Jump to content

belmondo

Użytkownicy
 • Content Count

  219
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. belmondo

  Klub COPLAND

  Dzięki Niestety 405 to zupełnie inny wzmacniacz. Schemat jest. Koledzy z zakładki lampa zlokalizowali nawet (prawdopodobnie) te rezystory. Popatrz na ich wartości. Czy kazdy z nich jest inny, czy tam jest pomyłka?
 2. belmondo

  Klub COPLAND

  Witam w klubie. Prośba do posiadaczy CTA 402. Może ktoś zrobić mi zdjęcie tych spalonych rezystorów. Chciałem je wymienić lecz nie wiem jakie mają wartości. Czy może po prostu ktoś wie jakie one powinny być? W sieci jest trochę zdjęć wnętrza tego wzmacniacza, lecz nie na tyle dobrych by z całą pewnością odczytać kolory.
 3. Macie może jakąś teorie, dlaczego je tak przyjarało? Lubię głośno pograć, ale to chyba nie ma znaczenia. Kolumny to łatwe obciążenie 8 ohm (prawdziwe).
 4. Tomek, Dziękuję. Sprawdzę to w niedzielę jak będę miał chwilę. AL, Nie chciałem zaczynać nowego wątku. Jak go zakładałem dotyczył czegoś innego przecież.
 5. OK. To może ktoś odczyta mi ze schematu jakie wartości mają te rezystory. Z góry dziękuję.
 6. Witam, Odkopuje temat po prawie pięciu latach. Otworzyłem wzmacniacz w celu przeglądu i mym oczom ukazał się widok jak na zdjęciu. Dodam, że wzmacniacz pracuje normalnie. Czy w takim razie zignorować te przypalone rezystory? Czy je wymienić? Jaka jest przyczyna ich przegrzania?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.