Jump to content

Andrzej67

Użytkownicy
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

387 profile views
 1. Proszę o radę , od jakiegoś czasu, przy odtwarzaniu losowo podanych płyt, co któryś utwór , zatrzymuje odtwarzanie i resetuje odtwarzanie od początku płyty. Wracam zatem do miejsca na płycie, włączam i z zasady odtwarza dalej. Bywają takie dni, ze nic się nie dzieje, ale ostatnio niestety zdarzają się takie przypadki. Dodam tylko, że chodzi o Accuphase Dp-430 Znacie jakieś godne polecenia serwisy z okolic Poznania, cz też muszę jechać z do Warszawy lub innego miejsca ?
 2. No tak, ale okazje trafiają się, przykładem może być fakt, że zakupiłem DP-430 za 14 tyś.
 3. Reasumujac twoje wpisy: - accuphase DP-430 X Fus - 5x20mm, 1,0 Amper - accuphase E-270 X Fus - 5x20mm, tylko jaka wartość ampera ?
 4. Rozumiem, że usytuowanie bezpiecznika w cd jest podobne?
 5. Możesz napisać jaki typ stosujesz lub inaczej jakie mogę zastosować ?
 6. Mam pytanie, czy ktoś stosował bezpieczniki Verictum X fuse do wzmacniacza lub cd .
 7. Czyli rozumiem,że według Ciebie nie warto dopłacać do e-370 ? Posłuchaj, to ty musisz zdecydować, ja wybrałem taką opcję, niekoniecznie trzeba się z nią zgodzić. Jeżeli w dłuższym horyzoncie nie będziesz nic zmieniał, to może warto rozważyć mimo wszystko E-370.
 8. W sumie na dwóch Audio Physic 10 ( bardzo ciekawe, uniwersalny model ) praz Harbeth 30.1.
 9. Sam musisz zdecydować, odsłuchać obydwa modele, ile ludzi tyle opinii. Osobiście nie widziałem większego sensu, aby kupować wyższy model ( no chyba, że 470 ). Kasę z różnicy ceny, dołożyłem do zakupu kombinacji kabli Harmonix, Hjiri ( Harmonix Exq, Harmonix X-DC 350M2R, Hijiri Nagomi X-DCH, Hijiri Hgp -"Million" ), wraz Harbetami gra naprawdę wyśmienicie.
 10. Witam, wpisuje się do klubu z Accuphase E-270 i DP-430.
 11. Spójrz także na produkty AudioCulture
 12. Jeżeli sprawdzą się przewidywania, to cena pierwszego z nich ma oscylować na poziomie około dziesięciu tyś, drugi do wydatek ponad trzydzieści tyś. Wstępnie wymieniłem korespondencje z dystrybutorem i być może wypożyczy do osłuchu.
 13. Prawdopodobnie około 20 marca będzie premiera dwóch nowych kabli głośnikowych Hijiri, piszę prawdopobnie ponieważ dystrybutor "Moje Audio" nie jest jeszcze w 100% pewny.
 14. Artechy znalazły nowego właściciela, od wczoraj do grona moich kabli dołączył Hijiri Nagomi X-DCH15, wygrzewa się, zatem czekam aż pokaże pełnie swoich możliwości, podłączyłem do żródła. Sam jesten ciekaw co szykuje Pan Kiuchi, w sferze nowego kabla głośnikowego... zresztą na Jego kable zawsze warto poczekać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.