Jump to content

piotr_lass

Użytkownicy
 • Content Count

  443
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Czy macie może jakieś propozycje płyt CD z dobrze nagranym fortepianem, ale taki "easy listening", coś miłego, co można puścić w tle znajomym, którzy wpadli na kolację? Tło do miłych spotkań z przyjaciółmi, żeby poczuć się trochę jak w knajpie z dobrym fortepianem lub pianinem? Wbrew pozorom temat trudny, bo jest sporo "składanek", ale czasem mega tandetne "super przeboje". Coś co nie przestraszy gości ambicją wykonania (więc niekoniecznie ambitne improwizacje), ale też nie jakoś mega nudne... ;) Niekoniecznie wielki Steinway, może być fajne pianino brzmiące na przykład jak stare berlińskie piana? Kiedyś kupiłem takie coś: Joe Augustine "Touching you", no ale to jedyne co mam... Chodzi o budowanie klimatu. Będę wdzięczny za pomoc.
 2. piotr_lass

  Klub 300B

  Jest trochę wpisów o wzmacniaczach na 300B ale dość rozproszonych na forum. Zapraszam wszystkich, którzy mieli okazję słuchać takich wzmacniaczy, bez względu na cenę, do wpisywania swoich opinii o wzmacniaczach na 300B. Osobiście słuchałem 3 wzmacniaczy na tych lampach, lepszych lub gorszych, ale zawsze miałem wrażenie takie, że to jest lampa, która ma to coś, coś czego zawsze chciałem, żeby było w muzyce...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.