Jump to content

88dawid1988

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

104 profile views
 1. Jedno jest pewne... Ta taga to mój pierwszy sub i nie wiem co dokładnie bym chciał. Wiem tylko, że bass mam lepszy w samochodzie. Wydaje mi się, że velodyne eq-max 12 mnie zadowoli, ewentualnie klipsch 12sw. Wybiorę coś na testy i zobaczymy co z tego będzie. Dziękuję bardzo za pomoc.
 2. Raczej tego żona nie będzie chciała w pokoju... Coś na wysoki połysk jak rel byłoby super. Nie zapominajmy, że to ma zagrać na małej powierzchni 25 m2
 3. Czy te suby mają kalibrację? Co to są drivery
 4. Jaki to jest subwoofer? Znajdę coś do 4 tyś zł? Np. Taki? velodyne eq-max 12
 5. Chodzi mi raczej o poziom basu gdzie na estradzie towarzyszy fajne uczucie tąpnięcia i czuć bas mechanicznie
 6. Witam serdecznie Jestem posiadaczem kina domowego od około dwóch lat i już mi czegoś brakuje. Posiadam 5.1 ( taga azure f-80 plus central i surround tej samej Lini) Amplituner denon avr. 1912 Wzmacniacz stereo Harman kardon pm645 vxi Oraz beresford Tc-7220 mkIi Subwoofer taga tav ver. 3 i tu chciałbym coś zmienić, żeby bass podczas filmów czy Muzyki czuć było na tzw. Klacie... Nie chodzi mi tu o żeby było głośno. Chciałbym porostu czuć subwoofer na sobie. Nie lubię oglądać filmów przesadnie głośno i nie mam pojęcia czy to jest możliwe. Dodam, że jak podkręcę głośność to wszystko się w pokoju 24 m2 trzęsie oprócz mnie. Z basu również jestem zadowolony ( nie dudni jest przyjemny w odbiorze) Ustawienia mam zrobione za pomocą audyssey. Wszystko ścięte na 80 Hz oraz kolumny na small. Jakieś propozycje?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.