Jump to content

wamax

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Jakiś czas temu wymieniłem w nim głośniki i odnowiłem, szkoda mi teraz go sprzedawać. Dzięki za radę, a odnośnie kolumn, które wyżej podałem?
 2. Chcę dokupić do tego subwoofera kolumny, do wyboru mam: 1. Tonsil Maestro II 130 - 600 pln 2. Tonsil Excellence ex-1f - 800 pln Subwoofer jest 8 omowy, pierwsze 8 a drugie 6 omowe . Wiem, że nie przepadacie z Tonsilem, ale ogólnie które są lepsze?
 3. wamax

  Zestaw głośników

  Przepraszam za umieszczenie posta nie w odpowiednim dziale. Można wiedzieć dlaczego?
 4. wamax

  Zestaw głośników

  Proszę o podpowiedź, co polecacie? 1. https://www.olx.pl/oferta/tonsil-fenix-zestaw-kina-5-1-CID99-IDxX4fd.html - 800 zł 2. JBL - LX Series LX2004 - 2szt LX2001 - 2szt LX200c - 1szt. - 1300 zł Pozdrawiam :)
 5. Wcześniej miałem tak podłączone głośniki, ale na starym wzmacniaczu Philipsa jak włączyłem muzykę w TV z Youtube to nie szła przez głośniki. Kupiłem amplituner Denon AVR-1910 i teraz zaczęły się problemy. Jak to wszystko podłączyć, żeby grało z dekodera i ze TV? P.S. Tu mój stary post dotyczący wymienonego amplitunera -
 6. Przepraszam za stare zdjęcia :) Front Speakers R i L są podłączone do tuby, do której są podłączone też głośniki prawy i lewy.
 7. Jak oglądam telewizję to wszystko jest dobrze, dźwięk idzie przez zestaw głośników. Kiedy chcę puścić muzykę przez youtube na telewizorze to dźwięk mam tylko przez głośniki telewizyjne. Nie wiem jak to wszystko razem podłączyć, żeby dźwięk szedł przez głośniki kina domowego. Pozdrawiam i witam :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.