Jump to content

Robert 7800

Użytkownicy
 • Content Count

  264
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1480 profile views
 1. Witam, zależy mi na tanim streamingu, coś co ma WI-FI, dostepne platformy streamingowe, radio internetowe, może YT. No i wyjście optyczne. Nie podaje sumy gdyż chcę przejrzeć od najtańszych w górę. pozdrawiam
 2. myslałem o Cyrus One, boje się że Focal będzie właśnie męczący , czyli bliżej do AP - co Pan myśli?
 3. z opisu q21 odnosze wrażenie iż AP bedą bardziej przyjemne w brzmieniu
 4. Focal Aria 926 Witam, zastanawiam się nad popularnością tych głośników- nigdy ich nie słuchałem. Jest wiele pozytywnych opinii w necie, ale wolę zapytać tu niż kierować się tym co wszyscy. Czy są one godne polecenia, czy można je z czymś porównać? Czy są to może kolejne głośniki, które krzyczą, grają skrajnymi? Warto je odsłuchać? Jak wypadną w zestawieniu z np Audio Ahysic classic 8 ( proszę mnie nie bić, tylko pytam ) z podobnej półki cenowej. Czy to inna liga? nie chciałem nikogo urazić
 5. Gratuluję, ja na swoje czekam, zamówiłem, zapłaciłem i czekam, u mnie też na 20m2 będą grały tylko że z Cyrus One HD
 6. załóżmy że jesteśmy na odsłuchu, i dysponujemy jednym źródłem, jednymi przetwornikami, i dwoma różnymi wzmacniaczami
 7. Witam, zastanawiam się jaka jest charakterystyka w brzmieniu dwóch wzmacniaczy w dwóch różnych klasach pracy. Z teorii nic nie wynika [Hidden Content] . Gdyby zestawić z sobą dwa wzmacniacze, jeden w klasie AB a drugi w klasie D, jak możecie opisać różnice w brzmieniu. Czy np klasa AB zabrzmi tak samo nie zależnie od marki, producenta?
 8. mówisz o AP classic 8, czy połączeniu z Cyrus One
 9. też jakoś mi bliżej do AP, dziękuje za wszystkie opinie, komentarze jeszcze długa droga przede mną 😀
 10. przyjmuje się 300-500h ale są konstrukcje które potrzebują więcej, myślę że moje 501 się wygrzały gdzieś po 2,3 tyg
 11. Wiem, tylko z tymi odsłuchami tez jest ciężko. Nie zawsze co dobrze zabrzmi w salonie będzie w porządku grało u ciebie. Myślę , iż kilka godzin na odsłuch czasem kilku par kolumn to za mało. Fajnie, że można jeździć na odsłuchy, i wiem że można wypożyczyć do domu. Zawsze gdy zmieniam kolumny, jest zachwyt, później porównuje i tęsknie za starymi, i myślę nad zmianą. Gdybym miał więcej kasy to zostawiał wszystkie dotychczasowe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.