Jump to content

nocnymocny

Użytkownicy
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  https://www.youtube.com/user/nocnymocny?feature=watch
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

591 profile views
 1. Sprzedany. Teraz mam RB-990 + RC-995, ale zostają ze mną. :)
 2. [Hidden Content] [Hidden Content]
 3. Może tak z innej beczki, ale coś o wymianie lamp: [Hidden Content] Była okazja - kupiłem, a tu zonk, po ok. 20 godzinach grania bias całkowicie "rozjechał" się, a jedna lampa już "padła". Cała zaświeciła się na czerwono, a potem umarł jeden kanał. Nauczka na przyszłość, jak kupować lampy, to najlepiej pomierzone, a potem zweryfikować (jeśli jest możliwość) ich parametry.
 4. Witam, dopisuje się do klubu z kolumnami Snell J3. Na chwilę obecną stoją one na tymczasowych, niewymiarowych podstawkach. :) Mam jeszcze na stanie CERWIN VEGA SL-12, ale ze względu na zbyt mały metraż, dudnił bas i dlatego podjąłem decyzję o zakupie JIII. Ze Snell nie ma tego problemu. Po pierwszych odsłuchach muszę przyznać, że średnica jest otwarta, a góra dość dźwięczna. Całkiem przyjemne granie. :) Mankamentem jest to, że jedna z kolumn ma małe obicie. Najchętniej zleciłbym położenie nowego forniru. Orientujecie się, jaki mógłby być tego koszt u stolarza? Ciekawi mnie też, jak Snell
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.