Jump to content

sly30

Użytkownicy
 • Content Count

  22075
 • Joined

 • Days Won

  53

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie o sprzęcie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by sly30

 1. A gdzie ta twoja tolerancja i akceptacja dla innych poglądów, na które tak chętnie się powołujesz i których wymagasz od innych? Skąd ta nienawiść? Ale jak można wynosić opinie o tobie? Twoje wpisy widzą i znają wszyscy. To przecież żadna tajemnica. A ludzie mają konta na różnych forach. Mają do tego prawo. Nikogo nie obchodzi czego sobie życzysz czy nie życzysz… :-)) Jakoś nie widzę moich wpisów obrażających ciebie. To jest ta naziolska tolerancja i szacunek dla innych?… :-))) Znalazł się adwokat innych…. :-))
 2. sly30

  Polityka

  No jak? A duda pieje od lat o grupie wyszehradzkiej, o potędze regionu trójmorza i o sile tej grupy dzięki czemu nie potrzebujemy już UE. A teraz okazuje się, że to wszystko lipa i kłamstwa? Czesi mają w dupie pisowskie trojmorze, grupę wyszehradzką i ględzenie dudy? Wolą UE? Jak to się mogło stać?
 3. Najwiecej pogardy wobec innych, ludzie od lat widzieli u ciebie. Z twoich wpisów aż biło nienawiścią wobec tych, którzy nie podzielali twojej fascynacji naziolstwem i faszystami. Ludzie to pamiętają i aż zaskoczony byłem, jak wielu ludzi to pamięta. Tak więc możesz sobie swoje rady wsadzić. Co do mojej tolerancji czy nietolerancji, to w wielu dziedzinach życia szanuje inne poglądy ale nie w tych, które prowadzą mój kraj do katastrofy lub w tych, które akceptują krzywdzenie słabszych. I tak, moja wolność, tak jak wolność każdego, pozwala coś akceptować, tolerować, wychwalać, ale też nie akcep
 4. Ale to moja wolność. Nie potrafię i nie chce szanować osób które popierają zdrajców mojego kraju. Moja wolność daje mi taką możliwość. Ależ nikomu tego nie zabraniam, ale nie mam obowiązku tego szanować.
 5. Masz wolność przekonań i wolność wyboru. Ja też mam.
 6. Wyborcy pisu najwyraźniej nie wiedzą.
 7. Wręcz przeciwnie. Kościół, kler i biblijne bajki nie są w stanie mnie zmanipulować, ani pisowskie komuchy udające patriotów. O PO, PSL czy SLD też mam swoje zdanie. Nie lubię nikogo z nich ale widzę jaki jest PiS.
 8. Szkoda że zwolennicy pisu są tak tępi i nie rozumieją zasadniczych różnic. Komuchy są i w opozycji i są w PiS. Ale ci z opozycji nie udają gorliwych katolików jak ci z pisu, nie obwieszają się różańcami i nie prowadzą krucjat przeciw….komuchom! To zasadnicza różnica w wiarygodności. Poza tym komuchy z opozycji wprowadziły Polskę do UE i do NATO,a komuchy z pisu niszczą przyszłość kraju, sprzedają polską racje stanu Moskwie i klerowi, rozkradają i zadłużają Polskę na niespotykaną skalę i niszczą wizerunek kraju tak skutecznie że nawet USA, gwarant naszego bezpieczeństwa, olewa teraz nasz kraj.
 9. Ci z pisu są najbardziej „fajszywi”.
 10. Może naucz się wpierw pisać po polsku. Czy tylko po sowiecku potrafisz?
 11. Właśnie miałem. Wtedy były inne realia, ale gdyby wtedy władze miał obecny PiS, to Polska spłynęłaby krwią.
 12. Polska, okrutna, sadystyczna wieś…. [Hidden Content]
 13. Wszystko widzę. Wszystkie partie były beznadziejne ale obecna jest najgorsza w historii tego kraju. Gorsza nawet od stalinizmu w latach 40/50.
 14. Tak pisowskiej zarazie chodzi tylko o kasę, a nie o Polskę, która teraz przez nich jest na dnie. Rozkradają kraj najbardziej z wszystkich partyjnych klik.
 15. PiS to najwięksi zdrajcy. Targowica działająca na korzyść Sowietów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.