Jump to content

japs

Użytkownicy
 • Posts

  249
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

107 Dobry

Audiostereo

102

Bocznica

5

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2587 profile views

japs's Achievements

 1. TOK FM. Ja lubię jak radio do mnie mówi. Ulubioną muzę mam z innych nośników.
 2. japs

  Remaster.

  [Hidden Content]
 3. Nie zmienia to faktu, że firmie Cyrus nie opłaca się aktualizować apki do sprzętu, który zaledwie kilka miesięcy wcześniej przestali produkować. Ciekawe podejście do obecnego i hipotetycznie przyszłego klienta.
 4. He, he. Baba i wszystko w temacie
 5. A i jeszcze taka ciekawostka : mconnect lite - czas korzystania 49 min - zużycie baterii w fonie 1,6% bubbleupnp - czas korzystania 1 godzina i 44 min - zużycie baterii w fonie 0,4%
 6. Kolega przywrócił router do ustawień fabrycznych i poustawiał wszystko na nowo, oczywiście przydzielił ID na sztywno. Co ciekawe na BubbleUPnP, który też testuję skończyły się te przedłużone przerwy między utworami. Obie apki działają teraz bardzo fajnie 🙂 i na razie nie wiem, która jest lepsza. Zostawię obie.
 7. Już Mconnect chodzi jak burza. Wina routera. Dziękuję wszystkim.
 8. To na pewno nie wina fona i przesyłu neta. Zapewne wina routera Asusa. Coś musi być skopane w ustawieniach, a że to wysoki model to ustawień i funkcji od groma. Ja tego sam nie ogarnę. Jutro przychodzi do mnie kolega informatyk i się tym zajmie. Na razie steruję przez BubbleUPNP i jest w miarę dobrze.
 9. @Łukasz_62438 Dzięki za odzew. Wszystko w fonie wyłączone, co mogłoby przeszkadzać Mconnectowi. Niestety rwie, może to problem routera. Fon to Rog Phone 5 i choć nie gram w gry (stary już jestem) to dźwiękowo najlepszy fon jaki miałem z własnym DAC-iem. Na razie męczę Bubble. Pytanie pozostaje czy ta apka tylko steruje, czy przesyła muzę do Lyrica? Poza tym w Bubble przerwy pomiędzy utworami są dość długie, jakby się coś buforowało. Te przerwy są różnej długości. Stąd wydawało mi się, że po kilku utworach przestaje grać 🙂
 10. I kolejna niespodzianka od Cyrusaudio. Napisałem do supportu ponieważ od kilku dni w firmowej apce Cadence do Lyrica nie działał Tidal. Otrzymałem natychmiastową odpowiedz : "Thank you for your email, Due to an ongoing problem of piracy via streaming services, the record industry has forced through a fundamental change to the protocol that Tidal uses to authorise logins to their service. We were aware that the change was coming, however it has been implemented quicker than expected. As soon as we were made aware of the change we added the following statement to our website. Cyrus has looked into this change in detail, and unfortunately the work required to update the Cadence app in line with these updates was not viable, so we have had to take the difficult decision to confirm that the Cadence app will not work with Tidal going forward. Even though Tidal has disappeared from the menu on the display the player is still compatible. We completely understand that this may cause issues for a number of our customers, but we have some recommended third party apps that customers can use instead of Cadence to continue to enable them to stream music from their Tidal Account to their Cyrus streamer. Mconnect player, which is available on both IOS and Android. There is a free lite version or a £5.99 paid version offering additional services. [Hidden Content] BubbleUPnP player, is only available on Android. There is a free version, and also a £3.99 paid version. [Hidden Content]" Ciekawe, że nie opłaca im się aktualizować apki. Rozumiem, że Lyric nie jest już oferowany ale za takie wsparcie to ja podziękuję. Mconnect rwie. BubbleUPnP działa, ale całej płyty nie da się odtworzyć, pomimo wykupienia wersji płatnej. Po kilku utworach milknie. Teraz mam pytanie do bardziej obeznanych - czy korzystając z BubbleUPnP muza idzie przez telefon? Czy tak jak było w Cadence w/w aplikacja Bubble steruje tylko urządzeniem a przesył jest bezpośrednio między routerem i Lyriciem (mam podłączone na sztywno kablem). Może ktoś wie. Swoją drogą żałuję, że zwlekałem ze sprzedażą. Kto mi teraz toto kupi.
 11. Masz rację. Pod warunkiem, że to nie dotyczy najbliższych. W przypadku mojej rodziny to z dużym prawdopodobieństwem ja przyniosłem covida z pracy i rozniosłem po rodzinie. Gdybym wcześniej był zaszczepiony może teściówka nie miałaby problemów.
 12. Wakcynolog czy prorok?Chyba jednak prorok. To jesteśmy na tym samym poziomie wiedzy prymitywnej.
 13. też mówię Ci dobranoc😄 Moja reakcja była odpowiedzą na próbę obrażenia mnie przez soundhasera
 14. Nie wiem czy zabezpiecza czy nie. Nie chcę tego więcej przechodzić. A gdy nie mogłem złapać oddechu mógłbym przyjąć wszystko byle się lepiej poczuć.
 15. Tak. To coś emocjonalnego. A słyszałeś, że szczepionki nie zabezieczają w 100%. To, że nie rozumiesz pierwszego zdania jest dla mnie oczywiste sp***dalaj
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.