Jump to content

grapess

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Różne techniczne.
 • Branża
  Nie ustawione
 1. Nie widać obrazków, Buuuuu
 2. Zabieram się za budowę :) wiem, że późno ale lepiej późno niż wcale. Mam już kości ta8233h i płytki. Na razie siedzę i przeglądam wątek. Czy ktoś mógłby skrócić moje męki i wskazać mi gdzie w wątku jest lista elementów dla wzmacniacza? Wiem, że wykonaliście kupę roboty budując i przerabiając wzmacniacz, chociażby po to aby się nie wzbudzał gdy jest użyta kość TA8233H. Gdzie jest wspominana powyżej rozpiska boomagi? Dziękuję i pozdrawiam :)
 3. Słuchałem na AVS, Grała całkiem przyzwoicie. Dlaczego ma to być atrapa lampy? Te lampy nie są używane??
 4. Byłem słuchałem i jestem zadowolony. Przed przyjściem do pokoju posłuchałem drogiego sprzętu i przestałem żałować, że go nie mam. Posłuchałem, grało fajnie ale nie było tego ŁaŁ. Byłem w pokoju DIY. I dziękuje że mogłem posłuchać kolumn andrejos1'a grających ze wzmacniaczem zbudowanym przez zorge. Jak widać idea DIY ma sens, można uzyskać bardzo ale to bardzo dobry efekt budując coś samemu. Nie ukrywam, że jestem ciekaw szczegółów konstrukcyjnych tych konstrukcji. Może kiedyś znajdą się opisy na forum Gratuluję udanych konstrukcji.
 5. grapess

  GAINCLONE

  Jakby jakimś cudem znalazł się ktoś, kto ma nie potrzebne co najmniej 2 płytki z chęcią je przytulę/odkupię.
 6. Szanowni. Z chęcią zobaczyłbym/posłuchał w pokoju DIY czegoś dla początkujących ????? Coś prostego, budżetowego. Jestem na początku hobby związanego z elektroakustyką. żeby nie było mam podstawy teoretyczne, nawet zaliczony dawno dawno temu semestr elektroakustyki !!! A co. :) Także z teorią sobie poradzę ale praktyka to tajemnica. Z chęcią zobaczyłbym, posłuchał coś standardowego, budżetowego,coś co można sobie złożyć na tzw. początek. zestaw stereo: zasilacz, wzmacniacz, kolumny, zbudowany od zera. Z chęcią posłuchałbym czegoś w stylu Ugoda, Gain Clone lub tzw. wzmacniacz na kawałku deski ( projekt jest na forum ) ?? I do tego kolumny np CT 193 lub coś równie budżetowego. Pozdrawiam
 7. Czy mógłby ktoś z bardziej zaawansowanych użytkowników podsumować wątek i wstawić w jednym poście info o schemacie, liście elementów etc.????
 8. Przepraszam za zaśmiecanie, ale nie ma mnie na liście więc, żeby była jasność. Różnica na cele charytatywne od: 1. Rogalaf 2. kajfux 3. sebaa1 4. adik 5. taipan3 6. witek64 7. a_men 8. gucio. 9. homodelfinus 10. Devon 11. alek 12. grzechu_raz 13. Cursor 14. ja_brzoza 15. Gotomik 16. sylwek.k 17. klinek 18. bogdan 19. Carlo 20. frobek 21. froste 22. upper 23. jusq 24. Peja 25. kanwa 26. krzysztof.kr 27. Stanley 28. kreks 29. ManieX 30. Avilla 31. jazzby 32. namor 33. grapess Proszę kopiować ostatnią listę
 9. Również rezygnuję z zwrotyu 80 gr.
 10. Hej, Czy wiemy jaki jest dalszy plan w sprawie płytek?
 11. grapess

  Powitanie

  Witam i pozdrawiam serdecznie wszystkich. Grapess.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.