Jump to content

raj222

Użytkownicy
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

619 profile views
 1. Witam Widzę że korzystasz z aplikacji BluOS. Czy jest możliwość ustawienia w tej aplikacji chronologii wydanych albumów? Jak loguję się bezpośrednio do Tidala, wszystkie dyskografie są uporządkowane chronologicznie. BluOS robi bałagan z płytami danego wykonawcy. Szukam w aplikacji tej funkcji i albo nie ma albo nie mogę odszukać.
 2. Dziś zaktualizowałem aplikację BluOS Controller do wersji 3.6.0. i nie działa pasek postępu utworu. Jak próbuję przesunąć utwór w inne miejsce, utwór zaczyna się od początku. W poprzedniej wersji nie było tego problemu. Też tak macie po aktualizacji?
 3. Witam Jeszcze jedna pytanie. Słucham muzyki z serwisów Tidal i Spotify przez odtwarzacz BN2, aplikacja BluOS. Na Tidal muzyka odtwarzana jest bez przerw, Spotify z funkcją Connect z przerwami. Nie wyobrażam sobie słuchania niektórych płyt Pink Floyd czy Marillionu z przerwą między utworami. Jak słucham muzyki z komputera z aplikacji Spotify, nie ma przerw. Jak słucham przez BN2 są przerwy. Zalogowany jestem do obu serwisów muzycznych w odtwarzaczu BN2. Jak słuchać Spotify przez odtwarzacz BN2 żeby nie było przerw między utworami? Dzięki za odpowiedź
 4. Posiadam od dziś BN2. Czy to urządzenie można wyłączyć? Cały czas jest podświetlone na niebiesko. Z ruterem połączone jest kablem. Z tyłu cały czas świeci/mruga pomarańczowa kontrolka. Po zgaszeniu światła w pokoju mam dyskotekę 😞
 5. Witam Problem z aplikacją BluOS. Pobrałem i zainstalowałem w laptopie z Windows 10 (oryginalny Windows, świeżo postawiony system) aplikację BluOS Controller dla Windows. Aplikacja nie może się uruchomić. Kilkukrotnie pobrałem, zainstalowałem, odinstalowałem i problem się powtarza. Przymierzam się do kupna BN2 i pobrałem aplikację żeby zobaczyć jak wygląda ale nie mogę jej nawet uruchomić. Czy ktoś z Was miał podobny problem? W załączeniu zrzut z ekranu z oknem jakie pojawia się po kliknięciu w ikonę BluOS Controller.
 6. Wyżej napisałem "Ja akurat posiadam aktywne bezprzewodowe Dynaudio XEO 5 z pilotem (DAC 16/48 na pokładzie) + transmiter wifi do którego podłączamy źródła". Przymierzam się do zakupu używanego BN2. Chce go podłączyć do transmitera wifi który jest w komplecie z aktywnymi Dynaudio. Rozumiem że głośność w kolumnach będę musiał ustawić na określony poziom a sterować głośność z aplikacji BluOS? Posiadasz BN2? Obecnie jako źródła używam laptopa. Duża jest różnica jakości dźwięku między BN2 vs laptop? Słucham Spotify i Tidal.
 7. Witam To urządzenie ma wyjście na subwoofer aktywny. Jak można regulować głośność subwoofera? Przykładowo, podłączam odtwarzacz BN2 analogowo pod wzmacniacz który ma pilota, kolumny stereo pod wzmacniacz, a pod odtwarzacz BN2 subwoofer. Używając pilota od wzmacniacza reguluje głośność w kolumnach stereo a jak można regulować głośność subwoofera? Ja akurat posiadam aktywne bezprzewodowe Dynaudio XEO 5 z pilotem (DAC 16/48 na pokładzie) + transmiter wifi do którego podłączamy źródła. W moim przypadku laptop. Jak podłącze BN2 do transmitera wifi, głośność będę mógł regulować pilotem od kolumn. Podłączając subwoofer do BN2, jak będę mógł regulować głośnością subwoofera? Duża jest różnica jakości dźwięku BN2 vs laptop? Słucham Spotify i Tidal. Z góry dzięki za odpowiedź
 8. Witam Dokupiłeś zewnętrznego daca, czy korzystasz tylko z BN2? Jesli kupiłeś daca to jakiego i czy jest duża różnica w porównaniu do BN2? Widze na twoim profilu że posiadasz Dynaudio Focus 160, Atoll IN100 SE, Bluesound Node 2. Posiadam Dynaudio XEO 5 (są aktywne z dac) i zastanawiam się nad zakupem BN2. Ktoś wyżej napisał że jest aplikacja na Windowsa. W opisie BN2 w jednym ze sklepów nie widzę żeby była informacja o aplikacji na Windows. Z góry dzieki za odpowiedź
 9. Witam Nie wiem czy problem jeszcze aktualny. Tutaj rozwiązanie od 4:00 [Hidden Content] Można też dokupić zabezpieczenie kopułki/głośnika wysoko tonowego z serii DYL: [Hidden Content] Nie wiem czy pasuje do x38. Wiem że pasuje do serii XEO i XD. Można dokupić u mnie 😉 Dziś zamieściłem ofertę w dziale "Ogłoszenia".
 10. Od 0:53 transmiter który jest w komplecie z kolumnami. W przyszłym tygodniu podłącze jeszcze DAC między laptop a transmiterem. Sprawdzę czy poprawi jakość dźwięku. Mam jeszcze urządzenie Google Chromecast Audio ale nie mogę go używać (albo nie wiem jak podłączyć) z systemem Windows. Laptop i telefon mam z tym systemem). W 90 % słucham muzyki online z Tidal i Spotify. Jak dokupię urządzenie z systemem IOS lub Android jak mogę wykorzystać Chromecast Audio jako odtwarzacz sieciowy i DAC do Tidala i Spotify? Wiem że Chrome Audio ma też DAC 24/96 i jest możliwość użycia kabla optycznego. Albo poprostu dokupię odtwarzacz sieciowy z DAC. Myślę o Aries Mini, Bluesound Node 2i, UnitiQute 2. Dzięki za odpowiedź.
 11. Witam wszystkich Wpraszam się do klubu z Dynaudio XEO 5. Od kilku dni jestem posiadaczem tych kolumn. Czy ktoś z klubowiczów posiada XEO 5? Póki co słucham muzyki: Tidal, źródło laptop podłączony do transmitera przez kabel USB na USB mini. Repertuar Sade, Peter Gabriel, Supertramp, Andreas Vollenweider jest ok, ale coś mocniejszego jak Iron Maiden, Judas Priest, Black Sabbath czy King Diamond/Mercyful Fate to porażka 😞 Z cięższą muzyką chyba muszę się pożegnać bo te 5-cio calowe głośniczki nie za bardzo dają radę choć ogólnie z kolumn jestem bardzo zadowolony. No i ta gwarancja na 96 m-cy. Będę słuchał muzyki w 90% online. Przeważnie Tidal. Jakiego sprzętu używacie jako źródła? PC, laptopy czy odtwarzacze sieciowe? Czy przed transmiterem wpina ktoś przetwornik DAC? Jaki? Podzielcie się doświadczeniem, jak wyciągnąć z tych kolumn jak najwięcej. Z góry dzięki Pozdr.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.