Jump to content

4hifi

Branża
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Sklep

Recent Profile Visitors

1349 profile views
 1. W dniu dzisiejszym rozpoczęła się dystrybucja oficjalnego oprogramowania dla urządzeń X12, X30 oraz X40. Numery softu to : X12 : R0136 X30: R0148 X40: R0075 Urządzenie powinno ściągnąć programowanie samodzielnie z serwerów przy ustawionej aktualizacji automatycznej. Soft również do pobrania z naszej strony już dzisiaj od godziny 15.00 W wypadku jakichkolwiek pytań prosimy o info.
 2. Witamy, 1. Można podłączyć dwie pary słuchawek jednocześnie. 2. Jeśli nie ma książeczki proszę się nie martwić. Wyślemy jak najszybciej elektronicznie lub fizycznie.
 3. Witamy serdecznie. Nawet wiemy coś o tym. Małe perturbacje z przewoźnikiem. Jutro już będzie do odbioru w miejscu zakupu, lub gotowe do wysyłki 🙂 Czekamy na opinie w kontekście grania.
 4. Producent lekko zmienił nam plany, niebawem wszystko się pojawi na naszej nowej stronie. Tak samo jak baza wiedzy dotycząca funkcjonalności urządzeń. Będziemy też tutaj ogłaszali prośbę o zadawanie nurtujących pytań. Odpowiedzi będą uzupełniane na bieżąco.
 5. W dniu dzisiejszym dostaliśmy testową wersję nowego oprogramowania dla urządzeń X12, X30 oraz X40. Wszystkich chętnych do testów serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez email z naszą firmą. Upgreade ma poprawić funkcjonalność, szybkość oraz przede wszystkim umożliwić korzystanie z najnowszej aplikacji sterującej Novatron Music X NEO.
 6. Genialne kolumny, słuchaliśmy dość długi ich u nas. Do lampy, czy do wzmacniaczy w klasie A w sam raz.
 7. Nie ma takiej obawy. X40 również dostanie zasłużoną aktualizacje.
 8. Tak - X40 miało swoje wady. Zostały one wyeliminowane w modelu X45.
 9. Nie trudno się nie zgodzić. Jednak obserwując modele poprzednie jest o niebo lepiej. Wiele uciążliwości miało być poprawionych już pod koniec roku - jednak sytuacja epidemiologiczna trochę opóźniła wszystko. Biorąc jeszcze pod uwagę ogólne spokojne podeście producenta - trochę się czasowo poślizgnął. Jesteśmy zdania jednak iż szybko naprawimy ten błąd. Prosiliśmy aby serwery z softem były umieszczone trochę inaczej - co wykluczy błędy ściągania przy aktualizacjach automatycznych.
 10. Nie dostaliśmy jeszcze oficjalnych plików instalacyjnych do w/w programowania. Dzisiaj przyciśniemy producenta o te pliki jeszcze raz. Podeślemy wtedy sam plik aby aktualizację zrobić ręcznie. Być może w czasie ściągania coś się dzieje z sumą kontrolną - i instalator się sypie. Ustrojstwo jest po prostu rozbudowane. Przy dużej ilości funkcjonalności zawsze istnieje większe ryzyko problemów. Lumin też miał wady i problemu a jego karierę śledzimy od samego początku, jeszcze za czasów jak klienci byli mocno sceptyczni jak chiński produkt może kosztować tyle pieniędzy 🙂
 11. Przypomnieliśmy przed chwilą producentowi o tych uwagach.
 12. Tak jak wspomnieliśmy już. Ze swojej strony przekazaliśmy link producentowi. Dla nas wiarygodność przedstawionych tam testów może być równie wątpliwa. Takie zagrywki w świecie audio były znane i są częste.
 13. Z całym szacunkiem. Chętnie poddamy R8 testom - gdyż możemy wysnuć podobną teorię w kontekście testującego - i stwierdzić iż one nie są wiarygodne i mają za zadanie oczernić producenta. Może też być zgoła inaczej. Byliśmy już wielokrotnie świadkami takich "akcji" więc podchodzimy do tego z dużą rezerwą. Przekażemy też ten link do producenta. Niech się wypowie. Pozostaje jeszcze pytanie czy dac-e kupuje się patrząc na wykresy czy brzmienie.
 14. Przekazaliśmy 1 do 1 wpis dotyczący X40. Dostaliśmy taką samą odpowiedź jak ostatnio. Pracują nad zupełnie nowym oprogramowaniem do starszych modeli. Topologia sprzętu sprawiła im programistyczny problem jeśli chodzi o implementacje pewnych funkcji. Pocieszające iż zapewniają, że nie zrobili tego błędu w nowych modelach i te będą miały upgreade dożywotnio. Jeszcze dzisiaj zaczniemy testować również wersję beta aktualizacji oprogramowania sterującego (Music X Neo) oraz softu do modeli N15D, X14, X35, X45, X50D, X50, X45Pro oraz X50Pro. Wiemy iż jest to kiepska rada - ale użytkowników
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.