Jump to content

raj222

Użytkownicy
 • Posts

  47
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

2 Neutralny

Audiostereo

2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1071 profile views

raj222's Achievements

 1. Dzięki. Zainstalowałem jeszcze raz aplikację i odłączyłem odtwarzacz od zasilania i Internetu (tak polecili mi ludzie ze wsparcia online Bluesound) . Pomogło.
 2. Nie wiem którą masz wersję aplikacji BluOS Controller. U mnie jest wersja BluOS-Controller-Setup-3.12.1. Załączyłem zrzut z ekranu z aplikacją. Przepraszam. Mam wersję BluOS-Controller-Setup-3.12.3.
 3. Witam Od kilku lat korzystam z odtwarzacza BS Node 2 i pamiętam że w aplikacji BluOS Controller była zakładka z listą kilku lub kilkunastu serwisów muzycznym. Gdzie podziała się ta lista? Korzystam tylko ze Spotify (aplikacja w laptopie i funkcja Connect) ale pomyślałem o innych serwisach. Jak bez widocznej listy mogę korzystać z innych serwisów? Dzięki za info
 4. Brak możliwości wyłączenia urządzenia (posiadam Bluesound Node 2). Żeby nie mieć mrugającego z tyłu odtwarzacza światła musiałem odłączyć kabel LAN, korzystać z wifi a w aplikacji sterującej wyłączyłem niebieskie podświetlenie. Aplikację BluOS Controller mam zainstalowaną w laptopie z Windowsem, mam też pobraną poprzednia wersje - obecnie 3.12.0. - ale boję się jej zainstalować żeby czegoś nie popsuć.
 5. Dzięki. Też już na to zrobiłem a podświetlenie niebieskich kontrolek w odtwarzaczu wyłączyłem w aplikacji.
 6. Odtwarza normalnie. Co Ci informatycy zrobili a tą aplikacją? W nocy dostanę szały z tym mruganiem z tyłu. Ja mam aplikację zainstalowaną w laptopie z Windowsem. Mam w laptopie poprzednie, starsze wersje BluOS Contreller. Ciekawe jak zainstaluje poprzednią wersję, czy nic nie "pochrzanię" i czy wróci możliwość wyłączania.
 7. Witam Dzisiaj zaktualizowałem odtwarzacz/aplikację BluOS Controller (Bluesound Node 2) do wersji 3.12.0. i nie mogę wyłączyć odtwarzacza. Zawsze wyłączałem odtwarzacz przytrzymując podświetlony klawisz play/pausa przez 5 sekund. Teraz tą metodę nie go wyłączyć. Czy macie podobny problem? Jak wyłączyć odtwarzacz? Cały czas jest podświetlony a z tyłu mruga pomarańczowa dyskoteka. Wojtek
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.