Jump to content

grzechoem

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

171 profile views
 1. Margin czekamy na spostrzeżenia różnic Allo. I czy nie czas zacząć zbierać dutki na signature.
 2. Witaj, jaka wersja digi jest to wersja 1,2 może i czy jest na gwarancji
 3. Może ktoś chętny https://www.olx.pl/oferta/onkyo-tx-nr-905-amplituner-kina-domowego-legenda-CID99-IDwPmkd.html
 4. Co do zmiany mojej 905 to już decyzja zapadła. Teraz mam dylemat przy wyborze nowszego amplitunera, na placu boju został Onkyo RZ900 kontra Arcam AVR600. ( nad tymi dwoma się zastanawiam?)
 5. Wracając do tematu, przeszedł czas na zmianę mojej 905 gdyż po sieci nie mogę już słuchać żadnej stacji z rodziny rmfm (rodzina radia zet czyta) a lubię rano słuchać wiadomości a wieczorkiem rmfm clasic. I dlatego rozważam zakup RZ900 lub RZ1100. Którego wybrać ?
 6. Taki zestaw mi się marzy ale trochę za drogo (żonkaby mi głowę urwała) https://www.olx.pl/oferta/arcam-zestaw-kina-domowego-CID99-IDs3TyD.html#a48377b87d;promoted
 7. Witaj rafi6666 Pytałeś o kabel kimber 4vs, Ja używam 8VS jest to kabelek można powiedzieć neutralny, łagodny, ciepły, wysokie tony sa prezentowane bardzo łagodnie ale nic im nie brakuje. Bas nawet przyzwoicie nisko schodzi i nie jest go za dużo, chyba tyle ile potrzeba. Wcześniej miałem Qeda i jest bardziej łagodnie - przyjemniej. (po dłuższym słuchaniu Qeda troche w uszy mnie kluło) Mówią iż jak potrzebujesz złagodzić trochę góry (jak za ostro na górze) to posłuchaj kimbera z serii VS
 8. Dzięki za wszystkie podpowiedzi. Ale czasem przychodzi na odmłodzenie sprzetu. Tez rozważałem ONKYO RZ-900, ONKYO TX-NR 5009 lub może coś z ARCAMA np. AVR 600. Oczywiście zależy mi też aby w stereo w miarę przyzwoicie grało. Chyba ze coś koledzy dzielonego polecą w miarę sensownych pieniążkach.
 9. Witam. Przyszedł czas na odmłodzenie poczciwego ONKYO 905 tylko na co? Moje preferencje 50/50 muzyka, film. Głośniki frontowe to DALI 850. Może ktoś już przeszedł podobna drogę liczę na jakieś sugestie,
 10. Hmm Tak po przemyśleniach czy nie będzie lepiej sprzedać onkyo i poszukać cos ze stajni ARCAMA np. 400 lub 600 ?
 11. Nie. A jak tak zrobię to będzie jakaś znacząca poprawa, bo nigdy tak nie próbowałem. Bo jak czytałem we wcześniejszych postach odnośnie tej 905 to niektórzy dokładali końcówki mocy aby mieć stereo na przyzwoitym poziomie.
 12. Witam Chce poprawić sobie stereo w Onkyo 905 i i postanowiłem dołożyć mu do przednich głośników końcówkę arcama diva P85. Więdz mam pytanie czy ktoś już miał takie połączenie (jak to się zgrywa) lub może jakieś inne połączenie. Acha głośniki to Dali 850. proszę o pomoc forumowiczów
 13. McGyver jak byłaby szansa by ich posłuchać. Może wypożyczysz na testy ?
 14. Witam Mam pytanko czy może ktoś z forumowiczów jest z Dąbrowy Górniczej lub okolic i posiada kabel Furutech U-2T - chciałbym go posłuchać. Zastanawiam się nad zakupem tego kabla lub chord Odyssey 2. - lub może ktoś już robił takie porównanie i się podzieli odczuciami słuchowymi.
 15. Bez problemu odizolujesz żyły, nie ma problemu z zastosowaniem bez konfekcji. Blaszki to be. Ja ma tak teraz zrobione. Wpięcie w górne zaciski daje jak dla mnie najlepsze efekty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.