Jump to content

mayer_30

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Norwegowie drogo kupują, a tanio sprzedają. Z nimi się fajnie robi interesy 😉 Ja niestety nie mam miejsca na takie ciężkie klocki jak a32, bo by już dawno stał jakiś McIntosh, a one też swoje ważą.
 2. Nie myślałeś o tej końcówce do swojego pre60 www.finn.no/155842117 Cena jest zachęcająca 😉
 3. Ja przez chwilę miałem pre32 z moim a30.7 bo miałem wrażenie, że streamer za cicho gra z tą końcówką. Okazało się, że pre32 grał tak samo tyle tylko, że ma skalę do 99 zamiast 79 no i pojechał w poniedziałek do Kopenhagi 😉. Gram tylko z plików i dodatkowy klocek jest mi niepotrzebny. Może właśnie jest ten czas, żeby sprawdzić nowe zabawki od primare (i35 prisma), bo stare trochę zaniedbali. Primare App nie jest już nawet dostępne w Google Play, na moim One+5 z androidem pie zgłasza, że apka może nie działać poprawnie, bo jest na starsze wersje androida. Trochę to dziwne, bo np30, i32 i pre32 z mm30 są już wycofane ze sprzedaży, ale a60 jest nadal dostępne w katalogu primare i nowa aplikacja go nie obsługuje.
 4. Rozmawiałem z gościem ze Stavanger, zanim przedwzmacniacz trafił do Ski. Ten ze Stavanger miał właśnie a32 i zaznaczał, że sprzeda pre tylko, jak znajdzie kupca na końcówkę mocy. Ja jednak pójdę z ciekawości w i35. Rozważałem kupno pre60, bo cena była zajefajna, ale dla mnie ma grać i cieszyć oko, a ten srebrno-czarny front mi jakoś nie pasuje 😉
 5. Chyba już wiem, kto kupił ten pre60 😉 https://www.finn.no/152854572
 6. Wszędzie zdarzają się przekręciarze, niestety. Tu jest namiar na tą aukcję: https://www.blocket.se/vi/84911306.htm
 7. Jeden szwed ma na blocket (szwedzkie allegro) właśnie pierwszą wersję do sprzedania. Odpisał mi, że chce 9.999 sek, na polskie wyjdzie niecałe 4k pln + przesyłka. Nie wiem tylko, czy ci wyśle do Polski. Tu masz oryginalną odpowiedź, przetłumacz translatorem. Hej, Det är första BD32. Jag släpper den dock för 9990 kr om du skulle vara intresserad. Mvh /Daniel
 8. Ok, patrzałem na tą nowszą wersję 😋 faktycznie mkl ma takie wyjście.
 9. Wyjście cyfrowe z wtykiem XLR nazywa się AES/EBU. Ja też cały czas myślałem, że piszesz o XLRach analogowych. I z tego co widać na stronie primare, bd32 AES/EBU nie posiada. Cd32 ma takie wyjście.
 10. Odpisali jeszcze raz. NP30 ma siłę głosu na 79 porównywalną do ustawienia PRE32 na 70. W takim układzie nie ma co zawracać sobie głowy w dokupowaniu przedwzmacniacza. Dziękuję za zainteresowanie i pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.
 11. Napisałem wczoraj do Primare i dostałem taką odpowiedź: "Czy próbowałeś zmieniać głośność pilotem? Patrz str.4 w instrukcji obsługi " 😂😂😂
 12. Przełączniki są ok, bo to nowy wzmacniacz. Próbowałem na innych wejściach i poziom jest taki sam. Powiem tak, od skali 60 w górę zaczyna już być podobnie jak w i32 przy 40. Tego mi brakuje, bo myślałem, że na a30.7 z np30 będzie już fajnie przy skali 25-30. Nie słucham głośno, ale lubię mieć z tyłu głowy, że jest zapas mocy, a nie, że dojeżdżam do 79 i zderzenie ze ścianą. Szukam pre32, który ma na wyjściu 10VRms 😉 .
 13. https://www.pauseljudbild.com/produkt/primare-a34-2-np30/ Kombinowałem na wszystkie sposoby. Odłączyłem nawet te RCA od Oppo 203 i jest sam NP30 podpięty po XLR. Te hebelki do wyboru XLR/RCA wszystkie przestawione na sygnał zbalansowany i nie ma żadnej różnicy. Napiszę do Primare, może mają jakiś myk na głośniejsze granie tego streamera 😉
 14. Primare podaje w specyfikacji 2,2V na rca i xlr więc chyba standard raczej. No i w jednym szwedzkim sklepie jest sprzedawany komplet np30 + a34.2, to chyba jednak musi to jakoś zagrać bez pre. Wczoraj trochę się pobawiłem i na rca gra zauważalnie głośniej. Wcześniej pisałem, że oba wyjścia grają tak samo. Pozdr. Marcin.
 15. Wszystko się zgadza, chciałem zrezygnować z arcama fmj 400 na rzecz primare. Zastanawia mnie, dlaczego oppo sonica gra tak samo cicho mimo, że ma 4V na xlr, a oppo 203 na połowie skali jest b.głośno. Czy jest ktoś chętny do zakupu np30? Kupiłem od pierwszego właściciela, stan jest naprawdę igła. Mieszkam w Szwecji, ale wysyłka to nie problem. Pozdr. Marcin.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.