Jump to content

Paweł Łogasz

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

1 Follower

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  www.spaleni.pl
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

68 profile views
 1. Kupiłem Diamond 25 za 4400 biały HG :)
 2. Dużo nagród dostałyte QA 3050i. Takie dobre czy po prostu tanie na tyle że wszyscy biorą?
 3. Pozostaje odsłuchać R500 i diamonda 25.
 4. Cześć, czytam a także słucham Waszych porad @Q21 @S4Home @muda44 Mieszkam w Rybniku Pokój 18m^2 jak na rysunku. A TU zdjęcia. Miałem przez 2 lata stx electrino 150 - było miło. Mam wzmacniacz pioneer 209r, który znalazłem na wystawce :) Słuchałem nad 356 bee po przeróbce na electrino 150 i słyszałem różnicę w jakości, czyściej/wyraźniej wokal. Muzyka jest odtwarzana z Raspberry pi3 + Hifiberry dac+pro, a na tym spotify - pouczono mnie na odsłuchu, żeby się przesiąść na tidal :) Podpięty jest także TV więc netflix, player, youtube i telexpres. Akustyka: kolumny będą stały ok 0,5m od ścian bocznej i tylnej. Nad nimi jest jakby obniżony sufit coś jak bramka piłkarska. Przed nimi lewa kolumna napotka rogówkę a prawa tylną ścianę/drzwi do sypialni. Prawie cała tylna ściana to płyta gipsowa pusta niestety w środku. Do tej pory nie miałem problemu z basem w tym pokoju ale electrino 150 pewnie go tyle nie daje. Będzie większy dywan i grubszy, być może "ciężkie" zasłony. na podłodze są panele i pianka a pod nimi stara podłoga dębowa. Sufit nie wyciszony - koniec pracy z akustyką. Byłem na odsłuchu: - nad 326 - electrino 250 - dla porównania - saphire 25 - dużo basu a może nawet dudniły delikatnie na 25m - heco aurora 700 - grały nieco lepiej, mniej dudniły ale już uszy mnie zaczęły boleć - chyba za głośno słuchałem albo "góra" grała nieprzyjemnie. - Diamond 25 - ładnie brzmiały - używane lub z pod lady biorę w ciemno :) Kryterium wyboru sprzętu: Biały lub biały połysk (nie faktura drewna), podłogówki, Chcę sensowne minimum. żeby celine dion ładnie zaśpiewała i piosenka "blah blah" masoała plecy. :) A więc zaproponowano mi heco aleva gt 602 (czemu nie 402?) bo łatwiej to napędzić i będzie przytulniejszy bas? Wzmacniacz póki co zostaje ten sam lub używany nad 356 bee z modem albo odpowiedni dla heco i diamond 25.
 5. Ktoś chętny na wspólne zakupy? Czy w Polsce nie ma zasilaczy transformatorowych / liniowych na potrzeby RPI3? Nie mogę się doszukać.
 6. Muszę jeszcze zakupić http://allegro.pl/kabel-glosnikowy-melodika-mdc2250g-2x2-5mm2-k5-i6237120180.html http://allegro.pl/wtyki-bananowe-melodika-mdban4-komplet-24k-4szt-k5-i6179732393.html
 7. dodam tylko, że w grę wchodzą materiały kupione w PL na fakturę. Do czego jakościowo można porównać taki zestaw i jakiej kwoty?
 8. Nadszedł czas na mnie. Przeczytałem wszystko w pracy :P. Moje marzenie: - mieć coś co dobrze gra(DAC) i wygląda (kolumny). - zestaw audio spotify umożliwiający słuchanie plików wysokiej jakości - bluetooth, wifi Posiadam: - wzmacniacz pioneer 209r 2x35W 8 om Kupię: - kolumny electrino 150 75W RMS - nie sugerujcie innych :) Wstępny wybór z botland - ceny będę zaokrąglał w górę RPI3 - 200zł zestaw radiatorów 7zł - przyda się? hifiberry pro rca 220 zasilacz oryginalny 50zł lub extreme 3A 30zł karta pamięci - kupić 2 karty 8gb czy jedną 16? czy na tych kartach też trzymacie muzę? kabel 2x chinch - proszę o podpowiedź w tym zakresie cenowym = ok. 600zł gdybym brał wyświetlacz + tomanka zasilanie = 400-700zł dodatkowo Czy to będzię dobrze grać czy trzeba zakupić zasilacz Tomanka lub jakiś inny? Jak jest z podłączeniem ekranu w przypadku karty podpiętej przez I2S(HAT)? Pomogę zrobić dokument zawierający więdzę aby zrobić taki sprzęt. Jak znajdę chwilę to zapodam link gdzie wspólnymi siłami to zrobimy w dokumentach online.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.