Jump to content

Matelosz

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Heh Moim zdaniem ma zwarty bas. Nigdy bym nie powiedział, że jest miśkowaty. No ale każdy swoje słyszy :) Słuchałem jakiś czas temu audiolaba i tam bas był naprawdę potężnie miśkowaty. Mój stary NAD również miał słabszą kontrolę nad basem. I22 to genialny wzmacniacz w swojej cenie, zwłaszcza przy większej głośności.
 2. Jeśli chodzi o I22 to w mojej ocenie w testach dobrze to ujęli. Cicho gra po prostu normalnie i poprawnie. Im głośniej tym lepiej i jeśli ktoś lubi dynamiczną muzykę z całą pewnością się nie zawiedzie. Wcześniej miałem Nada 355 i grał w miarę równo niezależnie od poziomu głośności. W I22 różnica już jest. Ogólnie oceniam ten wzmacniacz bardzo dobrze. Wykonany super, detaliczny, dynamiczny z tym że woli ciut głośniej. Moi sąsiedzi się nie skarżą a słucham na zakresie 45-50 najczęściej. Jeśli chodzi o kolumny to myślę, że warto go zestawiać z kolumnami mało ostrymi. U mnie gra z proac studio 125, które są raczej bardziej melodyjne i miękkie co pozwala się idealnie zgrać z charakterystyką I22.
 3. Dziękuję za informację. I masz rację z basem jest ok. Wszedłem w taki zestaw właśnie. Proac 125 i primare i22. Przesiadłem się z Nada 355 i Dali 450. Zmiana kolosalna. Zwłaszcza w kontekście szczegółowości i analityczności. Wzmacniacz gra niesamowicie energicznie i to co piszą w testach to prawda. Lubi ciut głośniej. Wokale super. Samo wykonanie i22 wskazuje na solidne podejście producenta. Moęe ktoś wie i podppowie jak ustawiac offset w primare i22 ? Dla mnie to jakby czułość poszczególnych wejść.
 4. Witam, Czy ktoś zestawiał primare i22 z kolumnami proac studio 125? Z tego co czytam wzmacniacz raczej szczegółowy i konkretny, kolumny zaś muzykalne. Czy to może być ciekawe połączenie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.