Jump to content

Mieciu

Użytkownicy
 • Content Count

  210
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Rower - Muzyka - Fotografia
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

271 profile views
 1. Nie ma nic w pobliżu 100cm. Kable ekranowane są.
 2. Uziemienie sprawdzone. Bez niego buczenie jest bardzo głośne.
 3. Jak mają kontrolę? Miliony aplikacji są tak samo na androida jak i na japko ...
 4. U mnie kino 80%, muzyka 20%. Z czego muzyka zazwyczaj leci w 2.0. Kolumny same z siebie grają bardzo ładnie.
 5. Cześć! kilka dni temu stałem się posiadaczem pierwszego w swoim życiu gramofonu. Jestem laikiem w tym temacie. Wybór padł na Onkyo CP-1026A. Podłączony jest pod amplituner kina domowego Onkyo 656 z pomocą przedwzmacniacza gramofonowego Art DJ Pre II. Pisze z problemem takim, że podczas słuchania słychać "buczenie" w tle. Słychać je tylko jak dosyć mocno odkręcę amplituner i jak jest przerwa między utworami. Podczas słuchania muzyki tego nie słychać (a przynajmniej muzyka to zagłusza). Od czego zacząć, aby wyeliminować taki efekt?
 6. Nie wiedziałem, że coś takiego jest. Domyśliłem się, że chodzi o możliwość podłączania zewnętrznych źródeł do urządzenia. Nie do końca operuje aż tak zaawansowanym językiem angielskim więc nie wiem tez, czy dobrze zrozumiałem ten artykuł. Masz może coś w języku polskim?
 7. Stanęło na tym, że kupię na pierwszy rzut R112SW. Czekam tylko na jakąś okazję na OLX / ALLEGRO. Przewód Y jest na stanie, ponieważ i tak musiałem kupić dłuższy niż miałem, a różnica w cenie znikoma.
 8. Ok. Takiego wyjścia nie ma rzeczywiście. System nie jest zamknięty wg mnie. Jest po prostu inny a wszystko da się ogarnąć jak na androidowych urządzeniach.
 9. Powtórzę się. Apple TV wyświetla wszystko 😉 Ale większość ma opory bo to japko ...
 10. A nie widziałem, poszukam :) Dzięki.
 11. Apple TV radzi sobie z tym równie dobrze jak NVidia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.