Jump to content

Stas

Użytkownicy
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

648 profile views
 1. Stas

  Vincent sv 700

  Lector ZXT 70 (hybryda) polecam .
 2. Jeśli rzecz nadal jest aktualna ... ? Polecam , Impuls Audio Norte .
 3. Może w tej cenie uda Ci się zdobyć używane monitorki Impuls Audio Alize .
 4. Witam . Przez przypadek odkryłem , że jest taki Klub . W ciągu ostatnich dwóch lat miałem przyjemność odsłuchać wiele firmowych kabelków , dzięki uprzejmości P. Karola . U mnie kiedyś najlepiej „zagrały” : głośnikowe Hybrid - db+ zasilający Hapur -db+ zasilający Krypton - bdb+/wybitny - Polecam i życzę innym i sobie takich producentów .
 5. Co prawda , nie znam aktualnych cen , ale u mnie 3T też robił znakomitą robotę , dopóki nie przyjechał 7T . Rok temu nawet popełniłem jakiś tekst na ten temat .
 6. Lepiej trochę odczekać , uzbierać i mieć to o czym marzysz . Jak sądzę . Ja tak zrobiłem i cieszę się Lectorem CDP -707 . Gdybyś się zdecydował , będziesz miał dylemat , jaki zasilacz ? PSU-3T czy PSU-7T ?
 7. Ręce i nogi opadają ! Skrobię ponownie ten wpis , bo ostatni mój zniknął był . Aż się boję myśleć dlaczego ??? Wracając do meritum . Miałem tyko listwę pf-1 , która krótko grała z 707+PSU-3T. Jak zawitała listwa Lector Edison 320 na odsłuchy , wpasowała się w system i została . Dopiero po jakimś czasie zamieniłem zasilacz PSU 3 na PSU 7 . Teraz zasilacz PSU 7 jest podłączony do gniazda dla przedwzmacniaczy , ponieważ zasila także przedwzmacniacz Lector ZOE . Przy ewentualnym odsłuchu , zawsze można pokombinować . P.S. Ostatnio listwę nabył guinness_bis i jak sądzę zadowolony . Podpytaj.
 8. Miałem tylko pf-1, która krótko grała z 707+PSU 3 . Przyjechała listwa Edison 230 . Wpasowała się w system i została . Dopiero po jakimś czasie wymieniłem PSU 3 na PSU 7. U mnie zasilacz podpięty jest do gniazda przeznaczonego dla przedwzmacniaczy , ponieważ PSU 7 zasila równocześnie przedwzmacniacz Lector ZOE . Przy ewentualnym odsłuchu zawsze można poeksperymentować .
 9. Zgadza się . Nie ten temat , ale moim zdaniem ta listwa nie pasuje się do lamp i hybryd .
 10. Stas

  Sci-Fiction

  Fakt . Jako nastolatek , co sobotę wyczekiwałem i oglądałem z wypiekami na twarzy 'Kosmos 1999'. Jakiś czas temu udało mi się obejrzeć odcinek na jakimś kanale . Koszmar , nie da się oglądać . Ramota . Źle się zestarzał .
 11. Gratuluję nabycia nowej „zabawki” . Listwa to mocna pozycja .
 12. Przeszło rok temu miałem możliwość odsłuchu DAC Lector Digicode S-192 z małym (wtedy) zasilaczem . Kiedyś na forum już coś wspominałem . DAC przyjechał na prawie miesiąc , dzięki uprzejmości dystrybutora P. Joannie . Do odtwarzacza Lector CDP 707 + zasilacz PSU 3T (wtedy) , już prawie rok byłem „przyzwyczajony” . Wracając do DAC-a. Co prawda możliwości podłączeń jest bez liku , ale u mnie do sprzętu podpięty był laptop , kabelkiem USB BCC Coppertone . Odtwarzacz foobar 2000 , pliki flac i Tidal . Byłem pod wrażeniem . Zagrało ! Moim skromnym zdaniem DAC i 707 jest to ta sama szkoła grania . Odstępstwa będą oczywiście zależały od innych składników . Co do konfiguracji , można poradzić się dystrybutora . W razie wątpliwości jest pokój odsłuchowy. Można porównać oba sprzęty . Jak sądzę . Życzę powodzenia w poszukiwaniu dobrego audio i dobrej zabawy (mimo wszystko) , w tych trudnych czasach .
 13. Mam Ci ja to ustrojstwo już od dwóch lat . Poprzednio był GigaWatt . Do lamp był za ciepły . Lector Edison 230 jest bardziej neutralny . Oczywiście najlepiej jak przesłuchasz sam . Zapytaj dystrybutora , P. Joannę , czy jest taka możliwość (w dzisiejszych czasach ) .
 14. Mogę się tyko zgodzić. Prawie . Mam w zapasie lampki , sprezentowane od producenta Lectora . Dwa lata temu . Boję się , że mogę nie dożyć wymiany .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.