Jump to content

sly30

Użytkownicy
 • Content Count

  21724
 • Joined

 • Days Won

  47

sly30 last won the day on January 2

sly30 had the most liked content!

Community Reputation

12105 Dziesięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4593 profile views
 1. Sporo nakradł z podatków przez 30 lat, obywateli USA, tych którzy na niego głosowało. Z tantiem też sporo dostaje.
 2. No nie prawda. Pierwszy milion dostał od ojca. Później rozwinął biznes na kredytach i a potem wszystko zarżnął. Kilka razy plajtował. Banki i wierzyciele, w ramach jego długów, przejęli prawa do nazwy Trump i na tych wszystkich hotelach, choć jest nazwa Trump, to należą one do jego wierzycieli. On dostaje tylko tantiemy od nazwy. Poza tym przez lata oszukiwał na podatkach. To najgorszy biznesman w USA. Jedyny plus, to ma gadane i tym przekonuje ludzi, a kiedyś wierzycieli. Gość bez klasy... Moja prezydentura była znakomita pod każdym względem. Mówię wam "do widzenia", ale mam na
 3. Kolejny ksiądz - czubek, siejący nienawiść i pogardę. Natychmiast do wywalenia na zbity ryj.... [Hidden Content]
 4. Ponury żart. Kaczyński boi się własnego cienia. Wystarczy wysadzić go w mieście z samochodu i na 100% nie trafi do domu. Przeraża go nawet zrobienie zakupów w spożywczaku.
 5. Skoro czycha na niego banda świrów ze strzelbami, napuszczonych przez ćwoka trumpa, to nie dziwota że ma ochronę na miarę zagrożenia. Co innego Kaczyński z armią ochrony. To dopiero tchórzostwo!
 6. To jest to, co pisało tu kilka osób. Eksperymenty z basami po bokach, czy z tylu, są super, ale tylko dla żon, które później nie czepiają się wyglądu takich kolumn. To jedyny plus.
 7. Ale wtedy byłby ograniczony do oferty jednego dystrybutora, np tego od kolumn. A wybór na rynku jest ogromny. Fakt, że HiFi Club ma Rockporty i kable Transparent, które zresztą są też używane jako wew.okablowanie kolumn Rockport. To może razem dobrze zagrać. Ale już Magico i B&W ma chyba teraz Audio Klan, czyli sieć Top HiFi, a oni z okablowania mają głównie Audioquest. Te kable też są ok, ale tu można by się pokusić o wypróbowanie też innych opcji, których ten dystrybutor nie ma.
 8. Pozwolę sobie, nie zgodzić się. W żadnym salonie i żadnej akustyce, SF nie zagrają jak B&W, a te nigdy nie zagrają jak Rockporty. Nie chodzi o to, co jest lepsze, bo to też jest subiektywne, ale na pewno te kolumny zagrają inaczej. Mam wrażenie, że osoby, które tak twierdzą, albo w ogóle albo niewiele słuchały Rockportów, Magico, B&W itd.
 9. Poznań to miasto pracy, pragmatyzmu i tolerancji. Dlatego PiS w Poznaniu, to wiocha i obciach. Komuniści żadnej maści nie mają tu szans, nawet ci ukryci za sukienkami klechów. Tu szanuje się pracę, a nie socjale i rozdawnictwo. Poznań i Wielkopolska, to jedyne miejsce w Polsce, gdzie powstanie zakończyło się sukcesem. To przesądziło o odzyskaniu przez Polskę niepodległości w 1918r. Wszystkie pozostałe polskie powstania, w dowolnym miejscu i czasie, zawsze kończyły się porażką i śmiercią tysięcy niewinnych. [Hidden Content]
 10. "Fanatyzm jest jedyną siłą woli, którą mogą osiągnąć także słabi i niepewni." Autor: Friedrich Nietzsche.
 11. U ciebie w szpitalnym sklepiku? Kretyn dekady!
 12. Pisowski troll powrócił i dalej okłamuje ludzi. Wypisuje takie bzdury, że ręce opadają. A przez nieudolność pisu w kwestii pandemii, przedłuża się niepotrzebnie blokadę gospodarki i tysiące firm upada. Ludzie nie będą mieć z czego żyć. Zaczęły się masowe zwolnienia. A drożyzna największa w historii tego kraju. Prąd już teraz jest droższy niż na Zachodzie, a kolejne podwyżki już nadchodzą. 80 mln.pln na leczenie dzieci właśnie PiS zablokował, ale kolejne miliony dla Rydzyka płyną non stop. Na pielęgniarki kasy nie ma ale 10 000 000 000 w 5 lat na tvpis jest! Szpitale upadają ale na propagandę k
 13. No jasne, przede wszystkim znające się na biznesie i jak wyciągnąć jak najwiecej kasy z klienta, przy jak najmniejszych nakładach inwestycyjnych w sam produkt. Wystarczy dobry marketing i wygląd , a sam produkt to już mniej ważny.
 14. Rockporty i Magico to identyczne szkoły grania? A to coś nowego. Może teraz od stycznia, bo do grudnia to na pewno nie były identyczne szkoły grania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.