Jump to content

Statystyczny Statysta

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Przez 8 lat cena wzrosła prawie dwukrotnie, ktoś może mi to wytłumaczyć? Był znacznie lepszy niż go początkowo wyceniono, czy co się stało?
 2. Słuchawki jak słuchawki, pytanie do czego masz zamiar je podłączyć? Bo jeśli do marnej integry w kompie to kupowanie czegoś za więcej niż 200 zł mija się z celem bo i tak będą się marnować ;) Sam mam K550 połączone z aune X1S, choć same są łatwe w napędzeniu to warto zapewnić im odpowiedniej jakości sygnał. Biorąc pod uwagę że nic o tym nie napisałeś można założyć że właśnie masz zamiar podpiąć je bezpośrednio do komputera/telefonu, IMO lepiej zainwestować w kartę dźwiękową/Daca i za te 200 zł które Ci zostaną kupić CAL'e albo coś podobnego, różnica będzie znacznie bardziej odczuwalna ;) A co do samych K550, kabel mimo iż nie wypinany, siedzi całkiem solidnie, wiele razy był nadszarpywany i nic mu się nie stało, konstrukcja również bardzo solidna, po roku intensywnego użytkowania nic się nie rozpadło, krzaka nie słuchaj, nie wie co mówi, to świetne słuchawki, do tego bardzo wygodne, ale to już kwestia subiektywna.. ^^
 3. No tak, ale rozmawiając o kolumnach trzeba założyć że umieścimy je w odpowiednio zaadoptowanym pomieszczeniu... czy nie? Jestem w pełni świadom wpływu akustyki, ale kiedyś słuchałem topowych podstawek cantona z alfami sansuia w 16 metrowym, kwadratowym, niezaadaptowanym pokoiku (goła podłoga, sufit, i dwie ściany) i nie mogłem uwierzyć w to co słyszę... powietrze, rozdzielczość, scena, źródła pozorne... do dziś nie wiem jak... co prawda dźwiękowi sporo brakowało do ideału, ale mimo wszystko początkowo, gdy wszedłem do środka w duszy zakpiłem z gospodarza, do momentu w którym w pokoju pojawiła się muzyka... dosłownie ;)
 4. Witajcie, czy ktoś może miał okazję słuchać focusów 160/DM 2/7 w połączeniu z sansui'em X911DG albo a607? Jak wyżej wymienione sansuie sobie radzą z ich napędzeniem? Jak wypadnie takie połączenie? Czego się spodziewać? Mam okazję dostać 160'tki w ciekawej cenie, tylko mam do nich sporo kilometrów, a z tego co (nie)znalazłem w sieci o takich kombinacjach jest cicho.. a nie chcę jechać kompletnie w ciemno... (kilkaset zł paliwa + stracony dzień) Warto spróbować? Ktoś? coś?
 5. A jak się w tym temacie odnajdują focusy dynaudio? Konkretnie 160'tki? Ktoś, coś może na ten temat powiedzieć?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.