Jump to content

hoobi

Użytkownicy
 • Content Count

  482
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Prasa

Recent Profile Visitors

2677 profile views
 1. Technicznie może być impulsowe, ale sonicznie, internet mówi że koniecznie liniowy.
 2. Jak na swoją cenę są całkiem przyzwoite, przynajmniej niektóre. Kwestia tego, do czego się porówna i czego się oczekuje. W dacach postęp był duży i nawet te tanie po kilkaset dolców, grają teraz aż nadto dobrze dla Kowalskiego. Ale jeśli masz system o dobrej jakości i wiesz co to znaczy i potrafisz to docenić, to tani dac, czy chiński czy nie, ograniczy Twój system. Skąd popularność chińskich, tanich dacow? Bo są tanie, jak tanie wino. Z takim cecem, to jednak bliżej hiendu niż tanich dacow. Jeśli koniecznie musi być chiński to nasz nowe wypusty audio gd na pcm 1704 po kilkanaście tysięcy.
 3. Czemu szukasz innego (jak rozumiem niedrogiego) DACa, jesli masz w domu CECa na swietnych kosciach? Nowe kosci raczej nie beda blizej analogu, tylko dalej (co nie oznacza, ze to zle). Jednak te stare r2r sa trudne do pobicia jesli mowa o przyjemnosci grania.
 4. Jeśli słychać pracę trafo, to by sugerowało jego duże obciążenie/zwarcie. A sprzęt już po gwarancji?
 5. @lete fajnie że Ci się chce. Podziwiam, bo sprzęt jest raczej średniej klasy, a Ty wyciągasz z niego ile się da. Szkoda bardzo, że nie możesz postawić obok seryjnego modelu i porównać. Planujesz jakieś kolejne mody? Skąd czerpiesz inspiracje do tych modów?
 6. To co z tym zamówieniem grupowym? Działamy coś, bo ogień przygasa [emoji846] Ktoś jest chętny?
 7. Widze, ze bardzo duzo emocji. To oznacza jasno, ze opinia bardzo subiektywna a przy tym autorytatywna. Bo to, ze "wszystko na swoim miejscu" i "takie jak ma byc" to hmmm, no cieszymy sie Twoja radoscia, ale nic wiecej.
 8. Dokładnie tak jak piszesz, ma za to inne koszty, księgowa, magazyn, spedycja, sprzedawca, strona internetowa, godny zarobek się siebie i wiele wiele innych [emoji846] Chodzi mi tylko o to, że to dwa różne światy i porównanie ich prowadzi do indywidualnych wniosków, najczęściej nacechowanych negatywnymi emocjami wobec producentów [emoji846]
 9. Jak można porównać cenowo DIY do metkowca? Zacznij produkować, zarabiać [emoji846]
 10. To by oznaczało, że zepsucie ludzkie doszło do granic możliwości. Nie nastraja to optymistycznie. Może jednak jest nadzieja, choćby właśnie jakimś zamkniętym forum o którym kolega wcześniej wspomniał. Co prawda pewnie trudno się "zapisać", ale warto szukać. Mam nadzieję, że warto.
 11. Gustem w swojej cenie to bardzo dobry sprzęt. Wziąłbym go z dwóch powodów. 1. Znana chińska marka, czyli jest wsparcie, gwarancja, odsprzedawalnosc. 2. Dwie najnowsze kostki, teoretycznie to jednak potencjał, szczególnie że taki d90 za 4k jakoś tam już gra a na jedną kostkę i raczej gorsza implementację. Czemu kolega sprzedaje? Jeszcze niedawno chciałem kupić...
 12. Cześć, ponieważ znudziły mnie "spadające koce", "nie ta liga", "Chińczyki bijące na łeb 10 krotnie droższe metkowce", "grające/nie grające kable", "polskie manufaktury nie mogą grać dobrze" oraz wszystkie inne kategoryczne stwierdzenia, szukam miejsca gdzie można spotkać ludzi z którymi można pogadać/popisac, wymienić się doświadczeniami. Gdzie ludzie mają otwarte głowy, nie są mentalnie milenialsami, pokoleniami x/y/z/q/p itp. Wiem, że jest to kilka osób, które też dostrzegają taka potrzebę, kilka osób uciekło. Pytanie, czy do własnych jam, grot, piwnic itp, czy może jest takie przyjazne miej
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.