Jump to content

Mieciu

Użytkownicy
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Rower - Muzyka - Fotografia
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

175 profile views
 1. Mam taki komputer od wielu lat. System Kodi, wyjście HDMI (z karty graficznej) do amplitunera Onkyo 656. Do tego dysk sieciowy 4TB i wszystko śmiga.
 2. Achhh! To dlatego tak bardzo kocham moje Klipsche z Onkyo!! 😄😄 Dzięki.
 3. Kolejny raz słyszę to stwierdzenie. Co oznacza ta "V"ka?
 4. Z tymi kolumnami na kanapie to kiepsko bardzo. Zerknij tutaj: Bliźniaczy wątek z przed kilkunastu dni. Może coś znajdziesz. Ja osobiście mma Onkyo 656 z Klipschem RP260 + RP404 i jestem bardzo zadowolony. Jest mięsiście i mocno.
 5. Wszystko działa?
 6. NAD będzie miał więcej "fajerwerków" typu dolby atmos czy HDR10. w Anthemie takich rzeczy nie ma. Tylko tak czysto informacyjnie.
 7. Tak, VCD to była jakaś pomyłka.
 8. No właśnie o tym mówię. Szkoda życia na takie pierdoły. Wszystko widać i nie ma nic do zarzucenia. Co do starych czasów to ja mieszkałem z dala od szybkiego netu przez większość życia. Wychowałem się na Divx-ach i ripach DVD. Wypożyczałem filmy z wypożyczalni i DVD Shrink szedł w ruch.
 9. Wydaje mi się, że szukacie drugiego dna. Skoro coś wydaje się, że jest ok, to po co zagłębiać się i doszukiwać nieprawidłowości? Szkoda życia.
 10. Wiadomo, samych pikseli jest pewno więcej. w końcu obraz przeszedł jakiś podstawowy "remastering". Chodzi mi raczej o smużenie, właśnie takie przejścia tonalne czy rozmyte krawędzie.
 11. Używam Apple TV 4K i Netflixa. Oglądam codziennie jakiś film. W życiu nie widziałem żadnego gradientu schodkowego. Jedyne do czego można sie przyczepić to do dźwięku. Czasami słychać różnicę. Na przykład mogę wziąć park jurajski, pierwszą część. Mam wydanie DVD (kolekcjonerskie rozszerzone), mam wydanie BD (standardowe), oglądałem na Netflixie jak i na iTunes mam kupione. Jakość obrazu jest dokładnie wszędzie taka sama. Dźwięk - niuansami się różni, ale nie mogę powiedzieć, że jest gorzej czy lepiej. To jakby ktoś delikatnie jakimś equalizerem pokręcił. Nieznaczące zmiany.
 12. Jakby ktoś chciał poczytać to tu jest troszkę informacji: https://arstechnica.com/gadgets/2012/03/the-ars-itunes-1080p-vs-blu-ray-shootout/
 13. Będzie ogień! Napisz parę słów po kilku odsłuchach!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.