Jump to content

japs

Użytkownicy
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

573 profile views
 1. No przecież napisałem w 2 akapicie😀
 2. @front247 Haha ha. Wiedza z yutuba. Gratki wiedzy. Szanowny kolego masz taką wiedzę o gospodarce chińskiej jak ja o marsjańskiej. W Chinach przede wszystkim obowiązuje interwencjonizm państwowy i długofalowe planowanie gospodarcze ustalane w planach 5-cio, 10-cio letnich, itd. Główne kierunki rozwoju gospodarczego są ustalane przez zbiorowego cesarza(tak sami Chińczycy mówią o prezydium partii). I tak się dzieje od czasów Denga. Nota bene ten interwencjonizm państwowy został przyjęty od ekonomistów nie bardzo kojarzonych z czystym kapitalizmem,tj. od Polaka Włodzimierza Brusa (porozmawiaj jeśli masz taką możliwośc z pierwszym lepszym Chińczykiem z wyższym wykształceniem - gwarantuję,że zna prace Brusa a o JPII nie słyszał) i Węgra Janosa Kornaia. I przestań powielać bzdety zasłyszane na YT. Tak się składa,że raz na 6-8 m-cy jestem służbowo w Chinach czego i Tobie życzę. Z czystym kapitalizmem Chiny mają niewiele wspólnego. Wyrobów produkowanych w Chinach nie ma co się bać. Jakościowo potrafią być znacznie lepsze niż np. angielskie. Tylko jakość kosztuje.
 3. Chyba jednak się mylisz. Tam nie ma czystego kapitalizmu tylko czysty interwncjonizm państwowy. W demokracjach typu anglosaskiego brak długofalowego planowania co akurat KPCh opanowała do perfekcji. Co do jakości chińskich produktów - pełna zgoda.
 4. Mazaki do zarysowań paneli podłogowych. Różne odcienie do dostania w Castoramie.
 5. Polecam Pana Karola. Bardzo elastyczny człowiek. Na moją prośbę zdecydował się zrobić indywidualny kabel dwużyłowy na żyłach z Hapura. Gdy już zostanie zrobiony i go otrzymam nie omieszkam opisać swoich wrażeń.
 6. Pora zmienić prawnika😀
 7. To nie jest przestępstwo tylko wykroczenie. Kwota szkody zbyt mała. Gra niewarta świeczki, żeby ponosić dodatkowe koszty biegania na komisariat.
 8. japs

  Cyrus One HD

  Ja mam Cyrusa Lyric w klasie D. W nim też jest SID. U mnie "pipczenia" nie słyszę. Jest tylko jednostajny szum , który przestaje być słyszalny po odsunięcie głowy około 15 cm od głośników. Kolumny to monitory, teoretycznie 4 ohm.
 9. japs

  Cyrus Klub

  Dziękuję baltfan. Właśnie szukałem skąd pobrać poprzedią wersję. Działa.
 10. japs

  Cyrus Klub

  Ostrzegam posiadaczy Lyric przed aktualizacją apki Cyrus Cadence do wersji 2.2.3. ( w sklepie GPlay od 30/10/2019 ). Mnie niestety zaktualizowała się automatycznie i obecnie nie działa. Wiem, że taki problem mają też inni bez względu na posiadanego fona i wersję Androida. Mam nadzieję, że Cyrus szybko naprawi błąd.
 11. japs

  Idzie nowe?

  Jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej o nowych formatach 360 stopni to dzisiaj była ciekawa audycja w TOK FM. W audycji OffCzarek przez godzinę nawijał pracownik naukowy, bodaj z Politechniki Poznańskiej, jak to się nagrywa, do czego ma służyć , itp. Raczej do kina domowego niż stereo. Audycji można odsłuchać w podcastach.
 12. No jak "chandlują" elektroniką to wiedzą.......na czym najwięcej zarabiają.
 13. Na mapce targów w Sobieskim jest pokój 216 - Studio 16Hz/Valvencore/Cayin Polska. Czy mam rozumieć, że będzie można przyjść i czegoś posłuchać?
 14. japs

  Cyrus Klub

  To czekam na relację.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.