Jump to content

japs

Użytkownicy
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

64 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1031 profile views
 1. Mam tego Cyrusa od 2 lar i na brak basu nie narzekam a equalizera nie dotykałem. Wejdż w niego i podciągnij niskie
 2. Od Rogoza. Zrobi Ci na wymagany rozmiar.
 3. Nawet na allegro wystawili [Hidden Content]
 4. Nie słuchałem nereid ale mam CG. Jeśli się nad nimi zastanawiasz to bierz pod uwagę tylko w wersji premium lub signature. To zupełnie inna jakość dźwięku od zwykłych CG. S16Hz stroi swoje paczki głównie pod lampę.
 5. Chyba końcówka ma oznaczenie PA-10
 6. A z 20 wycięli dwa najciekawsze kolory.
 7. Najlepiej powiedziałby Ci właściciel firmy, niestety ostatnio tu nie zagląda. Zadzwoń do G.Rogali.
 8. Wymiana żony na mniej awanturującą się po zakupie nowych klocków. Ten upgrade był najberdziej słyszalny. Tor skoczył o co najmniej dwie klasy w górę😀
 9. Ira. Chciałeś to masz. Nie dyskutuje się z gościem, który wpada wypróżnić się na wszystkich i spada. Pozdro
 10. E tam pokory. Niech kolega Babatular wyśle CV do Gryphona. Jak nic zatrudnią go jako marketingowca. Zarobi kupę kasy i to w Euro. Na forum tylko wiatr robi i to za darmoszkę
 11. RMS. A jak grają Thety z elektroniką NuPrime? RMS. A jak grają Thety z elektroniką NuPrime?
 12. Odważnie napisane. Problem w tym, że coraz więcej osób docenia klasę D, po odłuchu. Dlaczego? Bo nie słyszą znaczącej różnicy w dżwięku między klocem a D klasową popierdółką.
 13. Taki Orzech przykładowo ma głos piękny, tylko pod nim nie kryje się żadna ciekawa treść. WM sapie, stęka, ma wadę wymowy i od tylu lat ma swoich słuchaczy.
 14. Nie , nie uważałem. Trójka była wówczas jedynym radiem, w którym można było usłyszeć muzykę z całego świata a i audycje były z puszczeniem oczka do słuchacza - oczywiście władza na to częściowo przyzwalała. Czytałem też Politykę w tamtym czasie i to spod tzw. lady od zaprzyjaźnionego z ojcem kioskarza. I co z tego. Poza Trójką można oczywiście było jeszcze posłuchać Luksemburga . O 68 się nie wypowiem. Mamy jednak 2020 rok i piąty rok mediów narodowych. Pozdrawiam.
 15. Nie zrozumiałeś, niestety. Manna słucham od 1972 roku. Uważam, że za długo siedział w Trójce po 2015 roku. Już dawno powinien odejść do innego radia i kontynuować to co robił przez całe życie. Nie oglądam i nie słucham rozgłośni narodowych od 2015 roku, podobnie było w latach 2005-2007. Więc odstosunkuj się od Japsa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.