Jump to content

sly30

Użytkownicy
 • Content Count

  21111
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  46

sly30 last won the day on October 29 2019

sly30 had the most liked content!

Community Reputation

10101 Dziesięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2804 profile views
 1. sly30

  4 kółka

  Nie, nie dobrze. Pijane gnoje i tak często jeżdżą bez prawa jazdy i są niewypłacalni. Tak wysokimi mandatami za byle co będą gnębić normalnych ludzi.
 2. sly30

  4 kółka

  Później miałem Omegę i było to samo. Straszny szajs. Kolejne to Mazda i Nissan. Zero problemów. Z BMW było mało problemów, z Mercedesem prawie zero problemów. Nigdy więcej żadnego Opla.
 3. sly30

  4 kółka

  Miałem Calibrę 2L, 150KM. Na wtedy wygląd był fajny, ale cała reszta, to dramat. Wyjątkowa tandeta. Psuła się na potęgę. Jakość wykonania dramat.
 4. Acha.... 🙂 Powiem tylko tyle...nie ta zakładka. Przenieś to do Kina Domowego.
 5. Denon ma genialnego DAC? Bo? Bo ma S/N-125dB?
 6. sly30

  Pozytywna sila ,PiS.

  Wakcje trochę to popsują, ale pod 70% powinno być.
 7. W niedziele najważniejszy dzień w ostatniej dekadzie. Wbrew pozorom nie będziemy wybierać, czy ten czy tamten. Czy głosujemy za naszym, czy przeciwko ich kandydatowi. Jutro będziemy wybierać przyszłość Polski dla naszych dzieci i wnuków. Wybierzemy czy chcemy Polski nowoczesnej, europejskiej, liczącej się na świecie, czy chcemy Polski Pisu, opartej na kłamstwie, strachu, nienawiści, rządzonej przez kościół i zakłamanych nieudaczników. Polska nie jest imperium atomowym i już nigdy nie będzie. Może być silną częścią wielkiej Europy, albo biednym, słabym krajem zależnym od Wschodu. USA liczą się tylko z silnymi. USA Będzie szanować Polskę, która jest silnym krajem Unii Europejskiej. Nie będzie bronić przed Rosją słabego kraju, a taki zafunduje nam Duda i PiS. Oni dużo mówią co zrobią, ale to tylko puste słowa. Dlaczego Duda nie zrobił tego przez 5 lat? Jest prezydentem już 5 lat. I co? I nic. Główny bohater filmu Wielki Szu mówił....Szu? Szu to jest myślenie, więc dobrze pomyśl, czego chcesz dla swoich dzieci. Jutro masz ostatnią szanse. Później tej szansy już nie będzie. PiS chce powoli wyprowadzić Polskę z UE i przejąć władze absolutną. A wtedy Ty i Twoje dzieci nie będziecie mieć już żadnych praw! Duda to Kaczyński. Duda nie ma prawa głosu. To sługa Kaczyńskiego. Głosując na Dudę lub nie idąc głosować, automatycznie, czy tego chcesz czy nie...oddajesz głos na Kaczyńskiego. To on będzie decydował o przyszłości Twojej rodziny! Dobrze to przemyśl!
 8. sly30

  Pozytywna sila ,PiS.

  W niedziele najważniejszy dzień w ostatniej dekadzie. Wbrew pozorom nie będziemy wybierać, czy ten czy tamten. Czy głosujemy za naszym, czy przeciwko ich kandydatowi. Jutro będziemy wybierać przyszłość Polski dla naszych dzieci i wnuków. Wybierzemy czy chcemy Polski nowoczesnej, europejskiej, liczącej się na świecie, czy chcemy Polski Pisu, opartej na kłamstwie, strachu, nienawiści, rządzonej przez kościół i zakłamanych nieudaczników. Polska nie jest imperium atomowym i już nigdy nie będzie. Może być silną częścią wielkiej Europy, albo biednym, słabym krajem zależnym od Wschodu. USA liczą się tylko z silnymi. USA Będzie szanować Polskę, która jest silnym krajem Unii Europejskiej. Nie będzie bronić przed Rosją słabego kraju, a taki zafunduje nam Duda i PiS. Oni dużo mówią co zrobią, ale to tylko puste słowa. Dlaczego Duda nie zrobił tego przez 5 lat? Jest prezydentem już 5 lat. I co? I nic. Główny bohater filmu Wielki Szu mówił....Szu? Szu to jest myślenie, więc dobrze pomyśl, czego chcesz dla swoich dzieci. Jutro masz ostatnią szanse. Później tej szansy już nie będzie. PiS chce powoli wyprowadzić Polskę z UE i przejąć władze absolutną. A wtedy Ty i Twoje dzieci nie będziecie mieć już żadnych praw! Duda to Kaczyński. Duda nie ma prawa głosu. To sługa Kaczyńskiego. Głosując na Dudę lub nie idąc głosować, automatycznie, czy tego chcesz czy nie...oddajesz głos na Kaczyńskiego. To on będzie decydował o przyszłości Twojej rodziny! Dobrze to przemyśl!
 9. sly30

  4 kółka

  No to już po kierowcach. PiS i duda podniosą mandaty 10x !! Z byle powodu będą wszystkim dowalać po kilka tysięcy... [Hidden Content]
 10. Teraz PiS i duda wykończą kierowców! Mandaty wzrosną 10x !! Brawo PiS, brawo duda. Wykończcie wszystkich... [Hidden Content]
 11. Kler głosił, że w kościołach nie ma wirusa, bo Bóg nie zaraża itd i co? Boga tam nie ma, wirus jest.... [Hidden Content]
 12. Teraz już wiadomo dlaczego duda choć niby jest prawnikiem, to zupełnie nie rozumie i nie czuje ducha prawa. Jak duda oblał egzamin adwokacki.... [Hidden Content],34939,26111685,nieznany-epizod-z-zycia-prezydenta-jak-duda-oblal-egzamin-na.html#s=BoxWyboImg1 Ziobro też kilka razy nie zdał egzaminów prokuratorskich. Miał opnie słabego studenta.
 13. Wychodzą na jaw kolejne, coraz większe kompromitacje Dudy.... [Hidden Content],79cfc278
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.