Jump to content

sypus

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

292 profile views
 1. Tak to jest, jak człowiek samotny znajdzie miejsce, gdzie może swoje fobie, traumy i frustracje odreagować na normalnych i kulturalnych ludziach. Z drugiej strony co tu robić jak w tym Pana małym pokoiku pusto i smutno, tylko subwoofery niskoschodzące w łeb napierdalają, a ukojenie nadal nie przychodzi. A może to już czas udać się do psychologa ? Najlepiej prywatnie bez kolejek, bo z Pana wpisów widzę, że kasy ma Pan jak lodu. P.S. Jak te fekalia, które leją się spod Pana palców są silniejsze od rozumu, to proszę się samozrealizować i je wylać w ramach komentarza.
 2. No i brawo, tylko nie przekonuj przy okazji innych, że to jest najlepsza rzecz na świecie.
 3. "Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma"
 4. Co te głośniki jeden nad drugim z tyłu dają ? Jak chcesz mieć jasno i detalicznie to sobie Klipsch-e kup.
 5. Ja mam Suprema andromeda 122" bez napinaczy i jest prosta.
 6. sypus

  Wymiana KD

  Sony VPL-HW65 i suprema 120" zakupione i zamontowane 🙂 został jeszcze ampli RZ840 i 2 dodatkowe atmosy na sufit i można przystąpić do remontu salonu i kable pochować, TV w ścianę zapakować, żeby ekran się ładnie wysuwał 🙂
 7. sypus

  Zestaw 5.1 12-13k

  Ten set sam wymyśliłeś, czy ktoś Ci doradził ?? Mogłeś zejść oczko niżej, czyli 6000F i 500M i byłoby wizualnie dużo lepiej. Masz suba to dolny zakres jest do ogarnięcia, no chyba że lubisz łubudubu i po to te 20cm głośniki.
 8. Pożyczyłeś słynne BMW od marcinosa ??
 9. sypus

  Wymiana KD

  W ramach walki z nudą nabyłem słuchawki Sony MDR-HW700DS, żeby późnymi wieczorami dać trochę odpocząć domownikom. Dekodują Dolby TrueHD i DTS HDMA - nawet fajnie się ogląda filmy i koncerty w tych formatach.
 10. Poważnie ?? oglądasz z takiej odległości ??
 11. Niby nic, a jednak łatkę przyłożył. Ty to dobrze musisz być przez życie w dupę kopany, że jadem plujesz na lewo i na prawo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.