Jump to content

hz_lab

Użytkownicy
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

392 profile views
 1. ciekawe czy słyszący wiedzą co na tym filmie: sie odjebało i czy potrafią wyciągnąć wnioski
 2. nie jestem z serwisu. trzeszczące głośniki i to dwa naraz, uważasz że to przypadek że mogła sie trafić wadliwa partia? jak ciężko stwierdzić jak połowa spalonych zwoi została w magnesie, prosze cię. wyluzuj, klijent powinien być zadowolony że zapłacił za godzine pracy 150pln a nie 450 za ładne wycinanie i wklejanie 🙂
 3. jak to różnica jak sie dostajesz do środka mając 100% pewności że głośnik to złom?
 4. było tak: kolumny przyjechały do serwisu jako trzeszczące, po odsłuchu było słychać że to zwoje głośników niskotonowych są zrzucone z karkasu, po dostaniu sie do wnętrza okazało sie że faktycznie zwoje spadły. spadły dlatego że wcześniej zostały "upieczone" przez właściciela do tego stopnia że lakier stracił swe właściwości mocujące. klijent zgodnie z cennikiem zapłacił za usługe diagnostyczną.
 5. hz_lab

  Granie z plikow

  przemak, był taki film "martwe zło- armia ciemności" ja cie normalnie widzę jak główny bohater tłumaczy średniowieczu co to broń palna i jak jest zbudowana oraz na którym stoisku ją mozna kupić. myślisz że zrozumieli?
 6. nie każdy lubi "tranzystory"
 7. jak sie chce "już" to nagle sie okazuje że w żadnym dostępnym sklepie nie słyszeli o japońskim gniazdku😉
 8. choćby po to że nie pasuje do ogólnodostępnych gniazdek. to zbrodnia?
 9. ory jest jak najbardziej ok. bardziej chodzi o bezpieczeństwo aby przypadkowo wtyczka 100v nie znalazła sie w gniazdku 230v.
 10. ile może kosztować nowy toroid zamiast ory transformatora?
 11. infinity kappa 8 i jeszcze zostanie ewentualne naprawy mebran.
 12. hz_lab

  Audio mity

  "tekst nie dla wszystkich" na pewno są nim zachwyceni ci którzy w podstawówce fizyce sie nie kłaniali (bo po co ) oraz słowo "elektrotechnika" znają z wikipedii... btw dawno nie czytałem takich bredni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.