Jump to content

julius-6

Użytkownicy
 • Content Count

  1243
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

226 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Fotografia, muzyka, NBA
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2952 profile views
 1. julius-6

  ECC88

  pokażesz foto, które masz te Sylvanie? zielony napis, czy zolty?
 2. bo ja wiem? nowy jeszcze pare lat temu kosztował 4500zl. igłę wymienić na nową , ustawic dobrze AS i grac.
 3. Zle postawione pytanie. T2 jestna Sabre D2 na Wolfsonie. To troche inne granie. Oba grają 'analogowo', natomiast T2 jest bardziej wyrazisty, szczegółowy... sabrowy. D2 gra muzykalniej bym powiedział. Więc troche kwestia gustu tutaj będzie decydowała... bo teoretycznie T2 jest lepszy, ale praktycznie nie wszystkim na dłuzszą metę podoba się bardziej.
 4. julius-6

  ECC88

  No to się dowiedziałem 🤣 Generalnie jak miałem KT77 GL, ECC82, czy KT88 to Gold Lion siedzi mi bardzo, Electro Harmonix zazwyczaj nie. Nie wiem na ile cechy brzmienia w/w przenoszą się na ECC88. GL zazwyczaj brzmi żywo, otwarciem rozdzielczo, szybko, jest nieźle poukładany i dość neutralny przy zachowaniu barwy. Potrafi czasami pójść nieco w ostrość bo barwa jest nutralna/nieco jasna. EH ktore słuchałem grały z lekką bułką na basie, nieco niemniej od EH, bardziej stereotypowo lampowo, ale zdecydowanie mniej filsko. Ciekawi mnie jak jest w kwestii ECC88, bo będę miał prawdopodobnie urządzenie na 4x 6922, które na tych lampach słuchałem i myślę, że nieco kontroli na basie i zmniejszenia źródeł pozornych by nie zaszkodzilo...
 5. julius-6

  ECC88

  z ciekawosci masz jeszcze Gold liony? Miałeś okazję porownac gold liony z electro harmonixem (te ostatnie mam jako punkt odniesienia) ? W czym Sylvanie zdeklasowały GL?
 6. taśmy zaklejają po prostu przewody idące do głosnikow. kolumny fabrycznie mają maskownicę na stałe, wiec nikt nie silił sie żeby to wyglądało. miało po prostu grac.
 7. Te kolumny to legendy. Grał na nich ponoć Miles Davis, a juz na pewno je reklamował. Wyglądają jak wyglądają... więc - na pewno ich legenda nie wzięła się ze wspaniałego designu.... 😛 @Lutek , te kolumny co tam wczuciłes to większosc z nieoryginalnymi głosnikami.
 8. moja przygoda z Mini skonczyła się nie tylko dlatego, że wyglądał plastikowo, ale dlatego, ze padł po roku, a jak po dłuuugiej reklamacji wróciła nowa sztuka to się okazało że nie działa USB. Udało mi się odzyskać pieniądze, sprzedałem Xianga i kupiłem Lumina. Jest spokój... No SOTM z Roonem niszczy i Bluesound i Airesa... niestety robi się już znacznie droższy. @hasos spróbuj może Netis Powerline może to będzie rozwiązanie Twojego problemu...
 9. nie do konca . Bluesound jest co najmniej równie dobry (wg mnei lepszy), a do tego znacznie lepiej wykonany. Jako transport SOTM też jest wg mnie lepszą opcja.
 10. HEhe, mnie też tak UPC chciało uszczęśliwić, ale stweirdziłem że nei chce routera 5g przy głowie 😜
 11. Niestety nie. Rozjechały się terminy gdy miałem wypożyczony transport, a potem stwierdziłem, że nie będę się bawił w transport + DAC i potem jeszcze kabel i poszedłem nieco na łatwiznę z Luminem. Łączę kablem LAN, nie próbowałem Wifi, mam router akurat przy sprzęcie, więc krótki kabelek mi nie przeszkadza. Po kablu jest zawsze stabilniej więc jakjest taka opcja to nie ma co kombinować.
 12. myślę, że jak przeczytasz ze zrozumieniem pierwszy post to znajdziesz tam odpowiedz
 13. Ceny można o tyle zrozumieć, że jak ma sie lokal na utrzymaniu, pracownikow i od sprzedanego towaru trzeba zapłacić VAT, dochodówkę, do tego dać na to jakąś gwarancje... to nie da sie sprzedawać tego w takich cenach jak prywaciarze. Gorsza jest IMO retrospekcja, ktora fejkowała np .gramofony na micro seiki i wystawiała ceny jak za micro seiki.... Niemniej wałki jak opisane wyzej są niedopuszczalne... a czy o NOMOS, czy nie NOMOS cięzko sie połapać. Jest jakies cnt audio, jest audio laboratorium, ortofon-hifi - wszystko ten sam własciciel...
 14. Wsadź ten za 299 a jak efekt Cię nie zadowoli po prostu oddaj ?
 15. Jesli wg Ciebie przewodnik nie ma wpływu to... spróbuj zagrać bez kabli. PS: powodzenia 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.