Jump to content

Piotr_65004

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

353 profile views
 1. Dzięki wszystkim za podpowiedzi! Pewnie H300 jest dobrą opcją, ale musiałbym go kupić w ciemno, nie bardzo mam jak wypróbować. Wczoraj wziąłem do testów Atolla In100 Signature i muszę przyznać że zagrał bardzo ładnie. Wygląda na to że mocy ma dużo więcej niż H100 i napędza te moje Classic-ki jak szalony, przy okazji nie tracąc kontroli ani nad dołem, ani nad górą. Zobaczymy. Naima też jeszcze chciałbym sprawdzić. Dzięki jeszcze raz.
 2. Szanowni, temat trochę Hegel, trochę nie Hegel: Gram od jakiś 4 lat na zestawie H100+CDP2Ase+AudioPysic Classic 20, i ogólnie jestem zadowolony ale chciałbym już coś zmienić. Próbowałem H160 i mnie nie porwał. Teraz zastanawiam się nad tym czy w ogóle nie przejść na innego producenta? Na oku jest Naim XS2 (lub 5Si), albo Atoll IN100 (a może IN200?). Kolumny chciałbym raczej zatrzymać. Czy ktoś w Was ma doświadczenia z tymi wzmakami i jak komponują się one z AudioPhysic? Ogranicza mnie możliwość bezbolesnej integracji z systemem HT, a więc tryb by-bass lub coś podobne
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.