Jump to content

bemol

Użytkownicy
 • Content Count

  630
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Były już na forum wpisy odnośnie tego modelu,bardzo pozytywne.Tylko z tego co pamiętam,potrzebny jest bardzo wydajny wzmacniacz
 2. Accuphase E-206 miałem i wspominam bardzo miło.Mocny,uniwersalny wzmacniacz o ładnej barwie.U mnie napędzał niskoefektywne monitory na Scan Speakach. Kilka lat temu odkupił je ode mnie kolega i do dziś jest mega zadowolony.Dodatkowym atutem jest serwis u producenta i możliwość korzystania z samej końcówki mocy, z zewnętrznym preampem.
 3. W takim metrażu słuchałem wielokrotnie Spendorów SP-2/2,bardzo kulturalne granie,świetna średnica,bez wodotrysków na basie czy wysokich.Jeśli nie są zbyt duże na komodę,to w tym wątku ktoś polecał SP-2/3,warto je wziąć pod uwagę.Grają dobrze cicho i nie potrzebują mocnego pieca.
 4. Moj Philips CDD 882 tez ma trzydziestkę na karku,a kręci płytami aż miło.Z Theta miałem przetwoarnikmBasic II i nie było to granie lampowe,po xlr nie próbowałem. Literówki,pisze z tableta.
 5. bemol

  Modyfikacja Cd

  Z mojego doświadczenia wynik,że zamiast grzebać w cd,lepiej go sprzedać,a pieniądze przeznaczone na modyfikację dołożyć do zakupu lepszego modelu.Modyfikacja to loteria,wiem coś o tym,a łatwiej sprzedać cd bez modyfikacji.
 6. Miałem tego Belkina na wtykach Neutrik ( nie wiem czy dedykowanych do coax).Porównywałem go w swoim systemie z VDH The First (z wtykami porcelnowymi) .Belkin miał więcej góry,teraz żałuję,że się go pozbyłem.Jeśli potniesz swego i będziesz sprzedawał zbędny kabel,daj znać.
 7. Słuchałem,wprawdzie nie szarych ale brązowych od kamieniarza 🙂 . Wywaliłem spod kolumn,bo odchudzały bas i podbijały przełom średnicy i góry.
 8. Advantage A-300 to moja końcówka,gra po cieplejszej stronie.
 9. Posłuchaj SU 8099 w trybie końcówki mocy,z niezłym preampem.Nie każdy Technics to padlina.
 10. bemol

  Marantz CD14

  To dobra cena,pod warunkiem,że czyta wszystkie płyty,także cdr.
 11. Jesteś pewny,że końcówka 909 gra ciepło? Miałem zestaw 66/606 mk.II i za firmowe ciepełko odpowiedzialny był preamp 66.Końcówka 606 spięta z neutralnym preampem grała chłodno,typowy solid state.
 12. Polecam wziąć pod uwagę końcówkę Advantage A-300,którą aktualnie sprzedaję.
 13. Denon PMA S-10 ma xlr-y,miałem ten wzmacniacz.Czlowiek,od którego go kupiłem przesiadl się na Marantza PM-14.Uderzenie i dynamikę otrzymasz,ten wzmacniacz to petarda,z przestrzenią już słabiej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.