Jump to content

japs

Użytkownicy
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

440 profile views
 1. Chyba dość dawno słuchałeś D klasy. Obecnie to inna bajka.
 2. Ceny są różne - 20 tys. podałem jako pewną granicę. Taki nowy Cyrus Lyric z polskiej dystrybucji kosztuje 13 tys (cena z półki bez rabatów). Policz teraz osobno klocki, które dadzą Ci to samo + okablowanie. Wiem, że jednorazowy wydatek może być kłopotliwy dla przeciętnie zarabiającego Polaka. Coś za coś. Bierzesz Lyrica, podłączasz głośniki i gra co najmniej bardzo przyzwoitym dźwiękiem. Do tego w jednym pudełku. Przyjrzyj się jaki koszt w cenie elektroniki stanowi obudowa. W przypadku kilku klocków to już ogromny koszt w stosunku do elementów elektronicznych.
 3. A po co duże wieże? Jakość dźwięku można mieć i z all in one. Do 20 tys. jest tego sporo: od Primare, Cyrusa przez Naima do AVM, T+A, itd. Odpada m.in. choroba kablowa. Do tego w większości klasa D nie grzeje mocno i w szafkę można włożyć. Jest wygoda i bardzo dobra jakość dźwięku hi-fi. Czy ktoś chce czy nie, all in one będą zwiększać udział w rynku kosztem kloców.
 4. Takie pytanie. Czy da się to wszystko przeszczepić, oczywiście poza płytką z terminalami, do budy strej CG?
 5. Ja słuchałem w Korisie w Poznaniu Harbehty Shl5 Plus z Haiku Bright IV i to było bardzo dobre połączenie do spokojnej ,emocjonalnej muzy typu jazz,folk, itp. Wokal czarował.
 6. Panie i Panowie. Czy lampa 300B/2A3 o mocy 8W napędzi Canto Grand w wersji podstawowej, czy od razu nastawiać się na 845/211 20W? Oczywiście CG z planami na upgrade do najwyższej wersji.
 7. japs

  Cyrus Klub

  Widzę,że kolejny w miarę usatysfakcjonowany słuchacz D klasy się pojawił😀
 8. japs

  Cyrus Klub

  A w Lyricu zamiast dziurki dali dziureczkę
 9. Prościej tego już chyba nie da się wytłumaczyć. CG to duże monitory i z przyzwoitym basem. W moich 20 metrach basu nie brakuje.
 10. CG nie cierpi na brak basu.
 11. Adam to nie patrz tylko słuchaj😁
 12. Masz rację co do Cdxt. Ten szczelinowiec nie ma najlepszych opinii jesli chodzi o jakość.
 13. Bez przesady z tą awaryjnością. Szukając all in one dla siebie przez przypadek trafiłem na jakieś brytyjskie forum Naima. Użytkownicy porównywali w tej kwestii Naima z Cyrusem. Obie firmy mają zarówno bardzo udane konstrukcje jak i kiepskie.A dyskusja była bardzo zażarta....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.