Jump to content

sly30

Użytkownicy
 • Content Count

  21249
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  46

sly30 last won the day on October 29 2019

sly30 had the most liked content!

Community Reputation

10570 Dziesięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3372 profile views
 1. No ale przecież robisz to samo. Bardzo często przeklejasz specyfikacje i opisy z innych portali.
 2. Marża nie może być ponad 100%. Nie rozumiecie czym jest marża, a czym narzut.
 3. Mamy przerąbane. Nie jestem rządzącym. Oni mają świat w D.
 4. Nie odczuwam niepokoju w tej kwestii. Wiele lat życia już mi nie zostało. Za mojego życia na pewno nie nastąpi to o czym piszesz. A co będzie za lat 40 czy 80, to już nie mój problem. Niemniej jednak w swoich dywagacjach nie uwzględniasz czynnika ludzkiego. Z jednej strony masz racje, bo postęp idzie w stronę skomputeryzowania wszystkiego, ale z drugiej strony, coraz silniejsze są głosy sprzeciwu. Widać to choćby po motoryzacji. Z każdą dekadą jest coraz więcej komputerów i ekranów dotykowych. Niby fajne, ale to coraz bardziej irytuje i ludzie się w tym gubią. Coraz więcej jest głosów klientów
 5. Nie będzie tak. Już teraz jest za dużo WiFi w każdym domu. To jest niezdrowe. A dokładanie coraz więcej nie ma sensu. Pozy tym to wszystko by się często wieszało. To po prostu dałoby więcej kłopotów, a korzyść żadna.
 6. Jestem jak front sprzętów Burmestera, czyli lustro. Odbijam to co do mnie trafia. Miłych ludzi traktuje miło, a hejt odwzajemniam hejtem. Chyba uczciwie prawda?
 7. Na razie mam transport CD. Nie mam SACD, ale myśle o tym, żeby docelowo jednak mieć też SACD.
 8. Dokładnie tak. Też to widzisz, ale menda to menda. Nie da ludziom spokoju. Piszesz wyraźnie i zrozumiałe, podobnie jak inni, żeby menda już odpuścił, bo to forum o audio, ale menda nie rozumie i nie odpuści.
 9. Menda dalej swoje. Nie widzisz kmiocie, że ludzie mają dość twojej osoby i hejtu w tej zakładce? Piszą ci wprost, że masz spadać na drzewo i nie zaśmiecać ich wątków. Nikogo nie interesuje co masz do powiedzenia na temat mojej osoby. To nie jest temat audio.
 10. Menda nie da spokoju innym. Będzie tak zaśmiecał każdy wątek. Ale na pytania o audio....zawsze cisza. A co ma światopogląd i morale do tematów audio? Kogo tu obchodzi twój światopogląd?
 11. Dokładnie tak. I dlatego audiofile już tu nie piszą. Zostało niewielu. Po co mają wysłuchiwać pretensje hejterów. Typowa Polska zawiść niszczy wszystko.
 12. Nie jesteś zbyt bystry, bo nic nie rozumiesz z wpisów. Nawet żartów nie rozróżniasz od innych wpisów. Nie oceniam systemów, a jedynie poszczególne ich elementy, które znam np same kolumny, kable czy wzmacniacze. Forum jest od tego by wymieniać się wrażeniami i doświadczeniami. Twoje podejście, że „ wiem ale nie powiem” to podejście trolla i szkodnika forumowego. Wpisów o audio nie zamieszczasz, za to krytyka osób jest non stop. Nie tylko mojej osoby, czy gościa od S16. Jesteś zwykłym hejterem bez pojęcia o audio. Bo nigdy nie wykpiwałem finansów innych osób, ani osób mniej majętnych
 13. Sam się stosuj do swoich rad. Nie oceniaj innych nie mając o tym pojęcia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.