Jump to content

milanoa

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Możesz muzę odtwarzać bezpośrednio z NAS poprzez ReadDLNA lub SMB z takich aplikacji na androidzie jak [Hidden Content] lub [Hidden Content] jest tego całe multum.
 2. Jakiej firmy masz nas-a ?.
 3. Bez problemu zagra, też jestem na kupnie C338, u siebie mam tv podłączony optykiem do Jbl Bar 5.1 i hula. Z drugiej strony po co chcesz odtwarzać muzykę z nasa przez tv?.
 4. Czyli połączenie Audiolab 8300A z Pioneer N30AE będzie najlepszym rozwiązaniem dla tych kolumn?. Gdybym brał cały komplet mogę liczyć na konkurencyjną cenę względem innych sklepów?.
 5. Witam, byłem zainteresowany kupnem Yamaha R-N803D, ale po przeczytaniu niezliczonej liczby postów odnośnie sprzętu hifi, odpuszczam combo Yamahy na rzecz dzielonego sprzętu. Jaki wzmacniacz plus odtwarzacz sieciowy najlepiej zgra się z kolumnami jak w temacie w rozsądnych pieniążkach, muzyka głównie rock, pokój 25 m2. Pozdrawiam :)
 6. Dlatego zdecydowany jestem na odsłuch i zakup przez internet, jakby co to mam ustawowe 14 dni na zwrot.
 7. Czyli wychodzi na to że nie obejdzie się bez odsłuchu.
 8. Witam, zamierzam w niedalekiej przyszłości wymienić Denona DM-37 na w/w zestaw wliczając w to chorda clearway. Pokój 25 m2, muzyka głównie rock ale nie pogardzę też innymi gatunkami, zależy mi na funkcjach sieciowych z możliwością obsługi poprzez smartfona, czy to dobry kierunek?, kwotę jaką mogę przeznaczyć to 6000 - 6500 zł. W grę wchodzi tylko nowy sprzęt z pełną gwarancją. Pozdrawiam :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.