Jump to content

Jamówię

Użytkownicy
 • Content Count

  465
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

192 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka,Góry
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1173 profile views
 1. W najnowszym HIFI i Muzyka jest test 30.1 Anniversary,ktoś czytał?jak wypadły?
 2. Zgadzam się,sam gram na lampie,ale pytanie dotyczyło krzemu,to opisałem swoje doświadczenia. Ponawiam pytanie o Crofta,ktoś coś?
 3. Tanie Naimy nie grają z Harbs. Z tranów doradzam: Rega,Sugden,Sonneteer(genialnie się zgrywa)oraz droższe serie Naim. Przy tych głośnikach nie można bawić się w tanie obganianie amplifikacji,P3 to bezlitośnie obnażą,mogą być najtańszym elementem zestawu a nie będą odstawać. U mnie P3 genialnie zgrały się z Lebenem 300F Mam pytanie,czy ktoś na Forum łączył Harbs z Croft? a jeśli tak to jakie ma doświadczenia? Na świecie pieją,że to bardzo synergistyczne połaczenie a w Polsce nie ma dystrybucji Crofta
 4. Miałem w domu XS2 z Powerline i bez,miałem też SN2 i to jest przepaść,z resztą róznica w cenia to wyjaśnia. Z Powerline,czy bez u mnie XS2 grał beznamietnie Z moich doświadczeń bolesnie wynika jeden fakt,Naim naprawdę zaczyna grać od poziomu 200 DR/200 a najlepiej 282/250 tylko to są już bardzo oczywiste pieniądze,dlatego kolejny raz doradzam poszukanie dzielonki z serii oliwkowej,po udokumentowanym re cap i zamykamy temat na lata,lub na zawsze :))
 5. Więcej dynamiki znajdziesz w 30.1 Anmiversary,czy też jak je nazywa Alan 30.2 ale nie podziewaj się fajerwerków jak z JBL,czy Klipsch bo nie o to w Harbeth chodzi Co teraz?
 6. Moim zdaniem nie. W ogóle wydaje mi się,że po pierwsze głęboka scena to nie jest priorytet dla Naima,przynajmniej w przedziale integr,czyli entry level. Wiem,że SN2 to już poważny pieniądz,ale dla Naima to dopiero start w naimowski świat. Po drugie tego rodzaju atrakcji szukałbym raczej w seriach dzielonych i to też nie w tych najtańszych... Niestety Angole poszaleli z cenami i albo człowiek zagryzie zęby i wywali taczkę banknotów,albo jak w życiu-kompromisy i na poziomie SN2 jest ich sporo. Dlatego tak atrakcyjne wydają się dziś serie olivkowe. Warunek to udokumentowanyn recap w Salisbury i sprawa załatwiona dożywotnio.
 7. Harbeth P3 uważam za wspaniały kotlet jagnięcy podlany sosem miętowym. Jak grają Falcony,nie wiem i chyba się nie dowiem.
 8. Dlatego uważam,źe projekt Ls3 /5a jest czymś,co już nigdy więcej się nie powtórzy. Natomiast za grosz nie mam zaufania do takich firm znikąd ja Magico. Kosmiczny marketing i kosmiczne ceny,obecność na rynku?parę lat. Badania BBC,którego pokłosiem są wszystkie inkarnacje ls3/5a broni się dźwiękiem ze 60 lat. Nie mam pytań:))
 9. Dopytuję Elba o ten opis od zeszłego roku. Zaczynam się skłaniać do Twojej tezy....
 10. Ja porównywałem,miałem w domu. XS2 przy SN2 gra szaro i bezpłciowo,w ogóle po dłuzszej przerwie dochodzę do wniosku,że XS2 jest taki mało Naimowski,co kolwiek to znaczy. SN2 jest lepszy pod każdym wzgledem,tylko trzeba sobie zdawać sprawę,że technologia DR na tym poziomie finansowym,nie kazdemu się spodoba. Wzmacniacz jest szybki,bardzo dynamiczny,atak prezentacji jest natychmiastowy,dźwięk ma świetny PRaT i trzymany jest za mordę,ale,ale pamiętajmy że nie znajdziemy tu Olivkowej eufonii i ciepła. Jest precyzja i chłodek...co kto lubi. Obiektywnie SN2 jest po prostu lepszy,sprawa rozbije się jak zwykle o preferencje. Gdybym ja miał ponownie wchodzić w amplifikację Naima,to zdecydowanie szukałbym serii Olivkowej,po re cap w Salisbury i zamknął temat na lata:)
 11. Cały post wystrzelił. Kosmos. Sorry ale nie mam siły. Więc po żołniersku Padis i Furutech słabo SR fantastyczny tweak SRRed świetny ale zabrakło mi plastyczności SR Verictum doskonaly i obiektywnie lepszy od SR,ale nie ma tej plastyczności,którą ma SR i cóż poradzić AH,szkoda czasu u mnie lipa słuchane na: Harbeth P3,monitor 30.1,C7,SHL5 Plus,Klipsch Heresy III źródła Revoc b225,Naim cd5si,cd5x/Flatcap
 12. Jeśli dasz mi chwilkę,to opiszę Ci wszystkie moje bezpiecznikowe przygody a było tego trochę Padis,Furutech,sR,SR Red Verictum i Audio Horizon. Napisałem to chyba w komplecie,na forum prowadzonym przez nawiedzonego leminga a na tórym bywasz,ale spkojnie opisze Ci to wszystko tu. Daj mi chwilkę,bo z drogi jestem i musi pył opaść :)
 13. Tu nawet nie o to chodzi. Sam gram na metkach Leben,Naim Harbeth,tu chodzi o wiarygodność,ja sobie wczoraj z p Grzegorzem pogadałem na priv(przesympatyczny człowiek a jego opisy kolumn Sonus Faber,czy Dynaudio to kompetencyjny majstersztyk)i ustaliłem,że wezmę Lebenka pod pachę i podjadę do Tychów posłuchać Arcad,bo nie słyszałem nigdy 16HZ,ale do łba nie przyszło mi,żeby kłamliwie deprecjonować ich dźwięk. Poznam,to się wypowiem:))
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.