Jump to content

julius-6

Użytkownicy
 • Content Count

  825
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

104 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Fotografia, muzyka, NBA
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1195 profile views
 1. Inna szkoła grania generalnie, chociaż Haiku się tak mnożą, że trudno być na bieżąco jak grają te nowe modele. Porównując hybrydy to Bright mk4 jest zdecydowanie mniej dynamiczny od obu hybryd LAR, nie ma tyle mięsa, kontroli, uderzenia, makrodynamiki. Bright za to całkiem ładnie czaruje w środeczku. Perełką od Haiku jest SOL II, ale nie każdemu musi przypaść do gustu - to brzmienie świetne jak na tranzystor barwowo, rozdzielcze, z dużą ilością planktonu, ale SOL II to taki cichy dyrygent trzeba mu jednak odpowiednich kolumn bo jest dość szczupły na dole i nie powala w skali makro - a tutaj z kolei LARy mają dużo do zaoferowania.
 2. Trochę tranzystorów miałem okazję słuchać i w odpowiednim setupie Atoll IN200 w kwesti szybkości , konturowości, punktowości dołu jest na absolutnie elitarnym poziomie w swojej grupie cenowej. Mój dobry kolega ma na nim system więc słuchałem go więcej niż raz w jakiejś niesprzyjającej konfiguracji. Fakt, ze ten bas jest tam lekko zaokrąglony, ale mówimy o wzmaku za 4-5k z drugiej ręki... Na pewno wypadał lepiej niż wymieniony tutaj Roxan k3, czy Epoca 3 (choć to zacny piec w tej cenie) Do tego jest wydajny prądowo i gra w dual mono. Można oczywiście polować na beznamiętnego Hegla, albo hybrydę od LAR, ale Atoll jest szybszy, będzie więc sprawiał wrażenie lepszej kontroli na dole wg mnie.
 3. słuchałeś atolla in200 z czymś innym niż bułowate Dynaudio?
 4. a Vincent to mi sie raczej kojarzy z wolnym, kluskowatym na dole brzmieniem?
 5. DD-8 to sporo fajniejszy napęd odd DD7/DD40, do tego MA 505 jest w ciut bogatszej wersji. Do tego widzę Rondo Blue, także zestawik konkret. Gratuluję.
 6. To jest chyba szkoła grania monitórow studyjnych? Wyeksponowana, otwarta średnica, dźwięk na twarz. Hate it or love it. Moje LGM maja dosc podobną manierę.
 7. No własnie wolałbym nie wyważać otwartych drzwi. Nie ciśnie mniz zakupem więc wolę poczekac na fajny stan modelu, który wiadomo ze jest Ok, do ktorego są mateirały i dopiero wtedy w to wejsc. Dzieki za info
 8. Tak to wygląda. Do tego też są jakies 'tuny' na zwrotkę do dostania? lepiej to czy 4310 / L100?
 9. 2 sprawy: Ktoś coś o JBL 4312? Malina - gdzie w PL można kupić coś co będzie optymalnie pracowało? mam jako transport Airesa mini i tak sobie myślę, że można byłoby chyba taniej zrobić to samo, a zostawić sobie zasilanie liniowe z Airesa. Malinka działa na Iphone bez problemu ? Da się nią sterować z kompa, keidy jest wpięta do sieci? Kiedyś gdzieś cos czytałem o Allo Digione?
 10. Fajnie, że macie... w takim razie napiszcie coś więcej... jak to gra względem innych wzmaków w podobnej cenie, jak to gra względem Origami?
 11. A takie na przykład Tannoy Canterbury GR to u kolegi po ile chodzą? ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.