Jump to content

sly30

Użytkownicy
 • Content Count

  20649
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  44

sly30 last won the day on July 15 2016

sly30 had the most liked content!

Community Reputation

6669 Audioholik^n

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

493 profile views
 1. Byłem tam chyba 7x.
 2. Ja już nie szukam. Już znalazłem.
 3. Stromtank to nie jest wzmacniacz, tylko wielki, aktywny kondycjoner prądu.
 4. Znajomy miał te Dynki i choć nigdy nie był fanem tej marki, to był bardzo miłe zaskoczony, bardzo je chwalił i rozważa ich zakup. Ma jednak duży pokój 40m2 i namawiam go, że jak już to te większe z tej serii. A najlepiej do tego pokoju dobre Open Baffle, ale już inna bajka i też niestety inne pieniądze.
 5. Nie zauważyłem, żeby tu była chamska promocja Dynek. Każdy ma prawo napisać, że coś mu się podoba albo i nie.
 6. Skoro kolumny są tak dobre, to dlaczego ich sprzedaż wymaga tak chamskich metod marketingu, hejtu konkurencji itd? Nie znam tych kolumn i nigdy ich nie oceniałem. Rozumiem też, że każdy producent chce sprzedawać i do tego jest potrzebny jakiś tam marketing ale są pewne granice. To co wyprawia się na AS w tym temacie to pośmiewisko na pół Polski. Dobry produkt nie potrzebuje chamskiego hejtu konkurencji. Broni się sam, dobrym dźwiękiem i jakością. Znam ludzi, którzy z różnych względów szukają polskich kolumn, bo i finanse ograniczone i jakiś tam lokalny patriotyzm w nich jest. Ale zaznaczają...tylko nie S16h, choć nawet nie znają oferty. Taki jest skutek tego typu „marketingu”.
 7. To odpowiedz na to pytanie. To Ty tu lansujesz się na super inżyniera od audio. Ja z branżą audio nie mam nic wspólnego. Dlaczego mnie pytasz?
 8. Mylisz się. Jestem tylko użytkownikiem sprzętów. Zresztą nie mam większości z tych wymienionych. Poszukaj sobie w necie technicznych informacji.
 9. To ty się przecież na wszystkim znasz, to pewnie wiesz. Po co więc pytasz?
 10. Nowe modele CD oferuje Esoteric, Accuphase, Gryphon, Audio Research, McIntosh, Burmester, MBL, Luxman, MSB, Marantz, Denon i wiele innych. Jakoś problemu z dostępnością laserów nie mają.
 11. 25000? To jest cena tego sulka? Teraz sprawdziłem i faktycznie...25000...za przemysłowy kabel od nieznanej firmy typu One Man Show. Pozostaje się tylko uśmiechać...życzliwie oczywiście.
 12. Ach, czyli to jest bum. To wszystko wyjaśnia. Szkoda pisania.
 13. To konkretnie, jaki to system gra świetnie bez tych gadżetów których tak nie lubisz? Stara śpiewka to wiem ale nie powiem, mam ale nie pokaże itd. Wielkie teorie w zakładce High End, krytyka innych, a całe doświadczenie to Radmor i Altusy.
 14. Nowe modele Accuphase od ok 3 lat, to nowa szkoła grania. Znacznie lepsza. Jest to dobre co było wcześniej, ale dochodzi dynamika, szybkość, świetny bas, przestrzeń.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.