Jump to content

mayer_30

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Terry z Primare odpisał, że obecna apka w Google Play jest przeznaczona na tablety, a typowo pod telefony pojawi się w ciągu kilku tygodni.
 2. No ok, pionowy widok tylko w iOS. Tylko coś jednak jest skopane na androidzie, bo apka się włącza pionowo, potem leci do poziomu, żeby wybrać urządzenie. Po wybraniu i35 przekręca się na chwilę do pionu i znowu wraca do poziomego widoku. Napisałem do nich dzisiaj, zobaczę, co odpowiedzą. Nie mam nic do apple, ale nie kupię specjalnie ipada do obsługi jednej aplikacji
 3. W i32 i pre32 używałem ich aplikację tylko do połączenia z siecią i do zmiany nazw wejść, żeby mieć pod siebie. Tutaj myślałem, że będzie to lepiej zrobione niż poprzednia generacja, no i jest nawet chyba gorzej niż było.
 4. To się nie popisali. Wzmacniacz wymiata, ale ta ich apka to jakiś żart.
 5. Czy wam aplikacja Primare Prisma też działa tylko w trybie poziomym, bo mam i35 prisma od dwóch dni i mnie strzela, jak mam tego używać. W momencie włączania aplikacji jest w trybie pionowym i się zaraz przekręca do poziomu. Autoobracanie mam wyłączone. Na dwóch telefonach tak mam, na oneplus5 i na samsung note3. To samo z odtwarzaniem czegokolwiek przez tą apkę z serwera po dlna. Zawartość serwera "widzi", ale już po kliknięciu na plik z muzyką wywala z aplikacji. Jakieś jaja. Stare Primare App z i32 mm30 działało bez problemu.
 6. Odnośnie łączenia z wifi bez używania apki od googla. Trzeba się połączyć z siecią primare i sprawdzić jaki ma DNS. W moim przypadku połączyłem się z i35 przez adres 192.168.43.249. Zamiast przedostatkiej jedynki w adresie IP musiałem wpisać 43. Myślę, że ta wskazówka pomoże klubowiczom. Miłego weekendu.
 7. Norwegowie drogo kupują, a tanio sprzedają. Z nimi się fajnie robi interesy 😉 Ja niestety nie mam miejsca na takie ciężkie klocki jak a32, bo by już dawno stał jakiś McIntosh, a one też swoje ważą.
 8. Nie myślałeś o tej końcówce do swojego pre60 www.finn.no/155842117 Cena jest zachęcająca 😉
 9. Ja przez chwilę miałem pre32 z moim a30.7 bo miałem wrażenie, że streamer za cicho gra z tą końcówką. Okazało się, że pre32 grał tak samo tyle tylko, że ma skalę do 99 zamiast 79 no i pojechał w poniedziałek do Kopenhagi 😉. Gram tylko z plików i dodatkowy klocek jest mi niepotrzebny. Może właśnie jest ten czas, żeby sprawdzić nowe zabawki od primare (i35 prisma), bo stare trochę zaniedbali. Primare App nie jest już nawet dostępne w Google Play, na moim One+5 z androidem pie zgłasza, że apka może nie działać poprawnie, bo jest na starsze wersje androida. Trochę to dziwne, bo np30, i32 i pre32 z mm30 są już wycofane ze sprzedaży, ale a60 jest nadal dostępne w katalogu primare i nowa aplikacja go nie obsługuje.
 10. Rozmawiałem z gościem ze Stavanger, zanim przedwzmacniacz trafił do Ski. Ten ze Stavanger miał właśnie a32 i zaznaczał, że sprzeda pre tylko, jak znajdzie kupca na końcówkę mocy. Ja jednak pójdę z ciekawości w i35. Rozważałem kupno pre60, bo cena była zajefajna, ale dla mnie ma grać i cieszyć oko, a ten srebrno-czarny front mi jakoś nie pasuje 😉
 11. Chyba już wiem, kto kupił ten pre60 😉 [Hidden Content]
 12. Wszędzie zdarzają się przekręciarze, niestety. Tu jest namiar na tą aukcję: [Hidden Content]
 13. Jeden szwed ma na blocket (szwedzkie allegro) właśnie pierwszą wersję do sprzedania. Odpisał mi, że chce 9.999 sek, na polskie wyjdzie niecałe 4k pln + przesyłka. Nie wiem tylko, czy ci wyśle do Polski. Tu masz oryginalną odpowiedź, przetłumacz translatorem. Hej, Det är första BD32. Jag släpper den dock för 9990 kr om du skulle vara intresserad. Mvh /Daniel
 14. Ok, patrzałem na tą nowszą wersję 😋 faktycznie mkl ma takie wyjście.
 15. Wyjście cyfrowe z wtykiem XLR nazywa się AES/EBU. Ja też cały czas myślałem, że piszesz o XLRach analogowych. I z tego co widać na stronie primare, bd32 AES/EBU nie posiada. Cd32 ma takie wyjście.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.