Jump to content

raj222

Użytkownicy
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

779 profile views
 1. Brak możliwości wyłączenia urządzenia (posiadam Bluesound Node 2). Żeby nie mieć mrugającego z tyłu odtwarzacza światła musiałem odłączyć kabel LAN, korzystać z wifi a w aplikacji sterującej wyłączyłem niebieskie podświetlenie. Aplikację BluOS Controller mam zainstalowaną w laptopie z Windowsem, mam też pobraną poprzednia wersje - obecnie 3.12.0. - ale boję się jej zainstalować żeby czegoś nie popsuć.
 2. Dzięki. Też już na to zrobiłem a podświetlenie niebieskich kontrolek w odtwarzaczu wyłączyłem w aplikacji.
 3. Odtwarza normalnie. Co Ci informatycy zrobili a tą aplikacją? W nocy dostanę szały z tym mruganiem z tyłu. Ja mam aplikację zainstalowaną w laptopie z Windowsem. Mam w laptopie poprzednie, starsze wersje BluOS Contreller. Ciekawe jak zainstaluje poprzednią wersję, czy nic nie "pochrzanię" i czy wróci możliwość wyłączania.
 4. Witam Dzisiaj zaktualizowałem odtwarzacz/aplikację BluOS Controller (Bluesound Node 2) do wersji 3.12.0. i nie mogę wyłączyć odtwarzacza. Zawsze wyłączałem odtwarzacz przytrzymując podświetlony klawisz play/pausa przez 5 sekund. Teraz tą metodę nie go wyłączyć. Czy macie podobny problem? Jak wyłączyć odtwarzacz? Cały czas jest podświetlony a z tyłu mruga pomarańczowa dyskoteka. Wojtek
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.