Jump to content

japs

Użytkownicy
 • Content Count

  174
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

87 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1323 profile views
 1. Tylko tam jest nieaudiofilska D klass
 2. Nie wiem gdzie jest prawda ale ja swoje monitorki zawoziłem do GR do prywatnego domu, nie do bloku. Stamtąd również odbierałem. Na dole były dwa pomieszczenia z magazynem głośników, kabli, itp. oraz warsztatem. Do tego mały pokój do odsłuchów.
 3. Dzięki za wyjaśnienie. Cisną się na usta bardzo niecenzuralne słowa.
 4. Nic nie rozumiem. Rozkręcili gdy już nie byłeś właścicielem? Jeśli tak to o co masz żal? Czy sprzedając zastrzegłeś, że nowy właściciel nie ma prawa ich rozbebeszać?
 5. Nie zrozumiałeś aluzji. Najważniejsze, ze koledze pasuje i jest zadowolony
 6. Ta Yama gra diablo* dobrze. *Nie mylić z Gryphonem
 7. Może masz inaczej ułożone szmatki😀
 8. Na cudownym spojrzeniu GR😀Ja robiłem niedawno CG na premium+, ale po tym co tu przeczytałem muszę spojrzeć swoim prostackim okiem na zwrotnice i zobaczyć czy ten upgrade nie polegał tylko na polutowaniu Daytona. Ponoć mam całkowicie nową zwrotkę z lepszymi elementami.
 9. Z tego klubu powoli robi się bocznica
 10. He he. Zabawne. Mam na osiedlu warsztat auto detailingu. Większość klientów to handlarze. Przyjeżdzają trupami, wyjeżdżają z piękną blachą, tu zapraweczka, tam wyciągnięta wgniotka, polerka, itp. Swego czasu przychodził jeszcze specjalista od cofania liczników, od jakiegoś czasu go nie widuję. Picowników jest cała masa jak mawiała Kwiatkowska. Ty widzę na antypicownika się nie nadajesz😀 Sorki za OT
 11. Panie Bartku jeszcze o coś zapytam odnośnie nazwy. Spotkałem się z takimi : Lyric Three i Lyric Stealth. Jak to rozumieć. Te pierwsze są młodsze ( ja mam Three na naklejce z tyłu)?
 12. Ja słucham na Lyricu, chciałoby się rzec słucham nieustannie😀
 13. Adam i tak musisz dołożyć PSX-R2😀 żeby był najlepszy. Kurczę Cyrus młóci niezłą kasę na tych zasilaczach skoro trzeba je dokładać do niemal każdego klocka.
 14. Ja już chyba za stary jestem na te technologiczne nowinki🤔
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.