyjnych) jest na rynku pro urządzeń "symetrycznych wewnetrznie", co w hifi jest wręcz wymagane 😉
 12. Ale w sumie dziwne, bo dla mnie A jest oczywiste z powodu większego dołu. Reszta jest bardziej podobna do siebie
 13. No to się mniej więcej zgadza, czyli niestety słyszę ;) Zresztą czytałem, co tam jest, bardzo ciekawe porównanie IMO.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.