Jump to content

Black Beauty

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

50 profile views
 1. Po co te złośliwość? Jesteś pierwszą osobą, która to potwierdził. Mam więc taka samą opinię dwóch osób. Naprawdę jestem taki wymagający? może ktoś inny wskazałby na usterkę innego podzespołu, hmm? Życzliwym dziękuję za pomoc.
 2. Ile za taki przegląd zwykle biorą?
 3. Dzięki. Czy ktoś jeszcze potwierdzi to, co napisał Bumpalump?
 4. Pioneer SA 7500 II No właśnie, ile mnie za to mogą w serwisie policzyć. Sprzęt jest z allegro, na gwarancji, ale nie z mojego miasta, więc tylko wysyłka :( Jeszcze taka rzecz przyszła mi do głowy – czy może na to wpływać przedłużacz? Listwa zasilająca mi trochę szwankuje. Raz na jakiś czas potrafi wywalić korki.
 5. Niedawno zakupiłem stary (oczywiście używany) wzmacniacz i mam kłopot. Polega on na tym, ze często po włączeniu jeden z kanałów (lewy) gra znacznie słabiej, chyba mniej niż 50% mocy, którą emituje drugi głośnik. Na słuchawkach oba kanały grają równo, więc kłopot dotyczy tylko głośników.. Próbowałem znaleźć przyczynę i testowo podłączyłem stary wzmacniacz. Tam oba głośniki grają ok, czyli jest to coś ze wzmacniaczem, chyba przy gniazdach na kable. Czy ktoś, tak "na sucho", może powiedzieć mi coś więcej o problemie?
 6. Black Beauty

  CA dacMagic 100

  Przeczytałem, zrobiłem tak i efekt jest... nie ma efektu. Czy u ciebie, po kliknięciu w CA Control Panel, także wyświetla się No Devices connected? Sterowniki są nie aktywne. Bez działających sterowników nie można osiągnąć próbkowania 192 kHz - tak wynika z instrukcji. p.s. - co miałeś na myśli piszą 2 dioda? jak ona jest podpisana na panelu urządzenia?
 7. Black Beauty

  CA dacMagic 100

  Rzecz w ty, że mimo ze sterowniki zainstalowały się poprawnie, to są nieaktywne. Wygląda to tak (zrzut z instrukcji i obok , jak to wygląda u mnie)
 8. Black Beauty

  CA dacMagic 100

  Mam windows 10 . U mnie nie działają 1.67 (nie chce się zainstalować, pojawia sie komunikat "Setup requires that the device is plugged in. Please connect the device you want to install and make sure it is turned on. If your device is currently connected, please unplug and replug it." 4.47 instaluje sie bez problemu, ale jest nie aktywny. Po kliknięciu w ikonę CA Control Panel pojawia się info "No device connected". Oczywiście DAC jest podłączony 🙂
 9. Black Beauty

  CA dacMagic 100

  Zupełnie sie na tym nie znam, więc poproszę o pomoc. Mam problem z DACMagic 100. Jak mogę osiągnąć maksymalne próbkowanie (192) dźwięku? Zainstalować sterowniki (z poniższego linka) i nie ma żadnej różnicy. Zawsze pali się dioda 96. https://techsupport.cambridgeaudio.com/hc/en-us/articles/207434895-Driver-v4-47-download
 10. Czyli kartę na 100% i głośność w Foobarze dodawać? Wtedy wychodzi na Foobar daje do połowy suwaka, a wzmacniacz wykorzystuje zaledwie ok. 20% mocy. Tak powinno być? Mogę jeszcze podkręcić program i minimalnie wykorzystać moc wzmacniacza, ale wydaje mi się to dziwne 🙂
 11. Witam, mam w zasadzie dwa pytania w związku współpracą wzmacniacza z komputerem. Pyt. 1 Puszczenie dźwięku wymaga ogarnięcia kilku wymaga ustawienia go w kilku miejscach - poziom dźwięku z karty, suwak z programie (np. Foobarze) i gałka wzmacniacza. Jak to poustawiać, bo dźwięk był jak najlepszy? Pyt. 2 Używam karty zewnętrznej. Czy warto zainwestować w lepszy kabel 2xRCA do połączenia ze wzmacniaczem czy wystarczy coś tańszego np. Vitalco?
 12. No to kiepsko, bo już kupiłem Klotza 2,5 mm za radą dwóch doświadczonych w temacie osób. Jestem 60 zł w plecy czy jednak da się podłączyć na tych kablach?
 13. Witam, kabel głośnikowy o grubości 2,5 mm jest chyba najczęściej polecanym do głośników jako ten optymalny. Właśnie zmieniam sprzęt audio i kabel ten dostarcza mi sporo kłopotów (dawniej miałem jakieś cienki). Sprzęt, który mam (w sumie mam dwa wzmacniacze i dwie pary kolumny - stary sprzęt jeszcze zalega w domu) z trudem przyjmuje taką grubość - próbowałem w różnych konfiguracjach. Nowy wzmacniaczach (a raczej stary Pioneer) nie pryzmuje bananów, więc muszę wcisnąć gołe kable. Nie mogę tego zrobić, ani we wzmacniaczu, ani w głośnikach - kabel roluje się, wychodzi na boki itd. Mam wrażenie, że jest za gruby. Jak sobie z tym poradzić? jak to wcisnąć do środka?
 14. Witam, szukam vintage'owego wzmacniacza, który dobrze zagra z Cantonami GE 60. Coś do 1000 zł. Będę wdzięczny za porady, w co celować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.