Jump to content

Stas

Użytkownicy
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

64 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1400 profile views
 1. U mnie Grado RS 1e grają z hybrydowym wzmacniaczem słuchawkowym Lector ZUM-H .
 2. A u mnie taki prezent gwiazdkowy .
 3. Przeczytałem test transportu Lector DIGIDRIVE TL3. Cena w teście 18,900 (pomyłka). Z tego co mi wiadomo powinno być 16.000 pln.
 4. Tak porównywałem, słuchałem Musical Fidelity, Vincent, Leben, Atoll. Było tego sporo . Końcówka hybrydowa VM 200 jest bardzo wydajna prądowo i napędzi bardzo trudne głośniki. Przedwzmacniacz lampowy można sobie dobierać lampy wedle własnego gustu. Brzmienie, bardzo wyważona naturalna średnica, która mnie urzeka. Dźwięczność, wybrzmienia super. Kontrabas dla przykładu niesamowicie realistycznie jest odwzorowany. Nie ma w tym brzmieniu absolutnie żadnego zamulania czy też spowalniania dźwięku. Jest za to świetna dynamika. Od kiedy udało mi się po
 5. Użytkuję przeszło dwa lata .
 6. Z miejsca odsłuchowego nic nie słychać . Jak przyłożymy ucho do głośnika to i owszem . Leben 600 też szumi i co z tego ? Gra pięknie muzykę i o to w tym chodzi . Lector gra pięknie muzykę .
 7. Hybryda Lector ZXZ 70 . Jest barwa , dynamika i wydajność prądowa . Usher lubi się z lampą
 8. Zetka też gościła u mnie , razem z zasilaczem PSU-7 . Półtora roku temu popełniłem mały wpis na ten temat . Gratuluję zakupu . Teraz do meritum . Jak wcześniej pisałem , w listopadzie przyjechał do mnie kabelek sieciowy Tiglon MGL-DFA10-HSE . Tak nawiasem , za taką nazwę sygnatury kabla powinno się zabić producenta , ale niech będzie . Marka na rynku w Japonii zgarnia większość nagród . Podłączyłem do zasilacza PSU-7 , który współpracuje z odtwarzaczem Lector CDP-707 i z przedwzmacniaczem Lector ZOE . Sieciówka gra już ze trzy tygodnie , więc można c
 9. Trochę nie na temat . Dziś przyjechał do mnie na odsłuch kabel sieciowy Tiglon MGL-DFA10-HSE High-grade AC Cable . Jest wygrzany . Na razie brzęczy i jest obiecująco ...
 10. Witam . Tajemnica ? Nie sądzę . Cena katalogowa tej „cudownej platformy” to 850€ . Od dwóch lat jestem w posiadaniu mniejszego brata , Relaxy 622 . Początkowo stał na niej gramofon , teraz CDP-707 . O zaletach platformy pisałem wcześniej . Wszystkim niedowiarkom polecam ! P.S. sebgla , gratuluję nabytku i życzę dobrej zabawy .
 11. Lector CDP 707 z zasilaczem PSU 7T. Jestem od dwóch lat w posiadaniu urządzenia . Piękne brzmienie , dynamika , żadnego zamulania . Można eksperymentować z lampami i powinieneś zmieścić się w budżecie ,
 12. Witam. U mnie w torze Audio, jedynie 12 transformatorów zasilających. Zero brumienia. Cała elektronika Lector. Czysta Muzyka, nasycenie, barwa, głębia. Dystrybutor super kontakt. Żadnych problemów z wypożyczeniem sprzętu na testy, czy posłuchania.
 13. Te same . Przyjechały do mnie od P.Pacuły .
 14. Testowałem ostatnio kabel zasilający japońskiego producenta Tiglon. Opatentowana technologia ( Magnesium shielded ). Miedź Hitachi DF OFC. Wtyki Furutech NCF rod. Dźwięczność, żylasta piękna wielobarwna średnica, góra wzorcowa. Kabel bardzo szybki, żadnego zamulania itp.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.