Jump to content

Mieciu

Użytkownicy
 • Content Count

  175
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Rower - Muzyka - Fotografia
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

221 profile views
 1. Nie upieram się przy Klipschach. Powtarzam po raz enty :-) Szukałem propozycji czegoś a`la te Klipsche bo te akurat poznałem, mają mieć płytki rozmiar, ponieważ będę je wpuszczał w sufit. Wystające z sufitu głośniki nie wchodzą w grę.
 2. Nie, religia mi nie pozwala. A tak na serio, to proponuje czytać ze zrozumieniem. W pierwszym poście napisałem, że szukam czegoś pokroju Klipscha 160. Potem napisałem o KEFach, że są całkiem ok i biorę je pod uwagę. Kolejna sprawa, fronty i centralny mam Klipscha, więc czemu by się nie trzymać tej marki? przeprowadzka i remont dopiero w listopadzie, mam czas na rozważania.
 3. Na tą chwilę jest Onkyo 656. Po nowym roku będzie RZ840. Budżet na sufit ok 2 tyś. Nie rozumiem skąd te drwiny.
 4. Tego typu mam teraz. Nie jestem zadowolony. Potrzebuję coś co wpuszczę w sufit i będzie to nade mną a nie na żadnej ze ścian. Póki co dostałem podpowiedź z pewnego sklepu o Serii Klipsch SLM 3400 lub 5400. Mają bardzo mały wpust w sufit i same w sobie są już obudową zamkniętą z bassreflexem. Brzmi to rozsądnie dla mnie.
 5. Chodzi mi o to, żeby barwa była podobna do tego co już mam. Nie upieram się na klipschach, podałem tylko przykład (cena tych sufitowych Klipschów jest rzeczywiście bardzo duża). Sąsiadów na de mną nie będzie, nad moim sufitem jest dylatacja i dopiero dach. Te KEFy wydają się całkiem fajne bo są płaskie, dzięki za podpowiedź. Do Magnata mam uraz i raczej tą drogą nie pójdę. Co do suba to znam 110SW, wiem co potrafi i raczej na niego się nastawiam.
 6. Te klipsche 62 są dosyć słabe. Gdzieniegdzie można dostać RP260 w tej cenie ... to już jest inna bajka. Polecam bardzo!
 7. Podejrzewam, że te kolumienki Heco jakością grania mogą odstawać od tych co już mam. Poza tym, takie klocki w suficie wizualnie strasznie mi nie leżą.
 8. Cześć! Słuchajcie, jako, że kupiłem mieszkanie to przed wprowadzeniem chciałbym od razu zrobić audio porządnie. Na tą chwilę, mam na przedniej ścianie pod sufitem kolumienki Onkyo SHK410. Niby coś tam słychać, ale efekt jest mizerny. W nowym mieszkaniu chciałbym już mieć głośniki w suficie. Powiedzcie mi czy montuje się głośniki w suficie betonowym? Podwieszanego sufitu niestety nie będzie, ponieważ mieszkanie jest i tak już dosyć niskie. Aktualny sprzęt: Onkyo 656 • Klipsch Rp260F • klipsch RP404C • STX200 (będzie zmiana na Klipsch 110SW) • Heco Surround One (bipole) Myślałem o czymś pokroju Klipsch 160RPC - lub podobne tak, żeby dźwięk pasował do pozostałego zestawu. Pytanie tylko, czy to da się wmontować w beton na suficie? Nade mną nikt nie będzie mieszkał, to jest ostatnie piętro budynku (blok). Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki. Pozdrawiam, Mietek.
 9. Mam taki komputer od wielu lat. System Kodi, wyjście HDMI (z karty graficznej) do amplitunera Onkyo 656. Do tego dysk sieciowy 4TB i wszystko śmiga.
 10. Achhh! To dlatego tak bardzo kocham moje Klipsche z Onkyo!! 😄😄 Dzięki.
 11. Kolejny raz słyszę to stwierdzenie. Co oznacza ta "V"ka?
 12. Z tymi kolumnami na kanapie to kiepsko bardzo. Zerknij tutaj: Bliźniaczy wątek z przed kilkunastu dni. Może coś znajdziesz. Ja osobiście mma Onkyo 656 z Klipschem RP260 + RP404 i jestem bardzo zadowolony. Jest mięsiście i mocno.
 13. Wszystko działa?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.