Jump to content

pabloo100

Użytkownicy
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

251 profile views
 1. Wymienione zostały komponenty w moich kolumnach. O szczegółach najlepiej porozmawiać z producentem
 2. Dobry wieczór Jestem po upgradzie Phoebe III do Phoebe III plus. Chciałbym podzielić się wrażeniami. Nie będę ukrywał, że po uruchomieniu byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Kolumny grają znacznie lepiej niż wersja bez plusa. Nie wiem dokładnie co zostało zmienione, natomiast nie ma to dla mnie większego znaczenia, kolumny grają o klasę lepiej. Po pierwsze poprawiła się stereofonia. Po drugie barwa zrobiła się lekko kremowa, wokale są ładniejsze, ponadto zyskały nieco ciężaru. Po trzecie bas schodzi trochę niżej. Po czwarte góra jest bardziej słyszalna, detaliczna, ale gładka. Brawo !!
 3. pabloo100

  Klub XiangSheng

  dokładnie tak, więcej znajdziesz w wątku o samej malinie
 4. pabloo100

  Klub XiangSheng

  @bumbum Jak gram malina+xiang. Używałem wersji A i B. Działa bez zarzutu. Moode 4.4 + Linn kazoo do obsługi. Nakładka hifiberry digi+. Zanim kupiłem nakładkę, używałem samej maliny z Volumio i co jakiś czas system się rozkraczał. Co do brzmienia tego daca to wg mnie jest ono bardzo przyzwoite, ale to już bardziej kwestia gustu. Jeśli ktoś ma ochotę na wymianę doświadczeń, porównanie dźwięku itd. to zapraszam do Wrocławia.
 5. pabloo100

  Klub XiangSheng

  Ja od jakiegoś tygodnia w wersji 05B mam 3 x Staccato. Mam wrażenie, że jest więcej średnicy. Natomiast nie jestem w stanie stwierdzić czy to zmiana na plus czy na minus. Słucham dalej. Spodziewałem się większej różnicy, przestrzeni, tlenu itd. Natomiast muszę przyznać, że w moim systemie zmiany przewodów, listew czy innych podzespołów nie zawsze są słyszalne.
 6. Pewnie ten temat się przewijał wiele razy.. czy ktoś może polecić jakiś konkretny zasilacz liniowy do maliny? Niestety z DIY sobie nie poradzę. Może ktoś z forumowiczów będzie w stanie pomóc? Oczywiście odpłatnie. Proszę o kontakt na priv
 7. pabloo100

  Klub XiangSheng

  Wymieniłem u siebie w dacu (wersja 05B) opamp na staccato. Zmiana na plus, dodam tylko, że subtelna. Wcześniej pojawiły się opinie, że dac na oryginalnych opampach to gniot, i że w ogóle zmiana jest znacząca. Niestety nie u mnie.. Dodam, że bardzo się grzeje.
 8. U mnie w Xiangu 05B staccato gra kilkadziesiąt godzin. Poprawiła się scena, nieco wygładził się wokal lub po prostu jest bardziej czysty. Wydaje mi się, że troszkę się cofnął. Odnoszę również wrażenie, że uderzenie stopy jest mniej punktowe.
 9. ja się wypisuję 1. payong 1 szt dual 2. kopczas 2szt dual 3. mikoski 1 szt dual 4. Rambo 2szt dual 5. Devon 1szt dual, 2 szt single 6. Waluch 2 szt. single 7. Mariusz Z. 1 szt. dual 8. Pabloo100 1 szt. dual 9. qot 2 szt. dual 10. amandla 1szt. dual 11. boomaga 2szt. single 12. meloman_123 2szt. single 13. Rogalaf 2 szt. dual 14. rafals 2 szt. dual 15. gustwao 1 szt. dual
 10. Jak wygląda sprawa naszego wspólnego zamówienia? Czy wiadomo coś więcej?
 11. pabloo100

  Klub XiangSheng

  Jimmi zastatawiam się czy Ty poważnie jesteś takim zgredem czy po prostu chodzisz jeszcze do podstawówki
 12. 1.jimmi 2szt dual 2. kopczas 2szt dual 3. mikoski 1 szt dual 4. Rambo 2szt dual 5. Devon 2szt dual 6. Waluch 2 szt. single 7. Mariusz Z. 1 szt. dual 8. Pabloo100 1 szt. dual
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.